Skocz do zawartości

Vectra B by maniek860824


maniek860824
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zalozyles Panie takie same wooferki jak Raadek u mnie :). Czyzby pod wplywem krotkiego odsluchu na spocie? :D

 

Te woofery chodziły mi po głowie już dłuższy czas :D A odsłuch w 2 autkach na spocie w Wawie tylko utwierdził mnie w przekonaniu że warto :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

maniek860824, skoro ten woofer to pozostajesz przy 2way?

 

Tak - jednak w tym aucie pozostaję przy 2 drogach

 

(...) Ale przodzik jest si

 

Zresztą to sprawdzony zestawik.

 

Niestety w trakcie odsłuchów na spocie jeden z wooferów chyba skończył swój żywot :) Po jakimś czasie przestał grać prawy woofer niestety :)

 

Jutro trzeba zdjąć tapicerkę i zajrzeć do środka - ale jednak mam złe przeczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nic nie posułem??!!

 

Jak słuchałem to grało do końca .

 

Nie no po Tobie słuchaliśmy jeszcze przez jakiś czas i nagle ... przestał skurczybyk grać :) Liczyłem się z tym - wiedziałem w jakim stanie je biorę od Stefka :)

 

Jak się okaże uszkodzony to i tak zagoszczą Precisiony - ale nówki sztuki :]

 

maniek860824, pochwal się kolegom nad jakim autem się rozglądasz

 

Spokojnie - nie wiadomo kiedy do tego dojdzie Ale faktycznie patrzę sobie to tu tam na BMW E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek860824, muszę przyznać, że granie zrobiło się na poziomie. W końcu była okazja posłuchać nowego setup'u. Warto dać te pieniądze, w których chodzą woofery MicroPrecision, bo są warte tej ceny. Głośnik jak niepozorny, tak potrafi zaskoczyć graniem.

 

Myślę, że awaria to jakiś pryszcz, trzeba tylko poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek860824, muszę przyznać, że granie zrobiło się na poziomie. W końcu była okazja posłuchać nowego setup'u. Warto dać te pieniądze, w których chodzą woofery MicroPrecision, bo są warte tej ceny. Głośnik jak niepozorny, tak potrafi zaskoczyć graniem.

 

Myślę, że awaria to jakiś pryszcz, trzeba tylko poszukać.

 

A dziękuję :) Być może jednak woofer ożyje - jeśli nie to i tak jestem na te same zdecydowany - jak najbardziej do mnie przemawiają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...