Skocz do zawartości

Spot Chrzanów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj ku mojemu zdziwieniu w Babicach zauważyłem ciemną fiestę z naklejką forumową na chrzanowskich numerach. W związku z tym wpadł mi do głowy pomysł zorganizowania jakiegoś mini spota. Myśle że jest z okolicy kilka osób. Moglibyśmy się spotkać np pod biedronką na śląskiej, termin do dogadania jak bedą chętni. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No tutaj w naszej okolicy to straszna lipa jeśli chodzi o jakieś nawet namiastki SQ jeśli o to ci chodzi.Przeważnie same tam tamy w okolicy sie pojawiają.Trzeba przyznać że chłopaków słychać z naprawdę konkretnych odległości sądząc po czasie narastania dzwięku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc z mojej strony chyba wtorek byłby ok.Godziny to chyba raczej popołudniowe,ja się już dostosuję.Dodam że bałagan mam wielki w instalacji bo nie ma kiedy robić teraz.U mnie można posłuchać helixy Rs6 w drzwiach-docelowo chciałbym zrobic im komory zamknięte.Źródło p88rs2,rmV41,mds08.Niestety na razie musi sie kasa dozbierać na jakiś zacniejszy wzmak do Rsów.No i żeby nie było rozczarowania wszystko to jest teraz przez ori zwrotkę.Tak to napisałem żeby nie było rozczarowania:)

Natomiast bardzo chętnie posłucham jak ma brzmieć poprawna instalacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuman ja jutro jestem jakby co.Nie wiem czy jest sens żebyś Ty słuchał mojej instalacji bo jest w praniu.Ja jak najbardziej widzę po twoich klockach że mam czego posłuchać szczególnie A4.Troche wstyd sie przyznać ale nie przesłuchiwałem wielu wzmacniaczy a w tych które kiedyś przeleciały mi przez ręce nie doszukiwałem sie niuansów. Mam w związku z tym propozycję że ewentualnie ja podjadę do Chełmka lub Twoich okolic.Dzisiaj śpie trochę dłużej bo teraz jestem w pracy.Jak cos to daj znać.No i oczywiście zapraszam innych na spotkanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kryty parking mamy koło MAX`a w Chrzanowie no i Ikea Katowice - w Jaworznie takiego nei uswiadczymy. Zdecydujcie gdzie co i jak, ja przyjeżdżam - szkoda tylko, że wszystkie żarłodajnie sa pozamykane, bo by się co dobrego w towarzystwie przetrąciło:)

 

aha w Jaworznie jest jeszcze carrefour, a przy nim MacŻyg ;) sorry za OT;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam wszystkich.Przy takiej pogodzie nie ma sensu chyba się zbierać.Jutro podobno ma być cieplej.N parkingu pod sklepem kilka grających samochodów chyba nie jest mile widziane co? Cieszę się natomiast że jest tylu chętnych się spotkać.

 

ja odpadam samochód odmowił posłuszeństwa :/

Wlejesz mi do baku to co zaoszczędzisz to cię zaholuję jak bedzie trzeba :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...