Skocz do zawartości

System VRN-74HB - próba update i wszystko zepsute


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

mam sprzęt do odtwarzania sprowadzony z USA - firma soundstream.com model VRN-74HB. Kiedy próbowałem podłaczyć do niego telefon po kablu, system próbował, zgodnie z instrukcją, zainstalować na telefonie oprogramowanie służące do współpracy telefonu z systemem. Ale telefon dawał komunikat o starym sofcie i nie chciał go zainstalować. Na stronie producenta systemu VRN-74HB znalazłem update, ale postępując zgodnie z instrukcją, nie działo się nic - update nie następował. Czyli - zgrany soft na kartę SD, karta włożona do odtwarzacza i próba odpalenia systemu kończyła się niczym. Dopiero kiedy zgrałem na karte SD przez pomyłkę zły soft, system zaczytał coś z karty, wypluł komunikat o udanym update, ale po restarcie ekran wyświetla jedynie pionowe paski, jakby był to efekt zepsutej matrycy. Próbowałem restartu fabrycznego, ale to nic nie daje. Jak można to naprawić? Wiem, że w środku był system oparty o jakiś Windows. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tracić czas na strefę powinieneś napisać maila do supportu z dokładnym opisem tego co zrobiłeś. Załączyć takie informacje jak wersja hardware, wersja firmware które wgrałeś, procedura której użyłeś. Powinni Ci udostępnić prawidłowy plik firmware do Twojej jednostki oraz procedurę formatu niskiego poziomu którą da się uratować tą jednostkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...