Skocz do zawartości

Gazownik - zmagania z CA i nie tylko


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 580
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma czasu z garażu nie wyłazi :hyhy:

 

 

Masz rację. Ale raczej sprzątanie auta niż grzebanie.

 

Od tamtego roku sprzętowo się nie zmieniło, ale strojenie i kosmetyka:

 

Wzmacniacze operacyjne post-5046-0-57737300-1502314950_thumb.jpg

 

Nowe kondy w sekcji zasilania post-5046-0-44287200-1502314996_thumb.jpg

 

RCA ze sreberka monokrystalicznego post-5046-0-54980000-1502314960_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mentor, bez tajemnic. Kapsel zadowolony z modyfikacji

 

Mentor, bez tajemnic. Kapsel zadowolony z modyfikacji :wink2:

Wywołany do tablicy potwierdzam, działa i to jak. Profi klasa, wiedza i robota, a o kasie to niech autor pomysłu się wypowie - to jego usługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerość (10) :)

 

Cena to zawsze sprawa względna , w przeliczeniu na bułki to sporo , w relacji do nowych możliwości systemu F1 - moim zdaniem jest OK . Jak widzisz są tacy którzy się zdecydowali i nie narzekają .

Nie jest to tez jakaś nowość . Upłynęło chyba 6 lat od pierwszej przerobionej sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Trochę uaktualnienia co u Gazia.

 

Wpadły nowe woofery Brax ML6P post-5046-0-29993200-1534678114_thumb.jpg

 

Tweetery Accuton C30 post-5046-0-30548800-1534678218_thumb.jpg

 

Sub Brax ML10 post-5046-0-68355800-1534678294_thumb.jpg

 

Tablet do wizualizacji płyt koncetrowych , do navi , yanosika , głośnomówiącego , itp. Komunikaty z navi i głośnomówiącego idą przez seryjny głośnik centralny w podszybiu. post-5046-0-39443600-1534678537_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz mnie powiedz jak ml10 ?

Dobrze. Na chwilę obecną szukam dla niego najlepszego crossovera. Tak czy owak , zapewne za zasługą takiej samej budowy mebrany jak wofers, lepiej się koreluje z frontem. Jest lżej , zwiewniej , precyzyjniej. Z masterami na froncie lepiej korelował dego12 niż brax 10.1 , z braxami na froncie lepiej ML10 niż dego 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna obserwuje temat i śledzę przygody z CA i nie tylko. Jestem pod wrażeniem (jak i wielu innych z Nas z resztą) zabudowy bagażnika a najbardziej nurtuje mnie element ze zdjęcia

 

 


Car Audio.jpg

 

Cała skrzynka jest przytwierdzona i unosi się (w celu ewentualnych regulacji bądź wymian) na jednym siłowniku? Troszkę ciężko mi w tow uwierzyć widząc komorę obok na siłowniku w połączeniu z zawiasami a przecież jest tam tylko pokrywa a tym czasem tutaj jest o wiele cięższy element. Rozwiejesz wątpliwości i zagadkę? :) Trzymam kciuki za dalszy rozwój w temacie i zabudowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze skrzynia idzie tez do tylu, opiera się o złożone oparcie kanapy a siłownik tylko ją podtrzymuje.

A cała instalacja jest perfekcyjnie wykończona, widać ze wszystko nie tylko przemyślane ale i dopracowane do najmniejszego szczegółu - aż miło się ogląda takie zdjęcia, które motywują do działania u siebie, gratulacje i wyrazy uznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ... wygląda i stąd moja ciekawość ;-) Nie ukrywam że bardzo mi się to podoba i próbuje zgapić u siebie bo co prawda moja podłoga jest tylko w połowie zabudowana ale jednak dzięki podjęciu rękawicy i próbie rozbudowy systemu z 2 way na 3 way (jak narazie udanej) wygodniej będzie tam co chwile zaglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...