Skocz do zawartości

Spot Chrzanów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A czy ktos bez sprzetu audio w samochodzie moze na spocie sie pojawic,czy kijami pogonicie?

Myslalem z Krakowa podjechac,zawsze by mozna cos posluchac i podgladnac

Jesli nie pogonicie,to jaki jest dokladny adres spotu i jak tam najlepiej dojechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze nie gonicie,szczerze mowiac to pytalem troszke na wypuche bo mam radio ori vw i glosniki w tylnych drzwiach interconti ale obiecuje poprawe :hyhy:

Jak mnie do roboty przed swietami w domu nie zagonia to sie bardzo chetnie zjawie

Teraz patrze to w zumi tych chrzanowow kilka jest chodzi o ten w malopolskim,czy swietokrzyskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze nie gonicie,szczerze mowiac to pytalem troszke na wypuche bo mam radio ori vw i glosniki w tylnych drzwiach interconti ale obiecuje poprawe :hyhy:

Jak mnie do roboty przed swietami w domu nie zagonia to sie bardzo chetnie zjawie

Teraz patrze to w zumi tych chrzanowow kilka jest chodzi o ten w malopolskim,czy swietokrzyskim?

MAŁOPOLSKA między Krakowem a Katowicami przy autostradzie A4

 

Czyli ustalone piątek godz.18-ta i wszystko wiadomo.

Trzebińska 40, Chrzanów (ten w Małopolsce :P :P :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to daliście po jajach ja też mam w piątek na drugą zmianę :/

A tak chciałem posłuchać waszych sprzetów i zasiegnąć opinii i to jescze pod samym nosem.

Jak mi sie uda wezme wolne ale jak ktoś zaproponuje inny termin to nie odpowiadam za siebie :)

 

A tak z drugiej strony to piątek to jest dzień roboczy.W MAXXie to raczej kiepski pomysł,tam jest zawsze kupa ludzi i samochodów,nie pisałem tej uwagi na poniedziałek bo jest wolny więc bedzie pusto.Jeśli chcecie faktycznie przy tym piątku zostać to zaplanujcie jakieś inne miejsce w razie draki żeby wszyscy wiedzieli.

 

Kolejna uwaga- w poniedzialek jak MAXX jest nieczynny to parking jest zamknięty więc nie ma szans wjechać tam.

Trzeba jakieś miejsce inne wymyśleć tylko że w Chrzanowie nie ma parkingu krytego wiecej.Jest Trzebinia ale kiepski dla was dojazd- może Jawożno ?

 

 

Nie zauważyłem Grzegorz że już pisałeś o tym parkingu.A udało Ci sie załatwić ten wjazd tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że termin mamy ustalony chociaż he he :rotfl:

 

 

Wszyscy przed świąteczną krzątaniną dają w "długą " :)

To może przynajmniej konkurs na najładniejszą integracje deski z pisanką zrobicie :wink:

Grzesiu miewa tendencje do nieoczekiwanych i nietuzinkowych pomysłów , kiedyś mi auto w "prezent" z kokardą ozdobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy przed świąteczną krzątaniną dają w "długą " :)

To może przynajmniej konkurs na najładniejszą integracje deski z pisanką zrobicie :wink:

Grzesiu miewa tendencje do nieoczekiwanych i nietuzinkowych pomysłów , kiedyś mi auto w "prezent" z kokardą ozdobił :)

W kokardki jestem dobry ale niewiem jak mi z JAJAMI wyjdzie............. :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajcarze.IKEA jak dla was super miejsce ale jak jakieś autka chcą z Krakowa to troche kawałek,pytanie ile tych autek by miało przyjechać?

Jest parking w Trzebini "kryty" jak coś jak będzie trzeba to się przespaceruje zaraz i mogę wam zrobić zdjęcia :) acha no i jest tutaj gdzie pojeść bo jak widziałem wcześniej wyżera to podstawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...