Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spoko Siwy oswojony :D , ja jestem cały dzien w Szczecinie więc jak ktoś będzie wcześniej to ugoszczę kawą :)

Będę około 13 na miejscu, także z miłą chęcią skorzystam z zaproszenia na kawę :)  Proszę o jakiś namiar na PW

 

1.Pan Siwy

2.Dawid-ss

3.slawa88

4.Trucki od 16

5.Mamusia

6. Backonik koło 15-16. ja autem ale ono nie gra.

7. poldar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17 pewnie dopiero się zbiorą wszyscy, także spokojnie wpadaj ;) Jeśli zaczynamy u Pana Siwego pod warsztatem to Mieszka 1ego 19 jak dobrze pamiętam, a jak będzie więcej autek to po drugiej stronie ulicy przy Media Markt- raczej zauważysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wspaniale spędzony czas, posłuchało się pare aut, było ok,

Jak widać trochę brakuje u mnie takich rozwiązań jak u reszty ale wydaje mi się że jak na "świeżaka" w tym temacie to coś u mnie pograło.

Krytyki nie brakowało, postaram się na następny spocik już coś poprawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za spotkanie, co prawda bardziej kurtuazyjnie zawitałem na chwilkę, ale mimo złej pogody fajnie było się spotkać i otworzyć oficjalnie sezon Car Audio 2013 Szczecińsko-Lubuski bo skład był mieszany ale owocny. Do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spot 1klasa.fakt ze wiekszość czasu w wersji oficjalnej spędziłem robiąc swojego wf więc za wiele nie posłuchałem ale za to część nieoficjalna nice.

p.s. Bury!!!niania mówi że rozliczenie za wieczór w klockach.najlepiej radio bo nic nie ma(: coś mi tu krzyczy że musisz wybrać między obecnym a hx-2:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dziś panowie coś dopiszę bo z spota na domówkę do rodzinki mojej pani. Ogólnie czas spędziłem bardzo przyjemnie, nawet ukradłem jedną płytę :D Miałem brać obiektyw za 3kPLN ale zaślepek nie miał więc nie będę inwestował :P Co do zdjęć postaram się wrzucić coś cenzuralnego na forum :) 

 

Dziękuje Buremu i jego żonie Karoli za obiektywy, płytę oraz przyjemnie (choć przeze mnie krótko) spędzony czas u niego w domu  :wink:

 

A wracając do spotkania samego, posłuchałem to i owo, w sumie chyba czas na zmianę TW lub dokładkę średniaka. 

*Auto kolegi Backonik'a pokazało niektórym że nie tylko R6 jest tłuściochem i kolega wie już co ma robić :) 

*Auto kolegi Poldar, bardzo fajne, chodź nie do końca zestrojone. Z jednym z ulubionych moich TW mianowicie Supremo, oraz subem który zaskoczył mnie pozytywnie, MDS08 w BR :) 

*Slawa88 i jego auto, słuchało dużo ludzi, gra w pewnych partiach materiału lepiej jak moje, zaskakuje subem z kosza na śmieci i bogatą średnicą jak na 2way! U mnie tego niestety ale brak.

*Auto Burego, tu chyba nie będę się rozpisywał, dla mnie zawsze gra znakomicie, ale nie zawsze pod mój gust. Obecnie gra w stopniu bliskim mojego gustu :)

 

 

Jak się ogarnę z fotami to wrzucę :)

 

P.S. Byłbym zapomniał, dziękuje użytkownikowi Pan Siwy (mimo że nie było go na spocie) za dobrą miejscówkę pod jego warsztatem, spokój, cisza (jak na miasto) i wolny parking bez gapiów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także chciałbym podziękować wszystkim za spotkanie, a w szczególności Buremu i Jego żonie za gościnę.

Dotarliśmy na chatę dopiero o 1,30, niestety droga i pogoda nie rozpieszczała.

Dawid-ss, zdaje sobie sprawę że auto nie zestrojone, dlatego moim priorytetem przyjazdu było aby ktoś osłuchany to w miarę ogarnął i tak się stało po wyjściu Burego z auta, zdecydowanie bliżej mi teraz do mojego profilu grania.

Nie ukrywam że wymiana suba przyniesie jeszcze więcej zmian na plus :wink:

Na wiosnę planuję poprawić drzwi, "uporządkować" zabudowę, do tego mała kosmetyka i wyjazd do Pana Siwego na strojenie.

Do następnego Panowie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłusto to wiem, ale bury zawitał u mnie w aucie i pozmieniał ustawienia equalizera i powiedział że jest git jak na same radyjko, drzwi z dekarką i bez suba.

Szkoda że później już nie posłuchaliście, pojawił się środek.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...