Skocz do zawartości

Jaki przód 16cm z dobrym basemmm....


Garkotluk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuje .... spota :( . Podłączymy posłuchamy i zadecydujesz .

 

PS: te tweetery z Axtona naprawdę fajnie grają , no i ich zabudowa byłaby nie tknięta :P

 

 

PS: wczoraj bawiłem się podmianami cewek w zwrotce i jestem szczęściarzem bo nie słyszę różnic pomiędzy rdzeniowymi i powietrznymi ... albo to już starość :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja proponuje .... spota :( . Podłączymy posłuchamy i zadecydujesz .

 

PS: te tweetery z Axtona naprawdę fajnie grają , no i ich zabudowa byłaby nie tknięta :(

 

Dokładnie ... jakoś sie zgadamy.... słyszałeś te tweetery u mnie wiec wiesz, że są ok ... No i ustrugałem im fajne miejsce ...

 

Narazie zamieniłem je na te z Vibe ale ogólnie rzecz biorąc już widzę różnice w dźwięku ...

 

Dziś dokończę montaż i posłucham wooferów .... Wzmak na przód ( Rodek R280i ) ma ok. 2 x 90 wat a Vibe 115 wat ale myślę, że spokojnie da radę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie metalowym kiedyś kupiłem taki nietypowy imbus, koleś długo przymiarki robił, ale w końcu znalazł. Polecam jakiś mniejszy, ale stricte metalowy/ z narzędziami sklep.

 

yy dzieki za pomoc :( ale okazalo sie ze to nie jest sruba tylko jej imitacja i calosc odkreca sie palcami :P

 

Czy wy umiecie czytać .... ????

 

Już dawno napisałem wyżej jak to się ściąga ...... Zresztą gołym okiem można zobaczyć jak to prosto zdjąć .... :(

 

umiem czytac, tylko nie wiem po co mnie cytujesz, juz na 2giej stronie sie dowiedzialem ze sa sciagane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że są ściągane to ok ale nie za pomocą jakiegoś imbusa ... :P

 

[ Dodano: 2010-02-28, 23:52 ]

Witam,

 

Moje Vibe SE-K60 już w pełni zamontowane .... tzn zostały jednak same woofery w drzwiach :(

 

Po odsłuchach z kolegą Powalla wymieniłem zwrotki i tweetery na te z zestawu Axton CAC 2.6. Niebo a ziemia ...

 

Jest co najmniej o " klasę wyżej " :P:P i nic nie kłuje już po uszach. Zestaw fajnie się ze sobą zgrywa ....

 

Słuchając dobrej jakości płyt CD dźwięk jest ciepły, detaliczny i nie tak ostry ....

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kłosiol moze i umiesz czytac ale na pewno nie ze zrozumieniem...

napisalem u gory 2-giej strony

"hahahaahha ale wstyd

Testowalem w castoramie wszystko i zobaczylem ze jak probuje torxem robic to od razu glowka sie piluje ;d wiec zaczalem wyklinac co za shit, az tu nagle pomyslalem ze to chyba nie jest sruba ;d i podwazylem od dolu "

Przyznalem sie do bledu, i dalej raczej juz nie pisalem ze mecze sie z imbusem, wiec nie przypinaj sie ze swoimi dogryzkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że już nie ma tych głośników w tej cenie co były.

 

Tu są o 100zł drożej > http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=941838206 ale i tak ten tweeter ... hmm kłopotliwa bestia . Sieje górą jak diabli ... płytkę focala nr 5 nie dało się przesłuchać bez świdrowania w uszach , a ściszenie na zwrotce jest niewystarczające ...tak ze 3x niewystarczające jak dla mnie :rotfl: . Woferek naprawdę jednak robi robotę , a basik jest taki dość "ciepły" i miły dla ucha . Solidny napęd z Rodka powoduje oczywiście latanie nogawek i jak na te 230zł które to kiedyś ten zestawik kosztował , to uznaję to za super promocję , chociaż za 340zł , to co tu kupić z nówek ? Ta cena jest też do przyjęcia ...ehh tylko ten tweeter ...brrr :) , jednak dokupić potem coś zjadliwego w używce (sam tweeter) i może być ciekawie , a na sam tweeter z viba tez pewnie znajdzie się amator za 50 zeta..dobry opis i jazda na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z vibe, woofery konkret, mocno kopia, tweetery tak jak piszecie rewelacyjne nie sa :rotfl: , ale w moim configu na -3 na zwrotce nie ma tragedii, w sensie nie piszcza i duzo im brakuje do tweeterow chocby dsk :) Jutro podlacze wysokie z mtxths652 zobaczymy jak to zagra :) wooferow narazie nie chce zmieniac, dla mnie lepiej graja od r6, ale to moja subiektywna opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moze tam lepiej wyglada ten tweeter?
zdecydowanie nie wygląda lepiej :) ale zwrotkę da się regulować w większym zakresie...tylko, że to nie zmienia samego profilu brzmienia, a jedynie go ucisza, ale jednocześnie przyznaję, że w niektórych aplikacjach gra to całkiem znośnie :) (a słyszałem oba modele w kilku)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten tweeter nie pasował ... może na pierwszy zestaw ok ale jak się miało coś wcześniej lepszego to jest nie do zaakceptowania ... :)

 

Teraz po zmianie aż chce mi się słuchać muzy ale tylko dobrej jakości ... audio lub bardzo dobre mp3 bo na zwykłych mp3 nie widzę jakości dźwięku .... gra tam jakoś... nic ciekawego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...