Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie (Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 666
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

 

 


Jak coś w bydg będzie się działo to może i ja wpadnę :) :) Daleko nie ma, raptem 60 km.

Czekamy

 

 


Może też się skuszę na Bydgoski spot :)

Tu też można by powiedzieć że bliżej już nie można mieć aby wpaść na spot.


Mirek ja będę okolo 14 jak by co kontakt telefonicznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy

 

 

Tu też można by powiedzieć że bliżej już nie można mieć aby wpaść na spot.

Mirek ja będę okolo 14 jak by co kontakt telefonicznie ;)

miej więcej myślałem ze będzie nas więcej , jak zwykle pierdoły siedzą w domu .

Zostaw telefon na forum może ktoś się skusi i się dowlecze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota w miłej atmosferze. :zdrowko:  Mamy rekord Bydgoskiego spotu było nas 3 :hurra:  Mirek dzięki za pokręcenie gałką wprowadziłeś dużo nowego w graniu golfika. Całą drogę powrotną banan na twarzy, dziękuję także za płytkę z muzyką. Nowy kolega Rafał także dzięki za spotkanie fajnie grający peugeot i fajne kolcki. Do następnego miejmy nadzieje że pojawią się jeszcze inne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze jak we dwójkę mamy się spotkać :rotfl: to po co do Bydgoszczy jechać :wink: to lepiej już w połowie drogi we Włocławku lub Brześciu :rotfl: a nie ja ponad 350 ty ze 150 :rotfl: zamiast odjeżdżać Od siebie to lepiej w swoją stronę stronę jechać (tak na logikę :wink: ) :hyhy:

 

Do Torunia też masz bliżej wiec nie rozumiem co ty tak za tą Bydgoszczą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast odjeżdżać Od siebie to lepiej w swoją stronę stronę jechać

masz rację

No co ty wogóle się nie upieram tak tylko zaproponowałem luźną propozycję, mnie generalnie do włocławka także jest bliżej więc wsio ryba :)

Tylko z tego co wiem bydgoszczaki łatwo nie dadzą się namówić na inną miejscówkę bo albo słabo czasowo, albo nie ma kto. Aż się włos jeży, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek wcale nie małe miasta a z autami SQ i ludzmi w temacie baaaaaardzo słabo. :/ Więc, co pozostaje latać po ościennych spotach :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...