Skocz do zawartości

Koszalin Car-Audio_Media i Morel Tempo 6 za 449 PLN- polaczony temat


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdzone i już pewność jest. A nawet jak by nie było i tak wylatują z furtek więc krzywdy by nie było ;) tw także pewnie wyfrunie

Kupiłem w tej firmie R6A jakies pół roku temu, pare dni czekałem na przesyłkę, nie ma wiec dzwonie do nich, pytam WTF??

A gosc mi mówi że dobrze ze dzwonie, bo coś tam z jednym głosnikiem jest nie tak, ale ma super Focale w ekstra cenie wiec mi wyśle w zamian.

Ogólnie cwaniak ze hej, a że na cwaniactwo mam alergie to podziękowałem.

Radze u nich nic nie kupować i tępić cwaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni przerwy z braku czasu ale temat rozwiązany, w dniu napisania na forum, rozmawiałem ze sprzedawcą, z którym dziwnie się rozmawiało, zapewniał że jest karta gwarancyjna dystrybutora- Horn. Zadzwoniłem do firmy Horn. Znają temat sprzedawcy, mają z nim problemy, nie współpracują z nim, także człowiek oszukuje ludzi i radzę omijać z daleka, cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości. Takie OT, morele tempo też ma w zaskakująco niskich cenach ... :mur:

 

 


Ale dla niektórych widać, że świat poza allegro nie istnieje...

istnieje świat poza allegro, tylko weź pod uwagę jakie lokalni dystrybutorzy mogę mieć ceny z kosmosu, a nikt nie powiedział że wyszukiwałem głośników na samym allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Są do sprzedania takie Morele, nowe i w ogóle cud, cena nieco powyżej połowy standardowej. Pytanie czy to nie jakaś ściema, zna ktoś sprzedawcę, ten konkretny model itp?

Link:

http://allegro.pl/morel-tempo-6-nowe-bcm-wysylka-gratis-faktura-i4330117688.html

 

P.S.

Jak nie dobry dział to proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam sprzedawce i to az za dobrze

strasznie psuje rynek byle zarobic 10-20zl...

 

popros o real-foto tweetera z bliska

bylo gdzies na forum zdjecie porownujace te tweetery. dziwnie tanie zestawy mialy tweetery 25mm z coaxow

 

wczoraj tez poprawialem montaz tych glosnikow od tego sprzedajacego. na jedym wooferze byla naklejka COAX, a na drugim 2 WAY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez ostrzegam przed interesami z tym człowiekiem. Moje tempo okazaly sie ok tzn przyszły zapakowane fajnie w pueelku po przejsciach co prawda ale w zesyawie mialy byc maty w ilosci 10 szt no to majstry przecieli je na pol i nagle z 5 stalo sie 10... oficjalna droga zwrotu nie byla łatwa . Najpierw nie chcial zwrocic pieniedzy pozniej nie oebieral poleconego z pisemnym wycofaniem sie z transakcji a na koniec po przyjeciu paczki stwierdzil ze uszkodzilem woofer i nie zwroci pieniędzy. .. kase zwrocil choc bez kosztow przesylek bo swiatek jest malutki ,ale co sie na denerwowalem to moje. To tak w bardzo duzym telegraficznym skrocie. Sprawa ciagnela sie dobry miesiac a moze i dluzej. Zdecydowanie odradzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieprzyjemność znać osobiście tego sprzedawce.

Kupiłem u tego człowieka Morel Tempo 6 dwa razy i oba komplety były ok, ale bez zmacania i sprawdzenia bym ich nie wziął, bo wiem (widziałem) że ma sporo kompletów montowanych "do testów".

W zasadzie spora część sprzętu w jego sklepie jest "macana" (próbował mi wcisnąć używany kondensator w cenie nowego).

Oczywiście otrzymanie paragonu lub gwarancji to duży problem. Trzeba go zmuszać do wydania paragonu.

Całe szczęście nigdy nie musiałem korzystać z gwarancji ale podejrzewam że nie było by to proste.

Cena jest atrakcyjna, bo moje morele kosztowały 400 zł za komplet, ale na pewno nie podjął bym ryzyka zakupu przez internet.

Kupując w takiej cenie zaakceptowałem możliwe późniejsze trudności ...

Sprzedawca ma prawdziwy dar wciskania kitu i rozmowa przez telefon to spore wyzwanie dla umysłu :)

Jeśli macie już jakiś sprzęt w samochodzie to cytuję sprzedawce "jest on do dupy", ale w dobrej cenie może on wam sprzedać super sprzęt. 

Jakieś 3 lata temu super sprzętem były u niego produkty GROUND ZERO, ale teraz przerzucił się na JL Audio.

 

Ostrzegam !!!

Czytajcie dobrze treść w aukcjach i nie załatwiajcie nic na telefon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sprzedawca ma prawdziwy dar wciskania kitu i rozmowa przez telefon to spore wyzwanie dla umysłu
Jeśli macie już jakiś sprzęt w samochodzie to cytuję sprzedawce "jest on do dupy", ale w dobrej cenie może on wam sprzedać super sprzęt. 
znam go dosc dobrze i niestety musze przyznac ze jest to najlepszy sprzedawca (wciskacz kitu) jakiego w zuciu widzialem! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem u niego w zeszłym roku maty silent coat.

Dwa razy ( raz mailowo i raz telefonicznie ) pytałem gościa o wymiar mat żebym wiedział ile zamówić - miały być w pełnym formacie - a jak już przyszły okazało się, że są przecięte na pół i starczyło tylko na jedne wrota.

Pomijając fakt, że na przesyłkę czekałem ponad dwa tygodnie bo stale coś mu wypadało i nie mógł wysłać, paczka ( opakowanie ) przyszła jak psu z gardła wyjęta.

Później twierdził, że przecież podawał mi wymiar, więc przesłałem mu jego własnego maila to zmienił zdanie, że jego pracownik się pomylił jak podawał mu wymiar ( gość chyba nie wie, co sprzedaje ), i że kolejne maty może mi sprzedać w promocyjnej cenie.

Chciał mi sprzedać coś, za co już wcześniej zapłaciłem.

Jak go postraszyłem, że zgłoszę to jako oszustwo to zmiękł i przesłał mi brakujące maty ale musiałem pokryć niemałe koszty przesyłki - 50 pln.

Generalnie radzę omijać szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena taka obsługa. Mehow Wam opisał jak powinno to wyglądać. Kupuje się za pół darmo i później ma pretensje, że transakcja niezgodna z opisem lub na pytania odpowiedzi brak. Przecież sprzedaż w detalu to tylko dla debili. Prawda ? Tak to się zazwyczaj kończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na interesy z Michasiem to dla mnie sama przyjemność sprzęt można u niego kupić w dobrej cenie, jak zaczyna coś kręcić to wystarczy szepnąć mu parę słów o Inspekcji Handlowej :wink2: od razu mięknie i można ubijać interes. Ogólnie odradzam ugadywać się z nim przez tel. lub kupować przez internet u niego darmowa wysyłka kosztuje 20-50zł i jest wciskana jako ubezpieczenie. A wracając do jego super promocji to widzę że aktualnie ma Morel Tempo 6 w dobrej cenie tyle że nie wiadomo o co w tym chodzi bo na jednej aukcji ma nowe za 449zł a na kilku innych w tej samej cenie używane :kwasny:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie gadkę telefoniczną ma opracowaną perfekt. Kupiłem u niego sub JLa i mam nadzieję że wszystko będzie ok, odebrał mi go kolega więc za przesyłkę nic nie płaciłem, co do gwarancji to też podejrzana sprawa, bo raz że dał jakiś gotowy blankiet bez pieczątek, dwa że nigdzie na nim nie jest napisane że to ten model JL, trzy że nie ma paragonu, cztery że kolega musiał tam 2 razy po nią jechać. Na szczęście kolega mieszka w Koszalinie także w razie problemu podejdzie do niego i "porozmawia" z nim niekoniecznie strasząc skarbówką :D w każdym razie przez tel mówił że te JL są oh i ah i że nie miał jeszcze ani jednego zwrotu z gwarancji także są super! Oby! W każdym razie po tym co tu czytam i reasumując mój zakup wszystko się potwierdza - omijać szerokim łukiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena taka obsługa. Mehow Wam opisał jak powinno to wyglądać. Kupuje się za pół darmo i później ma pretensje, że transakcja niezgodna z opisem lub na pytania odpowiedzi brak. Przecież sprzedaż w detalu to tylko dla debili. Prawda ? Tak to się zazwyczaj kończy. 

Skoro wystawia towar w danej cenie to godzi się sprzedać w tej cenie. Nikt mu nie każe sprzedawać za pół darmo.

Po prostu przyciąga klienta ceną a później struga głupka.

Jak kupujesz towar o danej wielkości podanej przez sprzedawcę  a później dostajesz połowę to jest ok ? Chyba nie do końca.

Poza tym maty nie były za pół darmo i nie w detalu bo brałem 50 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...