Skocz do zawartości

Moj fiacik


kris1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ładnie to wygląda, ale mogłoby tak być jak Hellsin napisał - wyfrezowane wgłębienia na śrubki, ale mnie bardziej razi ich ilość;P 2 tak dziwnie wyglądają, trzeba było dać 3 albo 4:D

Poprawi sie i da się 4 srubki na strone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu odświeżam temat. Jak wiadomo choroba postępuje dalej więc nie tracąc czasu zabrałem się za bagażnik. Chodzi mi o wygłuszenie całkowite bagażnika łącznie z bokami,gdzie w niedługim czasie ruszy kolejny projekt,jaki niespodzianka.Napewno bedzie konkretnie. Prace niestety stanęły w połowie roboty, gdyż niestety zachorowałem na grypę :zalamany: ,obecnie zwolnienie L4. Załączam kilka fotek przed i po zrobieniu, zaznaczam prace nieskonczone :).

post-4698-0-35834700-1299176689_thumb.jpg

post-4698-0-64067200-1299176700_thumb.jpg

post-4698-0-46608300-1299176727_thumb.jpg

post-4698-0-32387300-1299176743_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace niestety stanęły w połowie roboty, gdyż niestety zachorowałem na grypę :zalamany: ,obecnie zwolnienie L4.

To masz dużo czasu na dłubanie :D Dobra, żarty na bok, po tej dotychczasowej wyklejance jakieś efekty zauważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym wyklejasz ten bagaznik?

 

Zapomniałem dopisac bagażnik wyklejam dekarka, dlaczego? dlatego,że dekarka tez potrafi wyciszyc autko, no i przede wszystkim cena po jakiej ją kupiłem.Cober mówiłem Ci gdzie pracuje :)

 

po tej dotychczasowej wyklejance jakieś efekty zauważasz?

 

Sinoff klapę też wygłuszyłem i powiem Ci że po tym zabiegu autko zrobiło się cichsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dziś zostało ukończone dalsze końcowe wygłuszanie mojego autka, sprawdzałem poprawę akustyki na moim ciśnieniowym głośniku. Jest rewelacyjnie,nic nie trzeszczy, klapa juz nie wpada w rezonans jak przedtem,bynajmniej nie hałasuje,plastiki nie trzeszczą.

Poszukiwania moje nadal trwają. Kolejną już teraz rzeczą będzie zabudowa wszystkich klocków w podłodze na siłownikach. Wypad z bagażnika zrobi skrzynia i wzmak vibe, a zastąpi ją Audio system sq, jaka średnica jeszcze myslę nad tym.

Zalączam kilka fotek z prac skonczonych.

post-4698-0-88205100-1299530038_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu odświeżam temat. Jak wiadomo choroba postępuje dalej więc nie tracąc czasu zabrałem się za bagażnik. Chodzi mi o wygłuszenie całkowite bagażnika łącznie z bokami,gdzie w niedługim czasie ruszy kolejny projekt,jaki niespodzianka.Napewno bedzie konkretnie. Prace niestety stanęły w połowie roboty, gdyż niestety zachorowałem na grypę :zalamany: ,obecnie zwolnienie L4. Załączam kilka fotek przed i po zrobieniu, zaznaczam prace nieskonczone :).

Krzysiu, ale może w weekend zmienisz koncepcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Z racji tego że dokonałem wyboru mam nadzieje że słusznego pod młotek własnie poszedł Audio art i klocek vibe.W miejsce tych dwóch klocków idzie inny klocek a mianowicie DLS A5. Mam nadzieje że wybór słuszny,oczywiscie słuchałem ten wzmacniacz u kolegi Stanec i bardzo mi się podobał dobór klocków w instalacji u niego. Niebedę się rozpisywac jak gra u kolegi Stanec,bo kto słuchał u niego to wie o czym mówie. Z racji tego że czekam na dls-a(na dniach juz bedzie), takze wywalam skrzynie x-zound, jej miejsce zajmie audio system hx 10-sq. Z resztą systemu co bedzie,zobaczymy. Temat bede rozwijac. Ale bedą napewno duże zmiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...