Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie (Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 666
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na spota sie chętnie przejade , nie szukam autek na wysokim poziomie , bo ich nie ma przynajmniej tutaj ale chetnie posłucham ciekawej płyty , z tym tez ostatnio cieżko te "nowe" wydania to masakra na uszu jak mozna to sprzedawac , to gra nie lepiej niz mp3 , kupiłem kiedys w mm taki 5ciopak Jacksona wydany u nas , wypalane kilka razy stare wydania brzmią 3 razy lepiej niz te oryginały  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Twoje zdanie. Ludzie na forum "śmieją się" z MP3, a tak naprawdę spora część obecnych wydań płytowych brzmi bardzo porównywalnie do dobrej jakości MP3.

Bardzo chętnie posłucham Twojego auta, zapewne skorzystam też z ewentualnych rad :) Może bliżej weekendu Świątecznego takie spotkanko mogłoby sie odbyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Twoje zdanie. Ludzie na forum "śmieją się" z MP3, a tak naprawdę spora część obecnych wydań płytowych brzmi bardzo porównywalnie do dobrej jakości MP3.

Bardzo chętnie posłucham Twojego auta, zapewne skorzystam też z ewentualnych rad :) Może bliżej weekendu Świątecznego takie spotkanko mogłoby sie odbyć

Czemu nie , wez jakies fajne płytki najlepiej w obrazach to sie wymienimy , ostatnio dzieki Szymonowi mam co słuchac , stere dobre wydania juz mi sie przejadły ale mozna trafic nowe co graja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zawsze kiszke na allegro wystawiam czyli 3/4 tego co kupuje :)

 

Ciężko u Nas dostać dobre wydania... Ja po tym jak wtopiłem 100wę na trzypłytową dyskografię Queen (której notabene nie dało się słuchać) naprawdę chodzę jak wokół jeża wobec wydań na polski rynek...  Dużo nie dużo, ale wkurza mnie ,że 100 zł w zasadzie wyrzuciłem w błoto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko u Nas dostać dobre wydania... Ja po tym jak wtopiłem 100wę na trzypłytową dyskografię Queen (której notabene nie dało się słuchać) naprawdę chodzę jak wokół jeża wobec wydań na polski rynek...  Dużo nie dużo, ale wkurza mnie ,że 100 zł w zasadzie wyrzuciłem w błoto...

tyle dałem za  Michael Jacksona i tez kupa ale na allegro dali 80 , strata do przełkniecia , widze ze nigdzie nie dostane za normalne pienidze Janis Ian-Breaking Silence , bedzie trzeba zrobic kopie bezpieczeństwa czyjejs płyty :) ale widziałem ze było lez live 2 płytowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...