Skocz do zawartości

Spot Chrzanów


Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiek Ty ŻYJESZ????? No i powiedz że byłeś dziś na tym spocie ...jak był oczywiście ;)

 

Temat obserwowałem i miałem nawet ochotę przyjechać , no ale ten śnieg ...kompletnie mnie przeraził !

 

Żyję, byle jak ale żyje.Wpadłem na chwilkę ,co prawda dawno nie słuchałem nowych autek tym bardziej że u mnie nic nie gra he he

Po spotach może odzyskam mobilizację na budowaniu nowego systemu ,ale to jeszcze poczekać widocznie musi :zawstydzony:

 

Również dzięki za spotkanie i do następnego razu ,oczywiście w cieplejszym wydaniu :ok::padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Żyję, byle jak ale żyje.Wpadłem na chwilkę ,co prawda dawno nie słuchałem nowych autek tym bardziej że u mnie nic nie gra he he

Po spotach może odzyskam mobilizację na budowaniu nowego systemu ,ale to jeszcze poczekać widocznie musi :zawstydzony:

 

Również dzięki za spotkanie i do następnego razu ,oczywiście w cieplejszym wydaniu :ok::padam:

 

Myślę, że mobilizacja juz jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

No Grzesiu dawaj kiedy .......

Szymon naprawde mi to jest obojętny temin tylko pierwszy tydzień miesiąca w gre wchodzi bo mnie jusz nie będzie ,a dawno się nie widzieliśmy gg

Muszę pogadać z moją żonką, to :wink: dam znać co i jak by u mnie to wyglądało.

 

Może być w lany poniedziałek .Jak większości pasuje to OK

 

Zdzwonimy się wcześniej

 

W sumie to spot Chrzanowski to może by i tam się gdzieś ulokował na parkingu podziemnym

 

Od domu mam nie daleko :rotfl:

 

Grzesiu dawaj , dawaj ... tylko nie 1 kwietnia , bo pracuje a chciałbym wpaść do was ...wiesz po co ;)

No domyślam się. he he :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...