Skocz do zawartości

Vectra B by maniek860824


maniek860824
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz pytanie - czym to poprawnie zasilić ??

 

pytanie pomocnicze , ile masz sałaty na to zasilanie ?? :P

 

Dobre pytanie Na tą chwilę to krucho u mnie z $$. Ale przyszłościowo trochę grosza trzeba będzie przeznaczyć http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif Ile konkretnie to się zobaczy :]

 

Będę szukał czegoś na średniaki i tweetery - może jakieś 4 kanały - coś godnego/pasującego do tweeterów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek860824, z czystej ciekawości. Gdzie strzelisz tego średniaka i dlaczego na słupku

A tak poważnie to gdzie go chcesz zmieścić i na jakiej wysokości? Jaki masz zamiar zrobić rozkład średniak wysokotonowiec? Bo w vetrze tak średnio to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Na moje to niewiele sie rozni miedzy tym co jest w 307, a u Marcina to calkiem niezle wyszlo

 

Wydaje mi się, że jednak konstrukcja przodu w tych dwóch samochodach znacznie się różni.

W 307 masz wielką i daleko opadającą przednią szybę, przez co miejsca nad deską rozdzielczą jest tyle, że i 13 byś zmieścił w słupki :P

W Viki jest trochę inaczej, słupki są bardziej pionowo i siedzi się bliżej szyby, miejsca nad deską jest też znacznie mniej niż w 307.

 

Myślę jednak, że Maniek jakoś sobie poradzi z aplikacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia jest w tym że decha jest wysunięta do przodu. Szczególnie to widać od strony pasażera. To jest pierwszy problem.

Drugi to słupek który jest wąski (jak w środku wygląda to nie wiem) co za tym idzie zmieszczenie tych IT z komorą łatwą sprawą nie będzie.

 

Jakiś czas temu jak z ojcem jechałem to właśnie taka zaduma mnie złapała że w tym samochodzie może być ciężko o dobre granie bez grubej rzeźby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że też się zastanawiałem jak ten średniak się zmieści na słupku - ale myślę że wspólnie z maxtz (pomoc marcin_plock też się przyda) coś wymyślimy :P

 

Właśnie myślę teraz nad jakimś piecem który zasili tweetery i średniaki - ale z powodu braku funduszy zakupu dokonam dopiero za jakiś czas

 

I raczej zostaję przy aktywce - ze względu na resztę klocków która już gości w Viki :P

 

 

COBER zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu jak z ojcem jechałem to właśnie taka zaduma mnie złapała że w tym samochodzie może być ciężko o dobre granie bez grubej rzeźby.

Same średniaki same w sobie duże nie są jeżeli chodzi o średnicę natomiast magnesiki mają dość spore i tu może być problem :P

Jak tylko maniek860824, skompletuje sprzęt to pewnie podejmiemy jakieś pierwsze próby i się zobaczy czy da się je upchnąć ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego :P

hehe, powiem wam ze roznorodnoscia w tym Płocku to wy nie szalejecie
W Płocku to dotacje dają na macroma chyba

Biorąc pod uwagę za jakie pieniądze jemaniek860824, kupił to EXT.T28 nie mają chyba konkurenta (mówimy o nowych) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poznajesz R6 ?

 

Dokładnie - to R6 majesa :D

 

[ Dodano: 2010-02-16, 22:41 ]

Oj ten Maniek , najpierw wyczaił gdzieś EXT.T28 , a teraz jeszcze R6 :D

 

Ciekawe co jutro wymyśli :D

 

Na jutro planów nie mam :P Ale na najbliższy czas owszem :D

 

[ Dodano: 2010-02-16, 22:41 ]

Mnie ciekawi gdzie upchacie średniaki :D

 

Dzisiaj były pierwsze przymiarki - lekko nie będzie niestety :D Ale mamy pewną koncepcję :D

 

[ Dodano: 2010-02-16, 22:54 ]

widzę ze maniek moje R6A zarzucił :P Masz racje chłopaku wygrzewaj mi je wygrzewaj :P Niedługo ja zacznę walkę z audio w garage maxtz :D

 

Zgadza się - Twój sprzęt :] Thx :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...