Skocz do zawartości

Opel Vectra B by FUBU - Rockowa Vectra


FUBU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po nałożeniu szpachli miałem równiej niż ty po szlifowaniu :P Chciałbym zobaczyć zdjęcie przed szlifowaniem :rotfl: Nieważne, ważne że robisz sam. Coś innego zwróciło moją uwagę. Wydaje mi się czy tweety są na słupkach na różnej wysokości ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fubu, jeszcze kupa roboty przed Tobą. Najoszczędniej dla Ciebie byłoby jak hehepack pisze jeszcze raz położyć rajstopę, żywicę i szpachlę, bo szlifowanie tego zajmie Ci kupę czasu( chociaż tu dremel może wiele pomóc). Mi samo szlifowanie pod obecny stan zajęło ok 12 godzin ciągłego machania łapą i wyglądało to podobnie jak u Łukasza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy tweety są na słupkach na różnej wysokości ?

 

Tak, sa. Ustawienie wyniknelo z odsluchow, takie ustawienie wyszlo dla mnie najlepsze.

 

Najoszczędniej dla Ciebie byłoby jak hehepack pisze jeszcze raz położyć rajstopę, żywicę i szpachlę, bo szlifowanie tego zajmie Ci kupę czasu

 

A kto mi zasponsoruje nowe slupki? :P Tym sie zajme, tutaj wbrew pozora jest cinka warstwa szpachli bo w niektorych miejscach zywica i stelaz wystaja po przeszlifowaniu :P Po prostu teraz bede musial dokladniej nakladac szpachle, mniejszymi porcjami zeby wypelnic te nierownosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik M@riusz dnia 30 kwiecień 2011 - 09:47 napisał

Wydaje mi się czy tweety są na słupkach na różnej wysokości ?

 

Tak, sa. Ustawienie wyniknelo z odsluchow, takie ustawienie wyszlo dla mnie najlepsze.

Nie chciałem się czepiać, po prostu tak zauważyłem różne wysokości więc spytałem. Jeśli tweety ustawiałeś na odsłuch to wogle szacun bo tak powinno się robić ale nieraz różnie to bywa... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fubu Tu dla przykładu masz efekt mojej wczorajszej 4,5 godzinnej partaninki Ustawienie Tweeterów, Żywicowanie, Szpachlowanie, Szlifowanie. (jedno nałożenie szpachli) na to poszła dziś jeszcze tylko wykonczeniowka... :) i nadają się do lakieru

 

http://img822.imageshack.us/img822/6862/201104291076.th.jpg

 

 

Tak wiec nie wiem o co chodzi z tym 12to godzinnym szlifowaniem... Powodzenia w dalszcych rzeźbach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok wiem juz co mniej wiecej musze osiagnac tylko teraz musze znalezc czas zeby to zrobic. Przeszlifuje to jeszcze, troche szpachli na wyrownanie a potem szlifuje dalej.

 

Jeśli tweety ustawiałeś na odsłuch to wogle szacun bo tak powinno się robić ale nieraz różnie to bywa...

 

nie bede mial aktywki wiec nie moglem tego ukierunkowac na pale i potem czasowkami i innymi duperelami to poprawiac. pozatym jaki jest sens tej zabawy jesli nie ukierunkuje sie tego na sluch najpierw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co za przeproszeniem głupoty piszesz ?

 

a czy ja napisalem ze sama czasowka? po prostu w tym przypadku nie trzeba sie az tak bardzo przykladac bo mozna to skorygowac, patrz ukierunkownaie tweeterow u gazownika gdzie ht25 ukierunkowane sa na siebie, ma aktywke i ogarnal to ze jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisalem ze sama czasowka?

 

jak zrobisz słupki z du** to nic Ci nie pomoże, nie umiesz tego pojąć ?

 

po prostu w tym przypadku nie trzeba sie az tak bardzo przykladac bo mozna to skorygowac

 

nie przykładać, a robienie na pałę to dwa różne światy ...

 

patrz ukierunkownaie tweeterow u gazownika gdzie ht25 ukierunkowane sa na siebie, ma aktywke i ogarnal to ze jest cacy.

 

jeszcze będzie pewnie rzeźbić drugi raz, więc nie sugeruj się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jednak maty GMS sa chusteczke warte. Wjechalem na parking pod centrum handlowym, podnosze szybe po pobraniu bileciku. Szyba idzie w gore i nagle ja cofa i nie idzie zamknac, probuje ciagle, w koncu sposobem delikatnie po troszku podnioslem i zamknalem szybe ale patrze szyba cala czarna w smole no to mowie pewnikiem mata sie odkleila od wewnatrz, bluzniac na czym swiat stoi pojechalem do domu, zdjalem boczek. No i dumam. Mowie nie ma wyjscia trzeba jeden kawalek zerwacco na otworze przy ciegnie jest, chociaz zerkne gdzie co i jak sie urwalo. Zlapalem i modle sie zeby szlo odkleic mate. A tu zonk, nawet sily nie musialem uzywac :zdziwko: No nic, zagladam do srodka i juz widze przyczyne wariacji szyby, kawalek maty sie odkleil od blachy i zaczepil o szybe a ta idac do gory pociagnela go ze soba i zaklinowal sie praktycznie pod uszczelka, przez co szyba w trakcie ruchu sie przesuwala w prowadnicy. Pokombinowalem i wyciagnalem winowajce, no i sprawdzam wszystkie maty co i jak no i niestety dosyc miekkie, plastyczne bardzo, cos slabo zwulkanizowaly :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj, zaraz zapewne przyjdzie człowiek od najlepszej maty na świecie i będzie odpierał ataki ;)

 

 

 

Ps. czy nie można powiedzieć teraz tego, o czym ja mówiłem? - "to się odklei, obklejamy to dookoła STP" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja StP kładłem na jedynie przetarte drzwi w październiku 1,5 temu. Kleiłem-podgrzewałem-wałowałem i jak otworzyłem drzwi po 11 miesiącach, żeby je poprawić, maty wewnątrz trzymały się jak szalone. Miałem wiszące maty w otworach technologicznych i nawet tam mata się trzymała, choć mogła woda wlewać się pod matę, a i tak musiałem się naszarpać, żeby je zdjąć, bez szpachelki chyba nie dałbym rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fubu dziwna sprawa u Ciebie z tymi matami :zdziwko: nie powiem że sprzedałem/zamontowałem tego hurtowo ale trochę tego było i jak dotąd nic takiego nikomu się nie stało :niepewny:

 

Ale spokojnie, ja przeciez nie twierdze ze to Twoja wina :) Mowie jak jest, kawalek wewnatrz mi sie sam odkleil, kawalek na otworze technologicznym odszedl bez uzycia sily praktycznie. Drugich drzwi nie rozbieralem ale bo nie zapowiada sie nic zeby mialo odpasc, moze jak ktoregos dnia bede mial chwile to to obadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...