Skocz do zawartości

kręta droga - e39 :)


Ruffy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1.5 roku samochód trafił do lakiernika, w końcu wpadną nowe drzwi i będę je robił na nowo przez co mam kilka pomysłów i ciężkich rozkmin jak się są to zabrać bo... Głośniki 16 w miejscu 13 są okej, jednak problem ponieważ maskownica jest ogromna, wystaje dużo za duzo poza obszar który mogę wyciąć (.  https://imageshack.com/i/po1vkQ0jj   ) kilku znajomych  z FB podrzuciło pomysł ;) tw jak na początku w lusterko, zamiast 16 wpada mid a dodatkowy głośnik wpada w dół drzwi... znalazłem tylko jedno zdjęcie które mocno mi odpowiada wizualnie i rozmiarowo...k8qvt4v4rlws_t.jpg

 Myślałem też o zmianie radia jednak to jeszcze zostaje pod znakiem zapytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć mam do ciebie pytanie, widziałem że montowales panele mdf(basser) w przednie drzwi, czy one pasują idealnie, czy po montażu bez żadnego problemu da się założyć tapicerkę,

Jak ja kiedyś montowałem znajomemu to pasowały idealnie tylko  jeden otwór trzeba było dorobić w drzwiach z tego co pamiętam. Ale to załatwia wiertarka z wiertłem 6 ;) Nie ma problemów z założeniem boczka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1.5 roku samochód trafił do lakiernika, w końcu wpadną nowe drzwi i będę je robił na nowo przez co mam kilka pomysłów i ciężkich rozkmin jak się są to zabrać bo... Głośniki 16 w miejscu 13 są okej, jednak problem ponieważ maskownica jest ogromna, wystaje dużo za duzo poza obszar który mogę wyciąć (.  https://imageshack.com/i/po1vkQ0jj   ) kilku znajomych  z FB podrzuciło pomysł ;) tw jak na początku w lusterko, zamiast 16 wpada mid a dodatkowy głośnik wpada w dół drzwi... znalazłem tylko jedno zdjęcie które mocno mi odpowiada wizualnie i rozmiarowo...k8qvt4v4rlws_t.jpg

 Myślałem też o zmianie radia jednak to jeszcze zostaje pod znakiem zapytania

pytanie jak to zagra żeby bałaganu nie narobiło w dźwięku

ale czekaj bo widze że automat masz ... może 16tki w nogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

trzeba w końcu odgrzać tego schabowego :D po półrocznej instalacji gratów w postaci pneumatyki i walki z nią, przyszedł czas na zabudowę bagażnika w zabudowe audio/air :D

w planie sa dwa glośniki 10" napędzane moim aktualnym SS, kandydaci jeszcze nie są znani a szukam czegoś raczej do SQ niż bezsensownego trzepania mi klapy z rdzy  :rotfl:

 

dwie fotki jak auto zakończyło sezon oraz jedna ze składowych nowej zabudowy  :hyhy:

post-9138-0-45870100-1609292421_thumb.jpg

post-9138-0-01714800-1609292438_thumb.jpg

post-9138-0-06673200-1609292448_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nisko posadziłeś.

Pełnego kręgu felg nie widać - kilka cm wyżej i byłoby idealnie.

 

Żem doczytał:

"dzięki, z przodu jest gwint, z tyłu opuszczony w kompie nivomat"

teraz już całe auto się podnosi i opuszcza ;) a felgi w błotnikach z tyłu żeby auto leżało cale na progach :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie posadzone :)

Jak z komfortem jazdy na powietrzu, porównywalnie czy lepiej?

 

To nie jest typowe powietrze jak ma można powiedzieć prawie jak nie większość ludzi, komfort to auto straciło przez moje kombinacje ;) 

 

Pięknie leży efekt tym lepszy bo auto długie [emoji2] jeśli to nie tajemnica - dałeś gwint z regulacją twardości plus bałwanki podwójne lub potrójne?

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

Przód złożony na amortyzatorach isc z regulacją twardości ustawioną na 16/32, tył bc racing bo to jedyne amortyzatory które mają gwintowany amortyzator którym da się ustawić wstępne naprężenie amora, tył beton 32/32, bałwanki rubena przód calowe 6/2, tył poduszki w pełni customowe też 2 bałwanków ;) 

 

Takie auto normalnie przechodzi przegląd, czy już po założeniu air trzeba do znajomego jeździć na przegląd? Jak to się zachowuje przy "sprawdzaniu amortyzatorów" na ścieżce diagnostycznej ? 

 

Generalnie to powietrze nie ma homologacji drogowej, jedynie zestawy tatechnix je mają ale tam w życiu nie zejdziesz na sam dół ( nawet po zejściu całego powietrza auto musi mieć minimalną wysokość do jazdy) co do przeglądu, jak ktoś Ci to zobaczy to nie podbije, ja przegląd mam bo wszystkie mody zrobiłem już po ;) no i obowiązkowo to jechac na zimówkach

 

Jeszcze pytanie techniczne, trochę zaszalałem z mdfem i kupiłem trochę za wąski, jak robicie zabudowy to raczej na ciasno, na wcisk, czy z zapasem? Od ścianki do ścianki mam 107.5 cm a kupiłem płyty na 104.5 ‍♂

 

Odnośnie jeszcze "nietypowego powietrza", na zdjęciu jest wysokość do jazdy, auto się podnosi do komfortowej jazdy około 3-4 cm, maks moze podnieść się 5cm

 

A na koniec jeszcze moje pierwsze przymiarki, w planie są dwa głośniki po bokach zabudowane laminatem, sama butla będzie wpuszczona w skrzynie 

 

 

Kocham e39 :D sam niedawno spełniłem marzenie od wielu lat i stałem się posiadaczem e39 :)

Co do wyglądu jest ok , kupa forsy czasu i chęci ! Osobiście wolę orginalny wygląd z małym pazurkiem ! Pozdrawiam

 

Jak podniosę auto do góry to wygląda prawie jak cywilne ;) 

post-9138-0-34697300-1609362148_thumb.jpg

post-9138-0-64372500-1609362181_thumb.jpg

post-9138-0-21360400-1609362222_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butla pójdzie pewnie w chrom, przy takiej inwestycji to już groszowa sprawa ;)

 

Chromowanie galwaniczne to astronomiczne koszta a nawet w pl nikt chyba tego nie robi, butla pójdzie albo w kolor auta albo w srebro 

 

Przyznaj się ze masz w niej dwie butle z gazem

 

Hahaha nie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...