Skocz do zawartości

Opel Vectra B by FUBU - Rockowa Vectra


FUBU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prawdopodobnie alpina pierdyknieta

 

trochę szpachli i będzie grała. A tak na serio, to trochę przewalone, że tak to granie idzie po górkę. Ale jutro sądzę, że będzie grało! AA jest pewny, grał trochę u mnie, więc u Ciebie też będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile w instalce nie walnalem zadnego byka :P bo generalnie lewa strona grala az milo a prawa wcale i nie wiem czemu czy o tez przez wzmaka.. ale mnie taki szlag trafil bo jesli 400zeta poszlo sie... to mnie krew zaleje :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecej wzmakow nie mam wiec tak jakby co mi mialo innego pasc? :P

 

no tak w sumie racja :P

 

Ehhhh chyba bedzie trzeba odpuscic tego ESX no chyba ze cena sie niewiele zmieni :P

 

zobaczymy, może się uda :) Może w Alpine poszła pierdoła za 15 zł ... mam taką nadzieję :)

P.s: co zdradzasz plany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Gra :) problemy ogarniete nie ma co sie bac :)

 

Co do odsluchu to gora fakt ostra nie da sie ukryc bo radio wzmak i tweeter ostrza :P Ale to co wooferki robia to jest piekna sprawa, mam je przed tapicerke wysuniete i mowie szczerze, kopia jak glupie :) Nad scena sie nie rozwodze bo tutaj tweeter trzeba ukierunkowac jakos sensownie a nie na pale jak obecnie :) A co do wiecej wrazen to jak ochlone z szoku :) i licze ze ludzie z pikniku sie conieco wypowiedza i doradza bo w sumie na pikniku jakos tak sie mijalem albo o czymm innym rozmawialismy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjec z montazu dystansow

 

http://a.imageshack.us/img265/3076/dscn0412z.th.jpg

 

uszczelnione pod dystansem silikonem, duuuzo silikonu

 

http://a.imageshack.us/img412/9868/dscn0414.th.jpg

 

i calkowicie przypadkowo okazalo sie ze glosnik jest przed tapicerka :)

 

http://a.imageshack.us/img267/3189/dscn0415.th.jpg

 

http://a.imageshack.us/img844/4444/dscn0416b.th.jpg

 

http://a.imageshack.us/img707/2882/dscn0417h.th.jpg

 

 

Zdjecia jak to obecnie wyglada pojawia sie :) czekam tylko az chlopaki pozrzucaja zdjecia z pikniku :)

 

 

Chcialbym tez aby Ci ktorzy sluchali mojej Viki podczas zawodow podali mi swoja, najlepiej szczegolowa, ocene, wypowiedzieli sie co mam do poprawy tudziez zmiany, i glownie chodzi mi tu o kwestie ukierunkowania sceny bo slowa ze "jest ostro na gorze" sa mi doskonale znane bo wiem ze u mnie kazdy element systemu ostrzy gore i w tej kwestii mysle co moge zrobic juz :P (propozycje radia, tudziez moze wzmaka na tweetery, ewentualnie sugestie co do przerobienia zwrotnicy mile widziane )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co do radia to przynajmniej 2 pary RCA i sterowanie subem zeby mialo, mp3 moze byc ale nie musi, filtry HP LP mile widziane, albo prosty procek to juz w ogole bylby swiat ale to akurat byc nie musi, i zeby nie kosztowalo majatku :P no i mimo wszystko zeby nie bylo tak brzydkie jak te nowe clariony :P

 

 

Zapcol by Ci tweetery za jape trzymał jak trzeba :P tak jak u kolegi hehepack, który to nie chciał go od siebie wykręcać :P

 

Dlatego nie pozyczylem na chwile zapco 300 od wasylwka, szkoda moich nerwow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze fubu u Ciebie pasywkę to chłopy dobrze mówią wywal tę choinkę Alpinowatą.

 

Zapki zapkami ale dobrze wiecie , że ...jak myślicie dlaczego tak mało piłem i prawie wcale nie jadłem :zawstydzony: ...na Zapy kitrałem.

P.S. nie bierzcie czasem ...okazyjnej serii AG , to zupełnie co innego .

 

Ja bym ...te Wofery HSK zostawił bo robią :ok: , resztę nie koniecznie :cwaniak:

Fubu jak chcesz poślę Ci GMSy (sfazowane :rotfl: ) potestujesz sobie oblukasz , poliżesz i zobaczysz. W tej chwili leżą, budżetu mi nie uratują (jak je kto inny kupi czy tam inaczej) a jak Ci podejdą to wiesz , że ja dla Ciebie jak ...łojciec :rotfl:

 

P.S. te kątówki co Ci wysłałem beda do nich miodzio, sobie pokierunkujesz ...bezstresowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad tymi gms musze pomyslec bo ciekawy pomysl tylko nie wiem jak one beda wspolpracowac ze zwrotka HSK (szycie nowej teraz jakos mi sie tak kiepsko widzi przy mojej malej jeszcze wiedzy w tej kwestii :P ) ale nie mowie nie :P wlasnie wrocilem z auta, bawilem sie w kierunkowanie bo mi powalla zwracal uwage ze mam scene do lewego slupka przyklejona, pokombinowalem troche to sie skubana do prawego cholernie przykleila :P ale jakos dalem rade, jest w miare po srodku tylko mam wrazenie ze ciutke za nisko jest, wiec teraz mysle jak ja podniesc (niekoniecznie podnoszac same tweetery fizycznie chociaz moze sie i na takich probach skonczyc :P ) zeby bylo cacy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do autka Sylwka, to jakby miał 300 założoną przed ocenami SQ to inaczej chyba by ranking wyglądał

 

sądzę, że na 200% byłoby przetasowanie. To, co miał założone na odsłuchach - ten pierwszy wzmak, to była porażka, brak kopa itd. Potem na DLS bardzo przyjemnie się zrobiło, a po zapcolu to istna masakra! Zaczynam ciułać grosiki na zapcola... :D

 

@FUBU: jak chcesz, to mogę Ci pożyczyć Nake. Szczegóły na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...