Skocz do zawartości

Opel Vectra B by FUBU - Rockowa Vectra


FUBU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

aj tam. Szpachlą to szpachlą, potem weź sobie jakiegoś Dremela i moment się wyszlifuje. Mnie przy ostatnich słupkach w astrze zeszło 25 min per słupek z Demelkiem na szlifowanie :)

 

Z tym, że ja oklejam materiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpachlą to szpachlą, potem weź sobie jakiegoś Dremela i moment się wyszlifuje.

 

No miedzy innymi z mysla o tym kupowalem dremelek :) Przydal sie tez przy wycinaniu otworu w slupkach :)

 

 

Z tym, że ja oklejam materiałem.

 

No ja raczej tez "skore" albo jakis material, flock czy malowanie to za duzo pieprzenia sie z przygotowaniem slupka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satysfakcje to ja juz mam ze w ogole sie za nie zabralem

heh, ja tam o jeden dzień zrobiłem dzisiaj zabudowę nowych klocków w astrze, wyciąłem wszystko, posklejałem, obiłem i rozpocząłem przygotowania do zrobienia jutro słupków.

 

Ps. utwardzacz do żywicy możesz kupić w każdym budowlanym.

 

Ps2. rok czasu się do tych słupków zbierałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utwardzacz do żywicy możesz kupić w każdym budowlanym.

 

ale nie ma potrzeby, wszystko ladnie wyschlo i zesztywnialo, mozna klasc szpachle :)

 

rok czasu się do tych słupków zbierałeś :P

 

Ojtam ojtam :P Lepiej pozno niz wcale, wazne ze sie zebralem i ze juz "scena nie bedzie mi sie rozjezdzac" :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś na początku sierpnia bodaj

 

jaki poczatek sierpnia, tydzien przed piknikiem raptem a piknik byl ostatni weekend sierpnia :D

 

Ale jest dobrze, widać progres :)

 

Co prawda to prawda :) Ty tez bys sie w koncu ruszyl, miales temat proca poruszyc do tego swojego pionerka :chytry:

 

No zalozmy ze wydaje mi sie ze skonczylem :P Najgorszym etapem to bylo nakladanie szpachli za 3 razem bodaj trafilem z wlasiwa iloscia utwardzacza :P

 

Ze pod lakier/flock powierzchnia musi byc gladka jak stol to wiem. A pod material musi byc tez calkowicie rowno czy jak jest wzglednie ksztalt i wzglednie rowno to przejdzie? :P Bo jesli tak to pozostaje mi teraz dorwac troche funduszy i wybrac material :)

 

Z reszta sami ocencie, na spota podjade tez sie pewno chlopaki (glownie na Twoja opinie Sinoff licze w tej materii :P ) wypowiedza :)

 

http://img845.imageshack.us/img845/1356/img20110429174951.th.jpghttp://img696.imageshack.us/img696/9103/img20110429174934.th.jpg

 

A tak sie prezentuja na aucie :)

 

http://img541.imageshack.us/img541/4332/img20110429183727.th.jpg

 

Zdjecia robione telefonem ostrzegam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robię to czy pod materiał czy pod skórę musi być szkło. Na materiale też widać zadry szczególnie jak słoneczko błyśnie po słupkach.

 

A twoje słupki to mam nadzieje są w wstępnej fazie.

 

Dawne ustawienie pod materiał HT25

http://img263.imageshack.us/i/s5009941.jpg/

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masakra Co to za szpachlowe Laleczki? :] Czy pod materiał czy pod cokolwiek innego musi być równo... z tego co widać na zdjęciach ciężko by było wyjść nawet na 3mm piance :P Osobiście wziąłbym najpierw Dratwę do szpachli i zjechał to do względnie równego. Nie ma sensu nakładać więcej jeśli jest z czego szlifować. a potem zmienił na pilnik i na koniec papiery ścierne. Lub jeśli ktoś umie Wiertarką z krążkiem ściernym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepta sie :D:P

 

Domyslalem sie ze bedzie trzeba jeszcze wyrownac i doszlifowac ale mialem nadzieje ze moze pod material obedzie sie bez tego :P W sumie to bardziej upierdliwe bylo dla mnie nakladanie szpachli niz szlifowanie. No nic to bede musial jeszcze troche czasu sobie zorganizowac, dokupic szpachle i pitolic sie z tym dalej. Ale na razie pojezdze tak jak jest wazne ze juz kable nigdzie nie dyndaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz obstawiam, że w przyszłym roku dokończy słupki :D

Jak ja :P

FUBU, ja też się do tego zabieram od 3 miesięcy, ale jakoś mi się nie chce. Maj mam cały wolny, więc wyniknie troszkę pracy.

Pod materiałem może być widać nierówności, ale jak są jakieś drobne zarysowania, to na 100% nie będzie tego widać, do efektu "szkła" aż tak nie trzeba się przykładać. Chyba, że masz na to czas ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...