Skocz do zawartości

Auto Moto Show – SOSNOWIEC, 19-20.05.2012r.


Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie ja musze tez poogladac Citroena tylko ze C5 tą ostatnią jak tam z elektryką bo gadałem z znajomym i w wersji Executive jesli chodzi o fabryczne wyciszenie/wygluszenie to zrobili tam konkret robotę. Np. czego w tym segmencie się nie praktycznie nie ma (poza klasami premium ale ich nie biore pod uwage) to wlasnie C5 w kombiaku (ale nie wiem czy w innej budzie tez) ma podwojne szyby boczne. Znajomy moj jechał wlasnie taką cytryna 2.0HDi to był poprostu w szoku jak jest fabrycznie wyciszona...

Odezwij się na pw to możemy co nieco porozmawiać o tym samochodziku, gdyż sam taki posiadam ;)

Ja mam kombi i potwierdzam - szyby boczne są szersze (o 2 mm) niż u mojego taty w liftbacku.

Tyle, że ma mam mk1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja jeśli mogę wyrazić swoje skromniutkie zdanie nt. idealnego autka(wyciszeniowo), to do tej pory jedynie jedno zrobiło na mnie wrażenie...

Ta starsza wersja Eski... model 140 podwójne szyby, łącznie z tylnią,grzwi jak wrota, domykają się automatycznie, a gdy się zamkną.... Znajdujesz się w innym świecie, robi się kameralnie cichutko, świat na zewnątrz jakoś zwalnia ;)

Byłem nawet taką obejrzeć, zanim nie pojechałem do Niemcowni po Bmkę, lecz standartowo w Polsce "bita" dlatego tak ładnie się na zdjęciach świeciła;)

 

ps. I nie śmiejscie się proszę, bo zaraz ktoś poda ,że nowsze limo również mają podobne rozwiązania, tyle ,że jeżdziłem i starszą A8 i nowym modelem i jakoś przy 140-160 to lipton.... Szumy na słupkach niemiłosierne...

A w tym starym kredensie o wadze przeszło 2 ton, jak w katedrze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się na pw to możemy co nieco porozmawiać o tym samochodziku, gdyż sam taki posiadam ;)

Ja mam kombi i potwierdzam - szyby boczne są szersze (o 2 mm) niż u mojego taty w liftbacku.

Tyle, że ma mam mk1.

Spoko dzieki za info.... tak jak mowie rozgladam sie z bardzo duzym wyprzedzeniem bo jesli wogle to przyszly rok w ok. wakacji bede rozmyslał ale tak jak wspomniałem będzie mnie interesował tylko ten od 2008 roku (ten nowy chyba to MKII - nie wiem nie znam sie na cytrynach), wiec przypuszczam ze tam organizacja deski i calej elektryki raczej na pewno sie różni od poprzedniej wersji mk I )

Ale tak jak sie przyglądałem to moim zdaniem radio w mk2 jest chyba wsadzone normalnie w 1din slot po bokach są inne przyciski a nad jest klima, wiec to tez juz wygląda obiecująco. Nie wiem tylko jak ogolnie z instalacją no i jak w MK2 wygladają drzwi po zdjeciu tapicerki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie fotek jak na lekarstwo.. mam tylko kilka z rozdania, Emajl pstrykał...

Ale przyznaję był ubaw przy ogłaszaniu wyników... Zwłaszcza gdy proszono "panie" aby odebrały wyniki...

Ci co byli wiedzą o co chodzi...

Wyszły dwie "panie" tylko coś z brzuszkiem piwnym i trochę coś za dużo zarostu na twarzy...

Ale nie powiem "trzymały" fason niczym damy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi facet do lokalu w stanie mocno wskazującym, staje przy barze i donośnym głosem składa zamówienie

Dwa piwa !!

Barman na to ; moze jakieś dwa magiczne słowa do tego ?

Hokus pokus, dwa piwa .

 

Facet siedzi przed telewizorem i ogląda mecz , skończyło mu się Piwko i krzyczy do żony

- Stara !!! Przynieś browar !

- może jakieś magiczne słowa ?!

- hokus pokus czary mary zapierda.aj po browary !

 

żeby posta nie wykasowali to też poproszę o fotki , widziałem kto robił i rozliczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem ale niestety nie swoim aparatem za to mam jedną fotkę to bedzie koło 20, dzień przed zawodami :)

 

http://img11.imageshack.us/img11/8207/20120518366.jpg

I piękne spalanie w drodze powrotnej :)

http://img40.imageshack.us/img40/6458/20120519371.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja musze tez poogladac Citroena tylko ze C5 tą ostatnią jak tam z elektryką bo gadałem z znajomym i w wersji Executive jesli chodzi o fabryczne wyciszenie/wygluszenie to zrobili tam konkret robotę. Np. czego w tym segmencie się nie praktycznie nie ma (poza klasami premium ale ich nie biore pod uwage) to wlasnie C5 w kombiaku (ale nie wiem czy w innej budzie tez) ma podwojne szyby boczne. Znajomy moj jechał wlasnie taką cytryna 2.0HDi to był poprostu w szoku jak jest fabrycznie wyciszona...

 

Ja mam tylko C3, ale jak ją rozbierałem do zmiany koloru to byłem w lekkim szoku, wygłuszka silnika (ściana) w komorze ok 1cm grubości, do tego wewn.ściana grodziowa filc + jakieś dziwne tworzywo, boczki drzwi tak samo, ogólnie słyszałem że citroen położył nacisk na wyciszenie w nowych modelach. Poskładam auto to się przekonamy, ja mam też benzynę więc sama w sobie jest cicha, E87 z tym motorem jechałem i nie mogę złego słowa powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ją rozbierałem do zmiany koloru to byłem w lekkim szoku, wygłuszka silnika (ściana) w komorze ok 1cm grubości, do tego wewn.ściana grodziowa filc + jakieś dziwne tworzywo, boczki drzwi tak samo, ogólnie słyszałem że citroen położył nacisk na wyciszenie w nowych modelach.

 

Ja mam tak samo w starym Pugu 206 - generalnie to nic nowego we francuzach :) Zobacz np. 406 jest jeszcze lepiej.

 

Młody - gratulacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citroen C5 ten najnowszy model jest mega wyciszony, znacznie lepiej niz wersja pierwsza. mój brat jeździ wersja 1, a Ojciec wersja 2 wiec wiem co piszę.

Pomimo, że auto ma 163KM w dieslu silnika w zasadzie w ogóle nie słychać chyba, że da się w palnik, szumów powietrza także w zasadzie nie ma.

Bagaj potęga pod CA :D wrota także do ogarnięcia chociażw wersji 1 wydaje sięto jakby łatwiejsze na "oko". Nie wiem czy w wersji 2 działa komp bez radia gdyż auto ma system my way z systemem hifi sygnowanym przez denona. Odtwarzacz dvd połączony jest z wyswietlaczem na desce, wszystkie informacje z navi i radia wieswietlane sa takze na tym wyswietlaczu i dodatkowo moga byc wyswietlane pomiedzy zegarami. Wywalenie ori radia może być problematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disaster też...mogę coś powiedzieć w temacie (bo zaczynam lekko ogarniać) co prawda tylko C5 I genaracji ale w kombi i...przecieram szlaki, mam nosa, że uda mi się sklecić 2,5 way i zadydloni bo predyspozycje ma. W porównaniu do japońców pod audio prima sort :hyhy: .

Co do zawodów gratulacje .

P.S. balcer miło ujrzeć Twoją facjatkę :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...