Skocz do zawartości

Procesory Helixa - różnice


Malcolm_x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

11 godzin temu, szymin89 napisał:

Możliwe, przełączając z LDAC na aptX HD nie słyszę różnicy. Może to dlatego że słucham muzyki głównie przez Deezer.

 

Obecnie nie korzystam z tego rozwiązania bo sterowanie z kierownicy jest mi wygodniejsze i bezpieczniejsze dlatego gram z Chinola na Androidzie. 

U mnie w aucie taki sam setup. Deezer + Chinol a inne źródła dźwięku to tak dorywczo, bardziej dla fanu grzebania przy sprzęcie i testowaniu nowych możliwości.  

Zasadniczo dla mnie Tidial gra ciut lepiej, aczkolwiek baza danych uboższa niz u Deezera zwłaszcza w gatunkach z których słucham na codzien... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Apex

nie mam pojęcia czy to V2 czy starszy, kupiony w lipcu tego roku, na rachunku jest tylko BTS-HD.

 

Skoro kupiony w DE to będzie to pierwsza wersja.

 

Nie mam możliwości sprawdzenia na innym telefonie. Jak łącze telefon z amplitunerem to pokazuje ACC a z BTS-HD to LDAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tomx napisał:

U mnie w aucie taki sam setup. Deezer + Chinol a inne źródła dźwięku to tak dorywczo, bardziej dla fanu grzebania przy sprzęcie i testowaniu nowych możliwości.  

Zasadniczo dla mnie Tidial gra ciut lepiej, aczkolwiek baza danych uboższa niz u Deezera zwłaszcza w gatunkach z których słucham na codzien... 

Ja akurat nie mam parcia na eksperymenty i cyferki, to miał być setup docelowy, ori radio do wzbudzania DSP i ewentualnie radia a telefon z pilotem BT i BTS-HD jako główne źródło. Mam też BTA2 do komunikacji z DSP i prostego streamingu. Przez to że przyzwyczajenia i wygoda wygrała musiałem kupić chinola żeby się nie wkurzać za każdym razem gdy wsiadam do samochodu.

Deezer jest mi wystarczający, lepszy od Spotify dźwiękowo i równie duża biblioteka w tej samej cenie. Tidal jednak miał braki w okresie jakim go używałem i był nie wygodny w użytkowaniu, do tego różnice w jakości jak i głośności materiału były nie do przyjęcia.

 

@Apex

Nie wydaje mi się żeby była to nowa wersja, na niemieckiej stronie nie ma o tym mowy.

Masz DSP standalone czy wzmacniacz DSP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...