Skocz do zawartości

Moj fiacik


kris1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poświęciłem dzisiaj troszkę czasu jeśli chodzi o ustawienie aktywki,cięcia. Po włączeniu aktywnej zwrotnicy i ustawieniu odpowiednich cięc dla głośników, zobaczyłem co tak naprawdę potrafi mój zestaw. Jak to gra nie mnie oceniac, na najbliższym spociku w Wawie koledzy którzy będą na nim będą mogli zobaczyc,posłuchac i skomentowac zestaw grający.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak to gra nie mnie oceniac, na najbliższym spociku w Wawie koledzy którzy będą na nim będą mogli zobaczyc,posłuchac i skomentowac zestaw grający.

Jakbym siebie czytal jakis czas temu, zaczalem podpinac coraz to madrzejsze klocki i nie potrafilem oprzec sie wrazeniu ze "...to jest to" i chwycilem Boga za piete z radosci :) Jesli slychac poprawe to brawo, to nagroda za upór, i próbe pokombinowania. Nie za czekanie na gotowce i skupianiu sie na teoriach wyczytanych na forum :) Oby tak dalej :)

No i OLDSCHOOL to oldschool i nikt mi nie powie ze nie mam racji :)

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ciekawe klocki, ostro z gubej rury na piece sie cisniesz...

Starałem się kupic już coś troszkę lepszego, szukałem audisona vr, a trafił mi się zapco przez przypadek, i tak przy okazji zmieniłem zestaw hertz na morel, tak wyszło nic nie planowałem.Miałem arta 200.2 zmieniłem na arta 200.2 ms,małe zmianki.Szczerze mówiąc ten zestaw co mam teraz łącznie wszystkie klocki co mam jestem bardzo zadowolony,wydaje mi się że fajnie połączenie wyszło jeśli chodzi o dźwięk,scena bardzo przejżysta,naturalna barwa dźwięku,słuchając rocka można pójśc spac....Dzieki mastah22 :zawstydzony:

Edytowane przez kris1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświerzam temacik a więc moje ht 20 zostały wyjęte i założyłem tweterki morela, niestety jak narazie przyklejone na izolacje :(, trzeba czasu aby wyrzeźbić nowe słupki,wole te sprzedać niż niszczyć je, a komuś się może przydadzą i przypasują. A tak pozatym jestem szczęśliwym posiadaczem zmieniareczki na 12 płyt JVC ,prezent kupiła mi moja ukochana żonka :zawstydzony: .

Jak grają tweterki morela pod zapco piszę porównując do ht20,gdyz one takze grały pod zapco.A więc barwa dźwięku przejżysta, scena tak jakby stała się większa,takie moje odczucie, doszło jakby więcej szczegółów, detali.

 

Fotka mojej zmieniarki

post-4698-047539700 1292879607_thumb.jpg

Edytowane przez greg-si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Apetyt rośnie i tak więc postanowiłem dołożyc średniaka i zrobic samemu system 3 way(spróbowac zrobic), a co z tego wyjdzie to się okaże. Jak narazie czekam na średniaka zobaczę co się trafi, a co bedzię to się okaże w najbliższym czasie. Temat będę na bieżąco uzupełniac jeżeli chodzi o relacje z odsłuchu jak już kupię, no i później jeśli bedzie miodzio grac z pracą nad wykonaniem słupexów nowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu i jak pierwsze wrażenia nowych klocków? :)

Średniaki wyglądają ślicznie,bardzo sie cieszę że je kupiłem.

Teraz bede robic słupexy i pewnie troszke mi to zajmnie ale powoli i bedzie zrobione ,i co jeszcze trzeba strugnąc zwrotke do twetera ze sredniakiem,ale jak to juz bedzie to mysle ze wreszcie bede zadowolony.Dzieki Derek wiesz za co :zdrowko::zawstydzony:

 

Tak wyglądaja moje średniaczki:)

post-4698-073260000 1294434315_thumb.jpg

Edytowane przez kris1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-4698-043207800 1294780783_thumb.jpg

post-4698-090113100 1294781152_thumb.jpg

oraz parę innych fotek podczas pracy z żywicą i szpachlą. Temat bedę uzupełniac o dodatkowe foto-relacje z prac nad słupexami, no i oczywiście jak całosc się bedzie zgrywac, co z tego wyjdzie to się okaże, powolutku będę sobie działac.

post-4698-092606900 1294781277_thumb.jpg

post-4698-040296400 1294781316_thumb.jpg

post-4698-025574400 1294781341_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że na najbliższy zlocik (około miesiąca) słupki będą gotowe

Będą będą Łukaszu gotowe, napewno się zobaczymy na następnym spociku :super:

Szybko Ci poszedł ten wstępny szlif, już trochę kształtu nabrały.

Przyjeżdzam z pracy i jazda do garażu,szlifowanie,szpachlowanie i przymiarki,ale ta robota mnie cieszy najbardziej :super:

Lux ja jakoś nie mogłem się zebrać do zakupu tych średniaków a derek czekał, czekał i sprzedał a miały zrobić z moich UP6i 3 waya ale nie widziało mi się. Mam nadzieje że u Ciebie dadzą rade

Może bedzie okazja się spotkac na którymś spociku,z chęcią bym obejżał Twoją Marysię :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu idziesz jak burza! :] będziesz obijał czymś słupki? bo szczerze to szary kolor nie przemawia jakoś specjalnie ;)

Derek spokojnie to tylko grunt aby wyłapac wszystkie śruciki najmniejsze dla oka dziureczki, jutro rano papier 600,woda do tego i jazda do przodu, i dopiero po tej modyfikacji pójdzie obicie myślę nad alcantarą lub skórą,a co bedzie to się okaże napewno jedno z tych dwóch rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...