Skocz do zawartości

Vectra B by maniek860824


maniek860824
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karolo, ja osobiście wolę jak plexa jest montowana z góry i jest na równo z całą zabudową i nie powstaje taka dziura jak np u Marcina w Peugocie.

Ale tak jak pisał Mariusz najprawdopodobniej pokrywa będzie przerabiana gdyż teraz okienko znalazło się pod subwooferem i trochę kijowo to wygląda :padam: A jak będzie to wszystko wyglądało to zależy od "inwestora" bo ja tylko jestem wykonawcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do suba to wyszedł profi w tej ekoskórze i kocu. Mi się podoba bo gra z resztą zabudowy, jest estetycznie

 

[ Dodano: 2009-11-06, 22:56 ]

Skrzyneczka poprostu mistrzostwo, pomysl z zabudowa troszeczke podobny do mojego :P ja mam dostep do kola bez problemu :P Ogulnie instalacja bardzo fajnie wykonana :P

 

Podziękował :P Jak zwykle dobra robota maxtz :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS

a za autko Marcina też się wielkie należą! :padam:

 

Zaraz zaraz to ja o czymś nie wiem :P

maxtz mi tylko pierścienie pod tweetery i średniaki zrobił(+lekką modyfikację samego głośnika ), oraz poprawił okienko pod pleksi :P

 

Maniek nas zabije, za ten kolejny oftop :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh... to bedzie cieeeeezka zima i wiosna

Taką zabudowę się robi w niecałe 8 godzin, nie wierzysz zapytaj Mariusza :padam:

 

Dokładnie - autko wstawione rano i odebrane po pracy :zly:

 

[ Dodano: 2009-11-11, 17:54 ]

Taką zabudowę się robi w niecałe 8 godzin, nie wierzysz zapytaj Mariusza :D

 

A bez garazu? i mieszkajac w bloku

 

Możesz skorzystać z usług maxtz - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek860824, a co bede robil przez 8h w plocku? :D I skad wytrzasne dodatkowa kase na uslugi Tomka? Ja jestem tylko bidnym studentem ktory zaczyna powaznie myslec o znalezieniu roboty na weekendy :D Dlatego mowilem ze to bedzie ciezka zima i wiosna

 

:zly::padam: Dobra bo się OT robi w moim temacie :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
jak tam plany ze zmiana wygluszenia? cos juz poczynione? :)

 

Niestety nie :) Brak kasy spowodował zastój w temacie wygłuszenia :/

 

Ale mam nadzieję że na początku stycznia coś się ruszy w temacie :D

 

Rozważam jeszcze czy zastosuję GMS03 czy 05, a może jednak STP

 

A co u Ciebie - jakieś zmiany ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam jeszcze czy zastosuję GMS03 czy 05, a może jednak STP :)

 

Jak kupisz i wygluszysz to daj znac ile konkretnie i czego zebym wiedzial orientacyjnie jak sie szykowac do moich furtek

 

A co u Ciebie - jakieś zmiany ??

 

Pisalem u siebie w temacie, mialo byc kupione 2x10" ale kupilem Alpine 3544 :) Wiec kwestie napedzenia przodu (ktorego jeszcze nie wybralem i nawet nie wiem czego bede szukac :D ) mysle ze mam calkiem fajnie rozwiazana :D a na razie cierpie na totalny brak gotowki i poszukiwanie pracy na weekendy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz i wygluszysz to daj znac ile konkretnie i czego zebym wiedzial orientacyjnie jak sie szykowac do moich furtek

 

Dam znać w temacie na pewno :D

 

Pisalem u siebie w temacie, mialo byc kupione 2x10" ale kupilem Alpine 3544 :) Wiec kwestie napedzenia przodu (ktorego jeszcze nie wybralem i nawet nie wiem czego bede szukac :/ ) mysle ze mam calkiem fajnie rozwiazana :D

 

No no piecyk ciekawy - sam się zastanawiałem nad tym modelem pod swoje woofery :D Wtedy Hifonics napędzałby obydwa Hertze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...