Skocz do zawartości

Jaki przód 16cm z dobrym basemmm....


Garkotluk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Basowo jak kazde PB napewno trzepna i zejda

Ja równiez trafiłem na godny i zacny mid-woofer który naprawde potrafi rzucic a furtki mam zrobione naprawde po łebkach... Ale juz powoli mam jednak tego dosc bo przez helona pojawiaja sie coraz powazniejsze brzeki w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam podlacze sie do tematu. powoli zmieniam przód i mam na to jakies 500zl

bedzie on zasilany AUDIO SYSTEMEM ADS 9002 (2x90W) i tak sie zastanawiam co wziac wlasnie z dobrym basem(samochod to lasnos 3d i furtki sa sporawe ) i z tweeterem nie napieprzajacym w uszy..

muza to hause i HIP HOP po polowie

i czy te VIBE'y sie sprawdza w takiej konfiguracji??(one maja w ogole zwrotnice??)

mysleame tez o ROCKFORD Fosgate T162S jest na forum za 600zl w uzywce

ogromniej jakosci dzwieku nie oczekuje chce zeby bylo troche basu z drzwi i lagodny tweeter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej bym wolal wiedziec przed zakupem czy zwrotnice sa,

Dokup za 50zł zwroty peiyinga, wyjdzie na to samo, wiem bo miałem ten zestaw.

 

Za tę cenę, nie kupicie lepszego zestawu. Tyle, że pod samym radiem, to na bas nie liczcie. Głośniki mają 115W RMS, ale stosunkowo łatwo je rozbujać. Mój philips dap600, a więc 55W/kanał, dawał radę, ale ten philips ma przyzwoitą wydajność prądową.

W wygłuszonych drzwiach i dobrze zasilone potrafią obyć się przez jakiś czas bez subwoofera.

Zestaw ten moim zdaniem to przede wszystkim dla ludzi słuchających muzyki elektronicznej i hip-hopu. Jak ktoś zamierza na tym słuchać rocka, czy grechuty, to niech lepiej kupi helixy DB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie takiej muzyki slucham i dostana 90w rmsu z Audio Systema to moze pokaza cos te glosniki. a do 500zl znajdzie sie cos jeszce co zatrzesie troche nogawkami?? a jak te głosniki sie maja do HSK?? bo chce raczej jakis system na lata kupic i za bardzo nie wiem co (tylko czy te 90W da rade rozbujac Hsk) aha i co mozecie powiedziec jeszce o tych ROCKFORD Fosgate T162S 100W RMS??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczerze to jeszcze ich nie podłączyłem w aucie ... Narazie odpaliłem je w domu w pokoju :hyhy:

 

Wcześniej miałem gips na ręce... potem go zdjąłem ale teraz brak czasu ... Tzn jakiś czas by był ale brak ciepłego garażu gdzie można coś grzebać bo na placu zimno :)

 

Może ktoś już zdążył je podłączyć w aucie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak vibe se60. gra to jakos ??
pewnie ze gra... Dolem nawet wysmienicie jak za kase ktora trzeba bylo za nie polozyc... Góra ostra, dosc szczegółowa ale to norma w tym przedziale cenowym.Tylko zwroty za bardzo przypominaja Pidzinga, albo szybciej Pidzing Vibe :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak jak pisalem, mialem zdac relacje jak graja vibe. Jako ze oprocz nich zamontowalem jeszcze panele drzwiowe, czyli glosnik jest przed boczkiem, calosc gra na prawde konkretnie. Vibe napedza quadral traffic krypton czyli jakies 2 x 110 rms, i powiem szczerze glosniki maja duzego powera, ale tez nie zgodze sie z twierdzeniem nie ktorych ze nadaja sie tylko do hh, bo slucham roznej muzyki, i w kazdej daja rade, nawet w rocku oczywiscie jak dla mnie. Jak za ta kase co byl to ciezko szukac czegos lepszego...jutro wrzucam w ich miejsce r6, i testuje co lepiej wypadnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...