Skocz do zawartości

Vectra B by maniek860824


maniek860824
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...
FUBU, mówiłem mu że będzie drogo , ale uparł się na DualMono i Focal Utopia 27WX :P:P:D

 

No i weź coś w tajemnicy utrzymaj :)

 

Wzmak na razie zostanie - choć są plany na przyszłość :D

 

A co do głośnika to jeszcze nie jestem zdecydowany :) Muszę posłuchać to tu to tam - zobaczymy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies pomysly juz na niego sa czy bedziesz po prostu odsluchiwac co Ci w rece wpadnie? :) i rozmiar i ilosc juz wybrane? :P

 

FUBU, mówiłem mu że będzie drogo , ale uparł się na DualMono i Focal Utopia 27WX :P:D:P

 

klocki warte chyba polowe samochodu :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek860824, powiedz mi jeszcze jedno, z rozdzielacza wychodza 20mm2 czy 10mm2 ? bo glowny wiem ze 20mm2 ale po rozdzieleniu jak zrobiles?

 

Maniek przesiada się do E46 podobno :) .

 

Tez bym chetnie takie przytulil :P

 

Ciekaw jestem tego Focala u Ciebie, zmieniaj prędko :P .

 

A tego to kto nie jest? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies pomysly juz na niego sa czy bedziesz po prostu odsluchiwac co Ci w rece wpadnie? :hyhy: i rozmiar i ilosc juz wybrane? :)

 

Najprawdopodobniej jedna sztuka w rozmiarze '10 (może coś z RE, Helix'a, Rockforda) :P Focal raczej wykracza poza budżet :P

 

Maniek przesiada się do E46 podobno :znudzony:.

 

Heh nie tak prędko :P Może w przyszłym sezonie :D

 

maniek860824, powiedz mi jeszcze jedno, z rozdzielacza wychodza 20mm2 czy 10mm2 ? bo glowny wiem ze 20mm2 ale po rozdzieleniu jak zrobiles?

 

Nie jestem pewien ale od rozdzielacza do Hifonics'a "idzie" chyba 20mm2 natomiast do reszty wzmaków jakieś 10-16mm2 :P Ale pewny nie jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

taktyczne pytanie :hyhy: jak sie dostac z przewodem glosnikowym do slupka, ladne dojscie czy na cudowanego? :hyhy: jak to u Ciebie jest rozwiazane?

 

Przewody "lecą" po prostu progami pod plastikowymi osłonami, następnie wchodzą pod osłony słupków - bez cudowania, bezproblemowy dostęp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gitara, jeszcze jakbys mi napisal jaka dlugosc wszystkich przewodow glosnikowych jest zebym nie kupil za duzo niepotrzebnie to juz bedzie cycuś :D bo chce zaczac HSK montowac na dniach :hyhy:

 

Tego nie pamiętam bo trochę tego przewodu kupowałem :P Myślę że te 5m na stronę trzeba liczyć - dla każdego głośnika (jeśli aktywnie masz zamiar to zasilać) :wink: Czyli w sumie ok 20m przewodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie pamiętam bo trochę tego przewodu kupowałem :P Myślę że te 5m na stronę trzeba liczyć - dla każdego głośnika (jeśli aktywnie masz zamiar to zasilać) :wink: Czyli w sumie ok 20m przewodu :)

 

 

nie chce aktywnie ale zwrotki w bagaju maja zostac takze i tak trzeba tego przewodu zakupic tyle... hmmm, zapowiada sie zabawa :> tylko musze jeszcze obudowy slupkow dorwac zeby swoich nie rozwalac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce aktywnie ale zwrotki w bagaju maja zostac takze i tak trzeba tego przewodu zakupic tyle... hmmm, zapowiada sie zabawa :> tylko musze jeszcze obudowy slupkow dorwac zeby swoich nie rozwalac :>

 

Działaj działaj - mam nadzieję, że do zlotu w sierpniu się wyrobisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...