Skocz do zawartości

-= Kazmirz Builid Monster garaz :P =- Opel Calibra


kazmirz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kazmirz, dobra postawa wobec krytyki zabudowy CA = nie ripostujech jak jakiś dresiarz z calibry (tak mi sie napisało ) tylko godnie odpowiadasz :) niestety mi też zabudowa Twoja nie podeszła

co do cięcia przodów ja mam na 63Hz -6dB (tak na szybko ustawiłem i średnio jestem zadowolony), ale to nie jest recepta, trzeba posłuchać jak koledzy pisali i na spokojnie ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem.to raczej nie zabudowa..tylko kawal dechy abym mogl zamontowac wzmaki..ale ciesze sie ze chociaz to mam..musze miec dojscie do butli gazowej.jakby byla jakas awaria albo szybkie zamkniecie zaworu..

 

wazne ze to zaczyna grac..a wyglad to tylko dopracowanie i mozna zmienic koncepcje..

 

dzis porobie fotki.tylko skończę instalacje harmana kardona do iphona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

chcialem pochwalic sie sprzetem ktory kiedys mialem :)))

http://lh5.ggpht.com/_QBrItae_uV0/Rq-Ytd9ElVI/AAAAAAAAAHQ/IeyAOzOhWDk/s640/smallP7310285.jpg

 

to byly czasy

 

[ Dodano: 2010-01-31, 12:23 ]

wczoraj mnie spotkalo to co nikt nie chce..

 

http://lh6.ggpht.com/_QBrItae_uV0/S2Vnl_0p50I/AAAAAAAAGrw/AXoo4d7lsjY/s640/IMG_0440.jpg

 

wlamanie tylko po cb...koledzy chcieli wyciagnac radio ale bylo troche wiecej niz zabezpieczone :) wiec rozwalili mi ekran glowny.

 

http://lh4.ggpht.com/_QBrItae_uV0/S2Vnl2BvF2I/AAAAAAAAGrs/t12cqt3fnMM/s512/IMG_0439.jpg

 

http://lh6.ggpht.com/_QBrItae_uV0/S2Vnlm26nXI/AAAAAAAAGro/_2WfjPeoS8o/s640/IMG_0438.jpg

 

ekran widac nie uszkodzony..zostawili go w aucie jak i pilota i panel..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

tyle dobre z tego ze na allegro jest troche tych decków za mala kase..pewnie z jumy..wiara kradnie ale nie mysli ze potrzeba do tego Boxa i metrow wiazki kabla...dlatego sprzedaja na allegro sprzet..i pisza..ze kupili i nie wiedzieli ze potrzeba cos wiecej :DD..

 

wiec wyrwalem sprawne radio za 150 zl..i teraz mam dwa:)

 

 

stałą u mojej kobiety w wiosce 3 tyg...bo ponoc taxm nie kradna..ale tyle dobrego ze zostawili wszystko i jumneli cb radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Subik tak samo, pasy, bo będzie Ci jeździć, niech się uszkodzą membrany i będzie dupa a nie bass !

 

Co Wy żeście się uczepili tego suba?! Ja 3 lata jeżdziłem bez żadnych pasów był oparty tylnią ścianką o kanapę, a wagę ma taką ,że chyba dopiero po "dachu" autem by go ruszyło... :) I aby nie było do tej pory tak go mam... Na zawody owszem przykręcam(inny trochę mniejszy), aby punkty za instalkę nie poleciały...

Natomiast zgadzam się potrzeba dużo pietyzmu i z głową robić instalkę elektryczną na zasadzie mniej świecidełek a może w to miejsce więcej peszelków, tulejki na kable itp, przynajmniej mniej się świeci, ale za to auto się nie sfajczy pod domem..

 

.zdejm najnizsze rejestry,bo po co ma ganiac ci membrana powietrze jak i tak nie usłyszysz....popiero potem dokładaj suba

 

Rozumiem więc, bo z postu wynika ,że tłumaczyłeś mu jak podciąć od dołu wofer, że nie usłyszy nic poniżej 70 Hz? :zalamany:

A to Ci powiem, że całe zycie człowiek się uczy, ciągle myślałem ,że dolna granica słyszalności leży dużo niżej u człowieka... :wink2:

 

O kur... dopiero zauważyłem ,że temat się "robi" od 2009... A ma 3 strony więc myślałem ,że "świezynka"... :szok::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe co prawda to prawda, za spostrzegawczosc -50 do respectu.

 

Oj tam oj tam... Dziś akurat w robocie bawiłem się ze szpachlowaniem kolejnego "trupa" (lifting by Truck for Afrika people :hyhy: ) więc zrzućmy to na karb, "oparów"... :rotfl:

Co nie zmienia faktu ,że mi tam sub nie "jeżdzi" i znam ludzi, których próg słyszalności na dole wypada trochę niżej niż 70Hz (a co riposta musi być..) :wink:

 

ps.Ogolnie to się sam z siebie uśmiałem jak załapałem co odwaliłem. :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak narazie tyle..musze jeszcze ogarnac rozgaleznik pradowy bo cos nie dziala Amperomierz i Voltomierz..ale to chyba z racji tego ze wymontowałem z niego 1 x 60 A, bo zrobilem zwarcie i poszedl 150 A na plusie..dobrze ze mnie nie zabilo :)

 

w bloku bezpiecznikow mam 4 x po 60 A..jezeli wymontowalem jednego..to nie bedzie mierzyc poboru pradu... bo tylko piszczy ten rozgałęźnik impulse..

 

 

nie ma opcji zeby sie cos ruszylo..wszystko jest przemyslane i kanapy tyle dzialaja jak docisk..srodek to stelaż z drewna i komory..najpierw zaklada sie boki pozniej wrzuca suba i dociska przodem plyty...

 

czy calibra..mozliwe..tak sie podoba...

 

co na przod..generalnie bedzie orion cobalt 600.2 na kablach audisona..

 

odseparowany zestaw sound streamow XTC-6

 

http://www.euroshop.lv/images/soundstream_xtc6_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...