Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie (Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 666
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sobota jestem wolny od około 14, i będę się smęcił do wieczora, niedziela dopiero po 17:00, i raczej będę wolał zbierać się już do domku.


 

 


Tomeczek uwierzysz ze przy tym samym prądzie tec 155 ma więcej "mięcha" i srednicy  niż alpine f1 18

 

zależy ile prądu im dajesz, i że 155 ma więcej średnicy niż 18 to mnie nie dziwi, a co do mięcha, tec znany jest z tego, i ciężko mu dorównać.

 

Te głośniki co obiecałem zabrać już poszły w świat, ale jak chciałbyś jakiś piec zapiąć, to mogę zabrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota mi bardziej pasuje np na 16 czy cuś , 18 juz siedzą i sie testują graja inaczej i na razie kombinuje , ale nie wykluczam ze w niedziele tez podjadę


 

 


Te głośniki co obiecałem zabrać już poszły w świat, ale jak chciałbyś jakiś piec zapiąć, to mogę zabrać. 

A to na jakiś dłuższy spot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mi się szybki temat urodził i zaraz po wykładach muszę do Poznania wrócić, tak więc może już nie kombinujmy teraz i niedziela o 17 może być, byle byłoby to gdzieś koło Toruńskiej, bo ja tak Bydgoszczy nie znam.

 

Kolejne spotkania może by na sobote wtedy zostawić, bo ja i tak będę nocował z soboty na niedziele, można wtedy gdzieś na browara wskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mi się szybki temat urodził i zaraz po wykładach muszę do Poznania wrócić, tak więc może już nie kombinujmy teraz i niedziela o 17 może być, byle byłoby to gdzieś koło Toruńskiej, bo ja tak Bydgoszczy nie znam.

 

Kolejne spotkania może by na sobote wtedy zostawić, bo ja i tak będę nocował z soboty na niedziele, można wtedy gdzieś na browara wskoczyć.

tesco wiesz gdzie jest kole ronda po drodze na łuczniczke , podziemny parking 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...