Skocz do zawartości

ZOBACZCIE CO TE DUPKI NOWEGO WYMYSLILI


Ryszard13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w moich okolicach fotopstryk jest u sołtysa na podworku, we wjezdzie roznie to ustawiaja i tez sie ludzie nacinaja bo tego nie widac i nie ma zadnej tablicy informujacej o kontroli fotoradarowej na tym odcinku...

najlatwiej najebac fotoradary co 10km i zostawic drogi w takim stanie w jakim sa :hyhy::P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zomer1980, wedlug mnie fotoradar ma racje bytu jesli jest oznaczony duzo wczesniej przez co ludzie automatycznie zwalniaja a o to przeciez chyba chodzi nie?

Nieozaczony radar nie spalnia zadnej innej roli poza nabijaniem kabzy i tyle.

Dokładnie. W pszowie postawili znak zaraz na wjeździe do miejscowości, a sam fotoradar stoi prawie na jej końcu. Każdy, kto o tym nie wie, jedzie wolniej.

 

Prawda jest taka, że tu nie prędkość jest problemem, tylko bezmyślność.

Osobiście wolę przyśpieszyć i wyprzedzić dziadka, który mimo, że jedzie wolno, to jedzie niepewnie(przed każdym zakrętem zwalnia nawet do 20-30km/h).

Na wielu drogach da się jechać szybciej niż znaki o tym mówią i to bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewalbym sie, ze fotoradar w smietniku moze byc tematem politycznym. LOL

 

 

A widziales ile jest bzdurnych znakow ?? Jakbys sie mial stosowac do wszystkich znakow porozstawianych przez tych kretynow, to nad morze ze Slaska nie jechalbys 12, a 24 h..

 

To jezdzij +20 wzgledem znakow - gwarantuje ci ze nic ci zdjecia nie zrobi.

Ja ze slaska jade do gdanska mniej niz 12h z jachtem haku (max 100km/h).

 

 

zomer1980, wedlug mnie fotoradar ma racje bytu jesli jest oznaczony duzo wczesniej przez co ludzie automatycznie zwalniaja a o to przeciez chyba chodzi nie?

Nieozaczony radar nie spalnia zadnej innej roli poza nabijaniem kabzy i tyle.

 

Oznakowany fotoradar spelnia swoja role tylko w miejscach niebezpiecznych (skrzyzowania, przejscia) - a za nim znowu ogien.

Trafi sie komus niefartowna seria paru mandatow w krotkim czasie - szarpnie za kieszen, punkty sie skumulaja i gwarantuje wam, ze zdejmiecie noge z gazu.

 

 

 

Panowie, chcecie zapierdalac? to musicie miec swiadomosc jakie sa tego konsekwencje. I te konsekwencje trzeba czasem poniesc. To sie nazywa odpowiedzialnosc.

Mozecie sie tylko cieszyc, ze mamy zajebiscie tanie mandaty w naszym kraju :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zomer1980 napisał:

 

Troche dziwi mnie podejscie-kiepskie drogi.. to oznacza ze mozna cisnąc? Chyba własne wprost przeciwnie..
Ogolnie to z wszystkiego chce mi sie smiac-ludzie placa mandaty-dróg nie ma

Ludzie jezdza bezpiecznie-i tak na drogi nie ma

Wiec ludzie ciskaja gaz do dechy..A gdzie rozsądek? Życie?

 

W pewnym stopniu masz rację, rozsądek, ale polskie drogi w większości przebiegają smrodkiem, wsi miasteczek, miast , chociaż teraz jest parę obwodnic.

Przemieszczanie się z się z punktu A do punktu B, trwało by dość długo, nie po to człowiek kupił samochód, aby jeździć jak motorynką, zarzyna się silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowicie zeby zaczac jezdzic zgodnie z przepisami 50 to 50 i grama wiecej. Sprobujcie tak robic przez tydzien i zobaczycie co sie stanie. To wy bedziecie stwazac zagrozenie, bedziecie korkowac ulice i bedziecie cele na ktory ludzie popalom klaksony :hyhy: Powiedz to kierowca TIR`a niech jezdza wolno to nie zarobia. Taki jest tryb zycia ze trzeba zapier..... ludzie po 3 etety wala zeby miec co zjesc, i dla nich liczy sie kazda minuta. Fotoradar nie jest po to zeby poprawic bezpieczenstwo tylko po to zeby podbudowac kieszenie urzedasow. Czy po postawieniu xxx-liczby fotoradarow zmniejszyla sie liczba wypadkow?? NIE bo przed to gow..o musiales zwolnic, wiec zaraz po dajesz "ogien" zeby to nadrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi sie jedz z rozsądkiem.. Warto jednak spojzec na statystyki..

 

To jezdzij +20 wzgledem znakow - gwarantuje ci ze nic ci zdjecia nie zrobi -- wspomniał KONIK83

 

to wystarcza :hyhy: nie za szybko, nie za wolno..

Ale jak kogos boli ze dostał mandat 400-500zł to juz jego sprawa i głupota (bez urazy)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mogę zrozumieć skrzynki przy szkołach (gdzie uprzednio jest odnotowane na znaku że jest kontrola radarowa, rzecz jasna) w miejscach podwyższonego ryzyka i dużego ruchu pieszych, na zatłoczonych skrzyżowaniach. Ale nie pojmę dlaczego one stoją na trasach przelotowych między miastami gdzie stoją durne znaki 60km/h gdzie ktoś postawił i zapomniał go ściągnąć.

Idiotyzm i debilizm do potęgi.

 

Większość wypadków na naszych drogach nie jest z powodu nadmiernej prędkości czy dynamicznej jazdy (o burakach nie mówię tutaj co siedzą w veronach za 5tyś zł i myślę że prawa fizyki ich nie dotyczą) . Po prostu powinno być tak przyjęte że nie każdy musi być kierowcą. A nie kto chce to i tak zda czy za 5 razem czy 20 i tak zda. Jadąc wielokrotnie dłuższe trasy (1tyśkm) widać jak na dłoni że nie którzy powinni zdawać ale na kartę rowerową i to po 25 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyn@, zrobic 1000km to faktycznie dobra szkoła..

Tez mi sie zdarzło robic wieksze dystanse-Najdłuzszy warszawa-wieden-warszawa, i nigdy wiecej nie mam zamiaru tego robic..

Z drugiej strony popatrzcie co by sie działo gdyby podniesc predkosci..

Polacy to niestety taki naród-dac im palca, wezmą cała reke i by pognali ile fabryka daje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe rozkladaja mnie te slodkopierdzace forumowe rady o rozsadku, +20 bla bla bla.

 

Nie znacie mnie osobiscie wiec mozecie mi tylko wierzyc(lub nie) na slowo ale osobiscie na codzien jezdze mega przepisowo i nie mam kompleksu malej paly ze musze udowadniac cos komus na ulicy,swoje sie tez najezdzilem po polsce i zagranice nie zadko trasy po 500-1200km w jeden dzien osobowkami i busami. A swoj 1 mandat za przekroczenie predkosci(i jedyny) dostalem z trasy przelotowej miedzy miastami ktora wyglada mniejwiecej tak ze jest to calkowicie nowa ulica, odcinek jest prosty jak slup, jest w szczerym polu doslownie do okola drogi nie ma NIC,droga szeroka z nowka nawieszchnia, calosc ogrodzona wysokimi barierkami.Nawet niema mozliwosci zeby jakis zwierzak wybiegl bo poprostu nie ma skad nie mowiac o ludziach, skrzyzowaniach czy innych takich.I co ograniczenie do 70 a az sie prosi zeby sobie jechac szybciej tymbardziej w nocy :P a ze fotoradar postawili niedawno to mam zdjecie i pare stow z kieszeni.

 

I taki to jestem wlasnie nie rozsadny, stworzylem wielkie niebezpieczenstwo no poprostu BANDYTA.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale osobiscie na codzien jezdze mega przepisowo i nie mam kompleksu malej paly ze musze udowadniac cos komus na ulicy

 

Tez nie mam kompleksu malej paly, ale u siebie (i w Kato, jak znam okolice) to sobie lubie ze swiatel wystartowac z jakims Golfem czy BeeMWu.. Ale to tylko tam, gdzie wiem na 100%, ze nic mnie nie zaskoczy (Katowicka, Chorzowska, glowne, szerokie ulice).. Tak poza tym tez jezdze max do powiedzmy 70 kph..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompleks małej pały maja na ogół ludzie młodzi :rotfl:

Szpan,popisywanie sie, a pozniej widzi sie łebka w rowie z rozbitą maską..

Mam pod blokiem młodego łba, jedzi mesiem i zawsze jak wpada na parking o robi runde po trawniku,, nie wazne ze bok porysowany bez plastików,maska zgnieciona,a szyba peknieta.. Dostanie wpier...l jak go spotkam to sie nauczy bo nie lubie miec zarysowanego trawnika pod oknem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pod blokiem młodego łba, jedzi mesiem i zawsze jak wpada na parking o robi runde po trawniku,, nie wazne ze bok porysowany bez plastików,maska zgnieciona,a szyba peknieta.. Dostanie wpier...l jak go spotkam to sie nauczy bo nie lubie miec zarysowanego trawnika pod oknem :P
:rotfl:

 

Do takich swirow nie naleze, jestem normalnym spokojnym kierowca, a takich tez bym %$^%$#*.. Stylk zachowania pasuje do stereotypowego BMW-DRECHO-MANIAKA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylk zachowania pasuje do stereotypowego BMW-DRECHO-MANIAKA

Przez takich pajaców właśnie tworzą się stereotypy, że bmw i mercedesami jeżdżą dresy, a golfami buraki, tylko jak widzę kretynów, którzy palą opla, bo "vw górą" to później niedziwota, że tak się ludzi postrzega.

 

Sam znam ludzi, którzy jeżdżą bmw(głównie E38) i golfami, i uważam ich za spoko ludzi.

 

Problemem w polsce nie są ograniczenia, a system szkolenia kierowców. Taki świeżak najczęściej myśli, że skoro zdał prawko, to znaczy, że jest świetnym kierowcą i depta w pedał, to dzięki takim pajacom do 25 roku mamy zwyżki w ubezpieczalniach.

Drugi problem to starzy ludzie. Nie mam nic przeciwko, żeby jechać przepisowo, ale chyba nikt z nas nie ludzi jak jedzie przed wami dziadek, który jedzie tak niepewnie, że cały czas zastanawiasz się co on zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dzięki takim pajacom do 25 roku

:rotfl::P:P:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Mam 24 lata i prwako od 7 lat na kacie nie mam zadnej kolizjii, ani wypadku raptem 2 mandaty jeden za swiatla, a drogi za predkosc (oba w 2009) wiec teoria ze do 25r zycia to pajac jest bezpodstawna. Bledem jest to ze prwko moze miec kazdy, nie wazne ze boi sie jecha obok TIR`a czy tez wyprzedzac ale prwako ma i jest git. Czemu nie ma testow psychologicznych na kat. B??? Bo "Amatorskie"? A wlasnie takich amatorow tutaj nie potrzebujemy. Powinni zwiekszyc rygor dla petentow a nie jeszcze skracaja im czas egzaminu zeby bylo latwiej zdac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takich pajaców właśnie tworzą się stereotypy, że bmw i mercedesami jeżdżą dresy, a golfami buraki, tylko jak widzę kretynów, którzy palą opla, bo "vw górą" to później niedziwota, że tak się ludzi postrzega.

 

Sam znam ludzi, którzy jeżdżą bmw(głównie E38) i golfami, i uważam ich za spoko ludzi.

 

Problemem w polsce nie są ograniczenia, a system szkolenia kierowców. Taki świeżak najczęściej myśli, że skoro zdał prawko, to znaczy, że jest świetnym kierowcą i depta w pedał, to dzięki takim pajacom do 25 roku mamy zwyżki w ubezpieczalniach.

Drugi problem to starzy ludzie. Nie mam nic przeciwko, żeby jechać przepisowo, ale chyba nikt z nas nie ludzi jak jedzie przed wami dziadek, który jedzie tak niepewnie, że cały czas zastanawiasz się co on zrobi.

 

Potwierdzam.. Tez przy okazji chce powiedziec, ze jestem mega tolerancyjny, ale stereotypy nie biora sie z niczego.. Wiekszosc ludzi z Golfow i BMW, to naprawde dekle.. Ostatnio sie klocilem z gosciem na YouTube (klip Mazda - BMW) i po kulturalnym przedstawieniu argumentow na dany temat z mojej strony otrzymalem odpowiedz, ze jestem ciulem, debilem, ze Mazda to chujstwo, ze BMW najlepsze, tyle, ze nie przedstawil zadnych argumentow.. :rotfl: I jak tu nie mowic, ze wiekszosc posiadaczy tych aut to dekle ?? (nie twierdze, ze kazdy!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zwalama winny na nikogo swoj mandat zaplacilem bylo minelo.

 

Uwazam tylko ze fotoradary powiny byc wczesniej oznaczone i tyle.

 

Prosze mnie nie wiazac z dywagacjami na temat wyzszyosci kierowcow golfow nad kierowcami bemek czy tez politycznymi gadkami jak to jest w polsce zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...