Skocz do zawartości

Opel Vectra B by FUBU - Rockowa Vectra


FUBU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie o punkty chodzi i o najgorsze auto, gdyby wszyscy startowali to nie jeden by nie otrzymal glosu bo sa Ci ktorzy maja juz systemy gleboko ustawione a i sa ktore dopiero sie ustawiaja, chocby jak ja i Sinsemilla :) bez przesadyzmu bylo dobrze.

 

wg mnie kazdy ma system pod siebie, i szuka tego w innych badz akurat innego waloru ktory u niego nie wystepuje, np barw i naturalnosci czy chocby charakteru nie szukalem sluchajac furek a raczej szerokosci glebokosci sceny tj inni to widza.

 

i tu przytacza sie fure Wasylwka ktory lubi glosno i z jajem, tak tez mial zrobione auto. kazda fura miala wlasne podejscie, nie ma mowy abym znalazl choc 25% podobnego charaktreru w ktorejs z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyn@ mial z tego co sie orientuje tak samo zrobione zwroty jak ja, bez przesowania ciec, tylko ze gralo to pod 7906 i audisonami na tweeterze i wooferze, bylo spokojniej niz u mnie ale i wykopu nie bylo takiego jak ja lubie. Co do mojego wzmaka na woofery, on jest calkiem w porzadku, o wiele lepszy niz Alpine 3544, srednica jest fajniejsza. Problemem u mnie jest tez to ze ja mam woofery od dolu nisko uciete zeby miec z nich jakikolwiek dol skoro nie mam suba, gdybym je wyzej ucial tez by sie srednica poprawila i ogarnelo to ostrzenie.

 

u Gilotyny duzo dobrego zapewne wprowadziła alpina 7906r :)

 

Becker wcale duzo gorszym radiem nie jest moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest DLA MNIE najlepsze ukierunkowanie, doskonale wiem ze on jest wybitnie kierunkowy ale w innych ustawieniach albo scena sypala sie w drzazgi albo brakowalo szczegolowosci i detalicznosci, spedzilem na szukaniu ustawienia prawie pol roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyn@ mial z tego co sie orientuje tak samo zrobione zwroty jak ja, bez przesowania ciec, tylko ze gralo to pod 7906 i audisonami na tweeterze i wooferze, bylo spokojniej niz u mnie ale i wykopu nie bylo takiego jak ja lubie.

 

O jakim wykopie piszesz ?? O wooferach ?? :P Nigdzie jeszcze nie słyszałem lepiej grających wooferów z systemu HSK :padam: Nogawki fruwały, kick na zajeb..... wysokim poziomie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Właśnie działam z VB i dziwni mnie jedna rzecz a mianowicie przy głuszeniu drzwi chce zakleić wszystkie otworki, również te w które wchodzą spinki trzymające tapicerkę, ale jak wtedy przymocować tapicerkę do drzwi żeby nie latała, a na 4 śrubach nie będzie się dobrze trzymać.

 

Widzę że Ty tych dziur nie zakleiłeś, nie przeszkadza Ci to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie jeszcze nie słyszałem lepiej grających wooferów z systemu HSK :padam: Nogawki fruwały, kick na zajeb..... wysokim poziomie :wink:

 

z tego co pamietam z poprzedniego pikniku to dla mnie to nie byl wystarczajacy, za miekki nieco, ale wiadomo ze sa rozne gusta :)

 

Widzę że Ty tych dziur nie zakleiłeś, nie przeszkadza Ci to?

 

Czemu ma przeszkadzac, jak sa spinki w nich to powietrze az tak nie ucieka, pozatym mam 2 inne wieksze otwory nieoblachowane jeszcze wiec to jest najmniejszy problem. Jesli nie szkoda Ci tapicerki i drzwi to mozesz ja przeciez na sruby dokrecic :)

 

to mogę Ci wysłać na testy Proa Neo 26 MKII. Duuuuuuuuuuużo lepsze od ht25.

 

zdajesz sobie sprawe ze mnie na nie nie stac? :P i poza zwrotka HSK nie mam ich jak pociac bo nie mam aktywki a mysle ze zwrotka HSK akurat by sie mogla srednio nadawac do nich :P Plus, jaka maja srednice montazowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdajesz sobie sprawe ze mnie na nie nie stac?

znasz mnie i w tej kwestii idzie się ze mną dogadać ;)

 

i poza zwrotka HSK nie mam ich jak pociac bo nie mam aktywki a mysle ze zwrotka HSK akurat by sie mogla srednio nadawac do nich

w Łodzi masz full sklepów elektronicznych. Kondzioł MKT na alledrogo kosztuje, w zależności od pojemności około 2-10 PLN. Na Twoim miejscu bym przeznaczył jakieś 30 PLN na kondzioły po 0,5uF albo i mniejsze i działał ze zwrotkami. Dużo roboty to to nie jest - policzyć, spiąć odpowiednio, nawet na krótko i słuchać.

 

bo nie mam aktywki

9855 też jest do wzięcia. Mogę udostępnić na testy, wraz z PL instrukcją. Jak coś, to wiem, gdzie mieszkasz ;) :krzeslem::wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur... mialem kasy w Vectre i w audio w niej juz nie ladowac bo chce na przyszly rok zmienic auto i tam juz poleciec z grubej rury 3 drogami i konkretniejszymi klockami a wy mi to u zmianie tweeterow i dziechtaniu kolejnych slupkow :P ehhhh musze sie z tym przespac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...