Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie (Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 666
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężko będzie... nie obrobię się do jutra...

O której? Może kumpel podjedzie..

wstepnie 18 jak by co dzwonic 602897756

 

wstepnie 18 jak by co dzwonic 602897756

lekki poślizg ok 19 

 

frekwencja wypas ja i szymon ale było extra do 24 siedzielismy , kto nie był niech żałuje na forum sie tego nie dowie :)

Zaowocowało nowym programem na procku niby roznica niewielka ale przyjemnośc słuchania WIELKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za źródło smoku? Stacja czy 1 din? :wink:

 

ps. Jakoś się nie dziwię ,ze Szymonowi się spodobało, skoro brzoskwiniowo na górze :)

f1 narazie siedzi , wiesz truku moim zdaniem lepiej mi pasuje te cukierki niz nijakie granie bez zadnego pazura , mam kilka programow flaki z olejem na easce tez sa ale wierz mi ze tego programu nie da sie słuchac na innych płytach brakuje sporo w muzyce gra to naprawde sztucznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do źródła to fajnie ,że jednak pozostałeś od Naszego spotkania przy nim, myślę, ze naprawdę stacja ma się nijak do 1 dinowca, aczkolwiek co ciekawe nadal nie mam pojęcia dlaczego?!

Skoro to niby tylko "podajnik" zero- jedynkowy po światełku :)

A co programu pt. Easca... :D No comments :) Za komentarz niech posłuży ,że z racji zimy trochę przeglądam kolekcję płytek i mam również ori wydanie stockfischa , w pip... co Oni zrobili jeśli chodzi o mastring z Eascowym wydaniem tych kawałków... Zawsze myślałem ,że te kawałki sa "ciężkie" ,ale to nie prawda to ten mastering tak je zamula i pogrubia w wyrazie.

Żadna normalnie wydana dobra płytka nie ma szans zagrać naturalnie skoro system jest krojony pod takie "ciężkostrawne" wydanie :)

Ja od 3 dni męczę ( choć już wczesniej wiedziałem ,że to dobre) ZAZ, kilka wydań, miodzio, życie, pazur, burleska polecam!! :)



 

Marcin ja znałem system Mirka zanim Ty wiedziałeśo jego istnieniu :P

 

Ja wiem :)

Tylko gdzie ja Szymek napisałem ,że go dopiero odkryłeś? Jedynie stwierdziłem ,że się nie dziwię ,że podoba Ci się system oparty m.in na dużej brzoskwince :)

Co prawda nie wiem co się zmieniło przez pół roku i czy w ogóle, ale dobrze to ująłeś, dojrzałe granie, bez taniego efekciarstwa, a takie systemy rzadko kupują mnie na "dzień dobry", za to jak się usiądzie na dłużej i przestanie szukać szybkich fajerwerków, noooo tooo co innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to takiego ZAZ?

 

 

Proszę, coś takiego ale klimaty bywają różne

 

http://www.youtube.com/watch?v=6HqjkdqZXCk

 

a tu skrót kilku piosenek

 

 

Ok, czas wracać do prozy obowiązków, Mirek liczę, ze i w tym roku najpóźniej we wrześniu się zobaczymy, powodzenia w dopieszczaniu brzmienia czarnej perły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...