Skocz do zawartości

Finały MP EASCA w Bydgoszczy 2010


Rekomendowane odpowiedzi

heh, nie ma to jak prać brudy publicznie. Tydzień temu w SQ, dzisiaj w dB. W sumie przez coś takiego sam zrezygnowałem ze startów w zawodach... Przenieście proszę swoje dywagacje nad wyższością świąt bożego narodzenia nad wielkanocą na PW/GG/inne formy komunikacji. A najlepiej to ustawcie się wszyscy na miejscu, dajcie sobie "po strzale" i będzie spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

morfi no ale ja bylem za ta druga opcja tylko zgubilem z pola widzenia miśka.

Tu nie piszemy o swietach bozego narodzenia tylko o pewnym TEMACIE na ten oto temat TEMAT:) nikt nie robi tu off-a.

Celem moich wypowiedzi jest szyderstwo, wysmianie oraz kpina i jak największe poniżenie "teamu" democar, z pełnym do tego prawem, oraz niezbitymi dowodami jakie widzielismy w bydgoszczy (akcja jakże "cieplutkiego" miśka) :kijemgo:

 

 

Aha i jeszcze jedna sprawa do ..., pisałeś coś ze chciałeś zeby sędzia ci wytłumaczył czy mam auto niezgodne z regulaminem, to czemu sam przy cienkim od grzeska stwierdziłeś "wegług mnie to jest niezgodne z regulaminem" chyba chciałeś wyjaśnien, a tu wciskałeś swoją interpretacje Tomkowi....

aha dodam ze było to akurat po pomiarach eliminacyjnych gdzie UCZCIWĄ WALKĄ wciągnąłem nosem cały was pseudo "team"

Edytowane przez K@mil
Nie wyzywamy i nie obrażamy innych userów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale dla mnie wygrana po awarii konkurencji to dla mnie żadna radocha Wolałbym jak równy z równym walczyć Ale moża ja jestem inny

no widzisz jakoś startując w olsztynie w finale z bartkiem jak nie odpalił mu sprzet, powiedziałem anulujemy wyniki i pomiar od nowa, tu nie chodziło o fakt czy miałem wygraną w kieszeni czy nie ( bo akurat np. mógł odpaść kabel z jednej cewki ) i by mnie pozamiatał.

Trzeba grac uczciwie, wiec nie wiem skąd wogóle pomysł napisania przez soczewe ze ja reki nie podałem łukaszowi - przeciez to chyba LOGICZNE...

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morfi no ale ja bylem za ta druga opcja tylko zgubilem z pola widzenia miśka.

 

normalnie gratulacje nero, zachowujesz się jak żul spod kiosku...

 

temat do zamknięcia, tak samo jak katowice tyle że tam nikt nie chciał się prać po mordzie...

Jak widać niektórym konkurencja przeszkadza a ja zawsze myślałem że mając konkurencję człowiek chce być coraz lepszy ale widzę że chodzi żeby wykosić drugiego a nie samemu się rozwijać... Porażka panowie :ban?:

Edytowane przez ery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody SQ olalem przez gesta atmosfere i wybralem db dla fanu i jeszcze ani jednego suba nie kupilem i znowu sie okazuje ze i tu atmosfera jest kiepska

w dB od niepamiętnych czasów królowało szyderstwo, z tym, że nie było o tym tak głośno (ile razy na zawodach się słyszało śmiechy, bo ten z alfredem przyjechał, a ja mam EQ itd). To jeszcze z czasów, kiedy mnie ciśnienie kręciło. Z resztą wystarczy poczytać posty aby dowiedzieć się, że i tu nie jest wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tu już kilka razy widziałem teksty, że przepychanki i szukanie dziury w całym jest tylko w SQ, a w ciśnieniówce wszystko jest jasne i panuje wieczny spokój, bo miernik zawsze prawdę powie.

A przy okazji, to nie wiem w jakim celu się tutaj wzajemnie naparzacie skoro ani jeden, ani drugi nie nagiął regulaminu i dlatego obaj byliście dopuszczeni do zawodów.

Myślę że zabuzowały jakieś regulaminowe naleciałości z innych organizacji lub wcześniejszych lat.

Marbella przyjechała nie o godz. 12:30 tylko lekko po 11. Poza tym była wcześniej zarejestrowana w Biurze (i opłacona) ok. godz 10:40. Co prawda nie przez jej włąściciela, ale też w naszym regulaminie nie ma nigdzie ani słowa o tym, że tylko on może to zrobić. Ostatecznej i nieprzekraczalnej godziny rejestracji też nie ma w regulamnie. Jest natomiast podawany czas rejestracji w ogłoszeniach dotyczących każdych zawodów. Jest to bardziej dla celów porządkowych, niż dla wyciągania jakichś sankcji. Jeżeli nie rozpoczęły się jeszcze pomiary (oceny) i nie będzie to powodować dodatkowego zamieszania lub innych utrudnień organizacyjnych, to Koordynator Zawodów może dopuścić spóźnionego zawodnika. Myślę, że tutaj wypłynęły jakieś myślowe skojarzenia z wcześniejszymi regulaminami PASCA.

Natomiast jeżeli idzie o Pandę, to po ponownym sprawdzeniu również nie było regulaminowego powodu do "odsunięcia", bo brak obicia klapy bagażnika nie jest naruszeniem oryginalności wnętrza kabiny pasażerskiej, gdyż bagażnik to nie kabina pasażerska. Poza tym zamontowanie innych ale o podobnej funkcjonalności "szmacianych" foteli w zamian za oryginalne "szmaciane" fotele, też nie jest przez nas traktowane jako modyfikacja kabiny. Podobnie jest dopuszczalna zmiana tkaniny obiciowej na inną tkaninę którą oklejono kawałki drewnianych paneli. Również gdyby była zmiana dywaników, zmiana tekstylnej podsufitki na inną ale też tekstylną podsufitkę, itp. To jest kosmetyka, a nie jakieś szczególne zabiegi wpływające na wynik. Pewnie i w tym przypadku udzieliły się nawyki utrwalone w innej organizacji, gdzie praktykuje się zasadę, że najlepszymi sędziami są sami zawodnicy, którzy wyszukują u konkurencji jakiejś regulaminowe nieściśłości. No i gdy zaczął szukać jeden to i drugi nie chciał być gorszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro, że takie historie tworzą taki obraz zawodów ciśnieniowych w PL. Na całym świecie zawodnicy mogą żyć ze sobą w zgodzie mimo współzawodnictwa, a u nas jest Meksyk (nieobrażając ludności środkowej Ameryki)

 

Tak naprawdę to przecież jest prestiż dla każdego kto podchodzi do takich zawodów niezależnie od tego kto jest pierwszy a kto piąty. Jeżeli ktoś jest w stanie zrobić w swoim aucie 150dbzzz... z bagażnika to należy mu się wielki szacun bo to znaczy, że wie co w trawie piszczy. Zamiast więc psioczyć na siebie na wzajem po prostu cieszcie się ze swoich wyników i z tego jak duży postęp zrobiliście przez ostatni rok. Pokażcie innym, że to naprawdę fajna zabawa by ich zachęcić do startów.

Każdy chce wygrywać, ale jak w pewnym momencie nie będziecie mieli z kim wygrywać to wtedy dopiero zauważycie, że warto jednak okazać szacunek dla swojej konkurencji (nawet jak się z nią niezgadzacie) bo bez niej nie ma zawodów.

Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących :super::super:

W szczególności nowym rekordzistom PL :padam: . Powodzenia dla tych, którzy wybierają się na dalsze rozgrywki EU.

Edytowane przez dB Drag Racing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfi, ale to są zdrowe żarty , bo nie raz się okazuje że z takim właśnie alpierdem przegrywasz :P

 

A co do regulaminu zawodów, to niektórym się myli easca z dbdrag i próbują się mądrzyć, ale sporo jest też takich co nie czytało regulaminu wcale albo tylko po łebkach.

 

i zamiast się spinać, najlepiej niech każdy pilnuje swojej piaskownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i w tym przypadku udzieliły się nawyki utrwalone w innej organizacji, gdzie praktykuje się zasadę, że najlepszymi sędziami są sami zawodnicy, którzy wyszukują u konkurencji jakiejś regulaminowe nieściśłości. No i gdy zaczął szukać jeden to i drugi nie chciał być gorszym.

 

Rozumiem Jurku, że to taki przytyk do dBDRA :luka: - trochę jednak wypaczasz sens tej zasady bo akurat nie chodzi w niej o to by zawodnik wynajdował kruczki na drugiego chcąc go wykluczyć z zawodów, ale oto by wspomóc pracę sędziego, który nie zawsze musi coś zauważyć. Sam dobrze wiesz, że wiele spraw umywa w trakcie turnieju. Trzeba jednak pamiętać, że to nie zawodnik podejmuje decyzję o tym czy ktoś jest regulaminowy czy nie, lecz sędzia prowadzący dane zawody.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat do zamknięcia, tak samo jak katowice tyle że tam nikt nie chciał się prać po mordzie...

Jak widać niektórym konkurencja przeszkadza a ja zawsze myślałem że mając konkurencję człowiek chce być coraz lepszy ale widzę że chodzi żeby wykosić drugiego a nie samemu się rozwijać... Porażka panowie

ery ja nie pisze ze mi konkurencja przeszkadza, po to sa zawody zeby ona była...

ale zdrowa konkurencja, jestem pewien na 100% ze gdybym puknoł ok 149-150 db miska bym nawet nie zobaczyl na oczy :)

 

w dB od niepamiętnych czasów królowało szyderstwo, z tym, że nie było o tym tak głośno (ile razy na zawodach się słyszało śmiechy, bo ten z alfredem przyjechał, a ja mam EQ itd). To jeszcze z czasów, kiedy mnie ciśnienie kręciło. Z resztą wystarczy poczytać posty aby dowiedzieć się, że i tu nie jest wesoło.

ja nie szydze z ludzi ktorzy maja yakuze czy jakis sprzet z nizszej półki, bo kazdy gra na tym na co go stac i to nie ma nic do rzeczy...

ja szydze z ludzi którzy mają sprzet tak wysokiej klasy i za wszelka cene chca "zdrową rywalizacją" na ich sposób wyeliminowac konkurencje mysląc ze znajdą luki w regulaminie bo na swoim sprzecie nie ugraja więcej:)

 

 

Marbella przyjechała nie o godz. 12:30 tylko lekko po 11. Poza tym była wcześniej zarejestrowana w Biurze (i opłacona) ok. godz 10:40. Co prawda nie przez jej włąściciela, ale też w naszym regulaminie nie ma nigdzie ani słowa o tym, że tylko on może to zrobić. Ostatecznej i nieprzekraczalnej godziny rejestracji też nie ma w regulamnie.

Jurku o której marabela przyjechała sam nie wiem żona powiedziała mi ze jak była na parkingu i do niej dzwoniłem - spojrzałem na zegar połączenia widniała 11:43 (w poprzednim poscie pomyłke zrobiłem), juz niewazne ale powiedziało mi to chyba 7 innych osób ze przyjechał prawie godz spóźniony, wiec coś w tym jest....

Marabella była ZGŁOSZONA punktualnie ale... zgłoszony punktualnie to i ja i cała reszta bylismy przez internet, bo sam mi powiedziałeś ze przyjechał łukasz i tylko podpisał - co wiąze się z rejestracją...

Nie chce tego rozdrapywac bo pogodziłem sie z ich spóźnieniem i nie wnosiłem ŻADNEGO protestu - po prostu zapytałem - dostałem odpowiedz i tyle, grałem fair wobec nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nero wrzuć na luz... wypowiem się w swojej Osobie bo została tu poruszona NIE PODOBA MI SIĘ TWOJE ZACHOWANIE I PSUCIE WIZERUNKU NASZEGO TEAMU.... a na nieświadomce zostałeś dopisany do nas.... nam jakoś udał się przyjąć na klatę to co się stało i stracie szans na Mistrza Polski na jednej 12" DD gdzie Ty i Democar dostalibyście Baty...więc Ciesz ze jesteś pierwszym vice mistrzem polski i do zobaczenia w następnym sezonie po zimowych dłubaninach... to mówiłem Ja Mistrz Polski DBL Exteram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek wez sie uspokuj wszyscy widzeli co dzialo sie na zawodach ja tez omalo przegral bym z darkiem a cisne ponad 4decybele wiecej od niego :super: te zawody maja taki urok ze moze stac sie wszystko!

dajcie ludzie sobie na luz a nie szukajcie dziury w calym :mur1:

 

 

Moze za rok sie zrekapensujesz i tym razem dasz mi wygrac o te 0.1db :) chyba ze do 3 razy sztuka :wink: hehe

Za kare musisz wpasc do mnie i pomoc mi wydlubywac ten beton :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rollo a gdzie ja psuje wizerunek teamu??

hmm na jednej 12"... no to ładnie jak pójdzie rekord - tylko zebyś nie urwał jak rozkręcisz - widziałes co było u mnie :)

zapomniałes dodac na ile kW w niego pompujecie ... :)

 

osobiscie przyjmuje na klate przegrana i nie płacze tu o tym ze przegrałem...

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'nero_partner'

rollo a gdzie ja uraziłem Team

Troche Cię poniosło w Twojch wypowiedziach...Szydrami jesteśmy ale Ty dałeś popis...

 

 

 

 

 

 

hmm na jednej 12"... no to ładnie:) zapomniałes dodac na ile kW w niego pompujecie ... :)a w czym masz problem wyłóż 7 koła PLN na Stetsom i będziesz miał drugą połowę sukcesu DD już masz....

 

osobiscie przyjmuje na klate przegrana i nie płacze tu o tym ze przegrałem...Było minęło zawsze ktoś ciśnienia nie trzyma ... ŁAPIE PROTECT.. zimowa pora to dobry czas na dopracowanie tej skrzynki co masz no chyba ze pojedziesz do niemcowni lub pepikoland gdzie ci zrobią skrzynie ze eurosy choc w to nie zabradzo wierzę ze Ktoś ze Światka dbdra zrobi tak żeby powiało w rekord europy .. nie mówię o światowych wynikach bo za krótkie plny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Jurku, że to taki przytyk do dBDRA :luka: - trochę jednak wypaczasz sens tej zasady bo akurat nie chodzi w niej o to by zawodnik wynajdował kruczki na drugiego chcąc go wykluczyć z zawodów, ale oto by wspomóc pracę sędziego...

Nie pisałem tego aby podważać czy wypaczać sens tej zasady, bo to nie jest tematem tej dyskusji. Skoro ma się to dobrze sprawdzać się w praktyce, to ja nie mam nic do tego. Chciałem jedynie zwrócić uwagę że obie strony prawdopodobnie zmiksowały sobie do jednej kupy jakieś podświadomie utrwalone lub nabyte zasady czy też nawyki z którymi już gdzieś się spotykały, a które nie są stosowane podczas naszych zawodów. Dlatego wspomniałem o obu, że być może jeden z tych zawodników kilka razy podkreślał spóźnienie drugiego, bo skojarzył sobie zasady rejestracji stosowane w poprzednich latach przez PASCA (osobista rejestracja co do minuty), natomiast drugi zawodnik z automatu rozpoczął własne śledztwo, bo być może takie czynności miał "we krwi" gdyż często je stosował podczas innych imprez (teraz nie wnikając w to, czy ktoś nazwie to pomocą, czy jakoś mniej elegancko). Nie mnie osądzać, ale gołym okiem było widać, że obie zastosowane metody "samokontroli" w praktyce raczej nie służą tworzeniu przyjaznej atmosfery i większość powera poszło tam na wzajemne szukanie na siebie haków, a nie w przyjemność z walki na decybele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze za rok sie zrekapensujesz i tym razem dasz mi wygrac o te 0.1db :) chyba ze do 3 razy sztuka :wink: hehe

Za kare musisz wpasc do mnie i pomoc mi wydlubywac ten beton :]

JA MAM SWOJA BRYLE DO KUCIA!!! :zabawa: ALE DAM CI DOBRA RADE KUP SOBIE HILTI I PO PROBLEMIE :super:

p.s.W NASTEPNYM SEZONIE EASCA 16stka Z PRZODU NA DZIEN DOBRY :hyhy: WIEC KUPE ROBOTY PRZED TOBA :cisza: :cisza: :cisza: A JESZCZE WIECEJ WYDATKOW :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...