Skocz do zawartości

Scanspeak D3004/602010


sslawekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Pytanie związane z tytułowym glośnikiem (ten z dużą dupką): robił ktoś może do niego obudowę? Jeśli tak, to bardzo proszę o napisanie jak, z czego, oczywiście jakieś fotki też bardzo mile widziane. Chcę uniknąć montażu tych tweetów w słupkach, ale jak nie będzie wyjścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka wersja nie jest najmniejsza a te solniczki to tylko w słupek lub trójkąt...

Teoretycznie to można by było zapakować je w kinkiety ale kula musiała by być ogromna aby pomieścić ten tw albo podłużna co również nie wyglądało by apetycznie. Ewentualnie zrobić uchwyt jak w Dego Master 2000T

 

Ps. widziałem jakiś czas temu te Scany w słupku golfa 4, całkiem zgrabnie były wkomponowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo czytając już od długiego czasu to forum, gdzieś kiedyś mi się przewinęło, że ktoś z jakichś kieliszków do szampana robił obudowę, ktoś inny jakieś jak to nazwał budki z czegoś, a za cholerę nie pamiętam kto i w jakim temacie o tym pisał, i liczyłem, że się odezwie. Tak ogólnie, jeśli ktoś ma Cytrynę C5 x7 i tweetery jakiekolwiek w innej lokalizacji niż fabryczna, to też bardzo proszę o fotki. W necie praktycznie  nie ma nic jeśli o C5 chodzi, a dało by to jakiś pogląd jak to może wyglądać. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie jakąś drukarkę narysuj i wydrukuj, to chyba najprostsze co można zrobić bez cudowania. Włożysz TW zdejmiesz słupek przykręcisz obudowę założysz i po krzyku. Trochę kreatywności jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Można pomalować całość, oddać na hydro grafikę jest sporo możliwości kwestia co kto oczekuje i jakiego wymaga poziomu estetyki. Szukanie pasujących kieliszków do szampana i ich adaptacja może Ci zająć chwilę czasu ale wiele dróg prowadzi do celu, pozostaje życzyć powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a co z ich ukierunkowaniem, jakie najczęściej się sprawdza? No bo zrobię w slupkach, a za chwilę się okaże, że jednak któryś nie pod tym kątem w pionie czy poziomie? Przebudowa? Trochę bez sensu... Jest może ktoś z okolic Częstochowy, Kłobucka, Olesna, kto mógłby doradzić, pomóc, zestroić całość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi. Dalej szukam kogoś ze swojej okolicy, tak jak pisałem wyżej,  coby pomógł ogarnąć system (oczywiście nie chcę nic za darmo). Obecnie jest to taki zestaw: D3004/602010, Mp5.16 mk2, sub Helix P10, Audison Lrx5.1k, procesor Puzu Pz-D8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...