Skocz do zawartości

DIORA GDS1607


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 857
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no i dotarły

nie podłączałem jeszcze

z tego co widzę:

-głośnik nie wycentrowany tzn. membrama przesunięta względami korektora fazowego ale nie obciera

-zwrotnica duża jedna z cewek nie przyklejona wisi na drutach

-instrukcja do bani jakieś ogólniki jaki podział zwrotki nie wiadomo

-maskownica brzydka a siatka wypadła wgnieciona w transporcie trzeba prostować

+fajny kosz aluminiowy wofera

+metalowy tweeter z dwoma spodnimi gniazdami prostym i pod 2 kontami

to tak na gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gwoli ścisłości wysyłam jutro :wink:

 

Wyślij po świętach bo teraz stracisz czas w kolejce na poczcie i paczka pewnie się gdzieś zagubi przez ten czas przez ich organizacje :P Paczka nadana ode mnie w piątek przeważnie i tak dochodzi we wtorek, tak samo jak wysłana w poniedziałek więc szkoda czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie narazie same plusy co do diory. Jak dzisiaj zobaczyłem instalacje CA w trabancie http://www.strefacaraudio.pl/topic/26879-trabant-11-polo-czyli-granie-w-kartonie/page__pid__261407?do=findComment&comment=261407 to troche poszukałem info o tych głośnikach i trafiłem tutaj xD. Tylko pytanie czy bez wzmaka dadzą rade :/ ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod samym radiem zagrają dobrze jedynie szerokopasmowe głośniki z CC/SC. Te Diory są prądożerne i bez osobnej końcówki mocy nie obejdzie się. Może i nie każdemu spodoba się dźwięk tego zestawu ale przynajmniej posłuchać warto. Bo jako midwoofery grają na prawdę ciekawie. Na szczególną uwagę zasługuje mega-wyraźny wokal i delikatność sopranów. No ja jestem zadowolony i nie zamierzam ich zmieniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo - nie ma takiego radia :P

 

Jest coś takiego - kiedyś szperając na diymobile.com napotkałem radyjko bez odtwarzacza CD ale z wbudowanym wzmacniaczem (przetwornica i dwa radiatory po bokach) bodajże 4x50W lub 4x70W z możliwością mostkowania... szukam już kilka dni i nie mogę znaleźć, ale był to jakiś stary Clarion lub Alpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...