Skocz do zawartości

Finały MP EASCA w Bydgoszczy 2010


Rekomendowane odpowiedzi

'dBmax'

a po za tym

PROSZĘ EDYTOWAĆ TEKST JEŚLI TAK NAPISAŁEM BO PLOTEK I KŁÓTNI TO CHYBA TUTAJ DOSYĆ

 

 

Trzymaj ciśnienie Sylwek spokojnie będzie kopiuj wklej ... ale po Bydgoszczy bo teraz mam ciekawsze rzeczy do robienia niż zamulać i przytaczać to co napisałeś w jednym z tematów...Chyba ze wasz młody narybek dbdragowy usunie co trzeba.... :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

konrad czytaj forum ze zrozumieniem . Sylwek pisał na forum o zawodach PASCA. A po drugie w tym i ubiegłym roku nie startował więc katowice były jego pierwszymi zawodami w organizacji EASCA. A co do trofeum to wypadało by zeby rekordzista Polski z najwyższym wynikiem w DBL PRZYJECHAŁ do bydgoszczy. Pozdro szydero!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad czytaj forum ze zrozumieniem . Sylwek pisał na forum o zawodach PASCA. A po drugie w tym i ubiegłym roku nie startował więc katowice były jego pierwszymi zawodami w organizacji EASCA. A co do trofeum to wypadało by zeby rekordzista Polski z najwyższym wynikiem w DBL PRZYJECHAŁ do bydgoszczy. Pozdro szydero!

Dario, wyluzuj. Merytorycznie jest to dokładnie to samo. Sylwek wycofuje się z tego co napisał więc nie ma potrzeby rozpalać znowu ogniska "miłości".

Szkoda, że rozbiło się auto z podobnym wynikiem w DBL bo mogłobyć ciekawie. Nie zapominaj także o tych co pozostali w grze. Krzysiek z MEDIA może coś podniósł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przygotowania?? Ładujecie się? U mnie CTEK pracuje od wczoraj na zmianę (już) pod trzema aku :luka:

 

Wygląda na to że jest wszechobecny spokój

 

Pewnie chcesz sprawić niespodziankę czyżby kolejne 150 miało się pojawił.

Edytowane przez martinpoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę. Zawiodłem się bardzo mocno.

 

Bardzo mało aut na hali. Mało wystawców.

 

Samo CA. Samochody zawodników zamknięte. EASCA nie ma startu do EMMY. Impreza wymiera.

 

To moja opinia.

 

Przylaczam sie.

Przyjechalem co prawda dosc pozno (po 16:00), ale mam podobne wrazenia co do caloksztaltu - na STS bylem ostatni chyba juz raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...