Skocz do zawartości

Finały MP EASCA w Bydgoszczy 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i wtedy "poszło" nabierze zupełnie innego znaczenia

no bo narazie chłopaki z "poszło" kojarzą tylko - "ale urwał" :wstyd:

 

i jeszcze tak PS. Nie zapomnijcie pieca przykrecic do skrzynki, bo na pomiarach lubi pijawiac sie z nienacka taki wielki pan w okularach :krzeslem: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki troche luzu moze bedzie 4do brydza :hurra:

My pełen luz trzymamy. A z tym czwartym niech śle to sie pospawa :wink:

 

Kto się chwali wynikami garażowyni ? :dobani:

Chwalenie się wynikami jest :ok: ,

To jak w końcu jest ? Trudno zrozumieć i jednocześnie nie urazić delikatnego Pana :P

ale wyniki niech będą oficjalne

Jak to uczynić w garażu?

Ja też zrobiłem 185 db, tylko na finałach mi się nie chce ... he,he

Z chęcią ten filmik zobaczę. Chyba, że znowu dziecinna forma odpowiedzi na poziomie piaskownicy miała miejsce.

Jak będzie 153 to będe z pewnością gratulował :super:

To musisz poczekać do przyszłego sezonu i trzymam za słowo. Co gdy będzie dużo więcej?

Edytowane przez barbus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem przecież, że wynikami z zawodów można się chwalić bo są oficjalne i sędziowie nad tym czuwają, a to że napisałem 185db to był taki żarcik :wink:

Co ma piernik do wiatraka?

Zip wkleił film i to uznałeś za zachowanie, cytuję " do bani". Jeśli nie jest to wynik z zawodów, to już jest przekrętem? Przy tym wyniku był czynny sędzia, może ten fakt zmienia rezultat? Pomiar był nie w garażu a przed, to też coś zmienia? Po co ta napinka znowu. Zabolało, że więcej? Zamiast mieć motywację i (w co wątpię) pozytywne nastawienie, łatwiej jest agresor włączyć.

Będziemy coraz więcej filmów wklejać a Ty trzymaj swoje, w wielkiej tajemnicy i (cytuję-tym razem nie ciebie) "wiedz coś na ten temat".

 

p.s. Zerknij na zdjęcia lub popatrz po innych forach zagranicznych, jak tam jest miło i przyjacielsko a następnie zaaplikuj tutaj. Będzie ciekawiej, inaczej, nie po polskiemu, merytorycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'democar.pl'

Pisałem przecież, że wynikami z zawodów można się chwalić bo są oficjalne i sędziowie nad tym czuwają, a to że napisałem 185db to był taki żarcik

 

 

Łukasz A poco nam sędzia do wciśnięcia START na laptopie..... a poza tym to mamy głównego wiec oficjalny wynik garażowy będzie potwierdzony na papiren :krzeslem: :krzeslem:

 

 

 

PS.uwaga AMATORZY wznowiono projekt różowa landrynka ....to tak dla DD Kumatych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jeszcze mnie tu brakowalo :)

 

A motywacji mam więcej niż się spodziewasz

 

nooo wszyscy widzimy, od koszalina wynik leci po rowni pochylej (czyli przez polowe sezonu)... takze motywacji to mozemy "pogratulowac"...

 

PS.uwaga AMATORZY wznowiono projekt różowa landrynka ....to tak dla DD Kumatych

no popatrz Romualt z kjolciastym i zapewne na djewatdjewat 15 wskoczy...

a miala byc emerytura z zonka, mial chlop inne plany, ale widac ze w krwi nadal mu dezibele o podwyzszonej zawartosci cisnienia plyna:)

wiec domniemam ze sa juz nowe zabawki u ahima i w katowicach 16X,X poleci:)

 

a ty pytanko do ahima...

jak to ktos stwierdzil w 2:51 http://www.youtube.com/watch?v=6xtz4LrnQjQ :krzeslem:

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jeszcze mnie tu brakowalo :)

 

 

 

nooo wszyscy widzimy, od koszalina wynik leci po rowni pochylej (czyli przez polowe sezonu)... takze motywacji to mozemy "pogratulowac"...

 

 

no popatrz Romualt z kjolciastym i zapewne na djewatdjewat 15 wskoczy...

a miala byc emerytura z zonka, mial chlop inne plany, ale widac ze w krwi nadal mu dezibele o podwyzszonej zawartosci cisnienia plyna:)

wiec domniemam ze sa juz nowe zabawki u ahima i w katowicach 16X,X poleci:)

 

a ty pytanko do ahima...

jak to ktos stwierdzil w 2:51 http://www.youtube.com/watch?v=6xtz4LrnQjQ :krzeslem:

 

ale kto bedzie krukierem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...