Skocz do zawartości

Vectra B by maniek860824


maniek860824
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maty GMS-04 i pianka GMS-02

 

Gdzie i za ile kupiles? :)

 

Za glosnikiem ta fantazyjna konstrukcja to rozumiem ku rozproszeniu fali? :rotfl:

 

Wnetrze drzwi tez wyklejone? Bo niestety fotki srednio to ukazuja :rotfl:

 

No i czy slychac jakas roznice w grze? :rotfl:

 

Bo wykonanie elegancke ale tego sie mozna bylo spodziewac po Tomku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i za ile kupiles? :)

 

Maty zakupione u Tomka :rotfl:

 

Za glosnikiem ta fantazyjna konstrukcja to rozumiem ku rozproszeniu fali? :P

 

Tak - to "Patent" Tomka :P

 

Wnetrze drzwi tez wyklejone? Bo niestety fotki srednio to ukazuja :P

 

Tak - nie widać tego na fotkach :P

 

No i czy slychac jakas roznice w grze? :rotfl:

 

Bo wykonanie elegancke ale tego sie mozna bylo spodziewac po Tomku

 

Nie miałem zbyt wiele czasu na dokładniejszy odsłuch - ale po przesłuchaniu kilku kawałków mogę powiedzieć że sporo się poprawiło - z wooferów wydobywa się znacznie więcej dolnych częstotliwości czego mi brakowało przed tym wygłuszeniem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek860824, a furtki masz tylko za glosnikiem wygluszone??

Ogolnie sluchales juz?? jakies roznice w porownaniu z APP?? No opowiadaj

Drzwi zostały wygłuszone w całości zgodnie ze sztuką :)

Co do różnicy to jest spora ponieważ wcześniejsze wygłuszenie było lekko mówiąc prowizoryczne :]

W tym momencie bas zrobił się dużo bardziej szczegółowy, wyraźny i zaczoł się dużo lepiej zgrywać z subwooferem według mnie pod względem basiku zrobiło się całkiem przyjemnie

 

W cenach? Bo w cenie jaka znalazlem to STP wychodzi lepiej i to bardzo

Zainteresowanych proszę o PW :P

STP może i wychodzi lepiej cenowo ale GMS-04 jest grubszą matą i wydaje mi się że lepiej się sprawdza, niestety przez to jest i cięższa i nie każdy będzie chciał z niej korzystać.

 

maniek860824, jak, czym i jak długo wywalałeś stare maty?

Niestety ja to robiłem :)

Na szczęście APP zaklejone były tylko otwory technologiczne ale i tak przy użyciu opalarki i piecyka gazowego potrwało to około 1godz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, jak zwykle spisałeś się na medal :)

Kawał dobrej roboty i w końcu drzwi wyglądają porządnie. Domyślam się, że wrażenia odsłuchowe też znacznie się poprawiły.

 

maniek860824, musimy się jakoś umówić w przyszłym tygodniu na posłuchanie, jak to tam się u Ciebie zmieniło :) (mam nowe płytki )

Chyba, że już myślisz o czymś na zmianę dla Macroma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, jak zwykle spisałeś się na medal :)

Kawał dobrej roboty i w końcu drzwi wyglądają porządnie. Domyślam się, że wrażenia odsłuchowe też znacznie się poprawiły.

 

maniek860824, musimy się jakoś umówić w przyszłym tygodniu na posłuchanie, jak to tam się u Ciebie zmieniło (mam nowe płytki :P )

Chyba, że już myślisz o czymś na zmianę dla Macroma :P

 

Poprawiło się i to bardzo :P Nadal nie mam czasu żeby na spokojnie posłuchać :) Ale i tak różnica jest kolosalna :]

 

W przyszłym tygodniu jak najbardziej możemy się spotkać i posłuchać :P

 

Na zmianę czegokolwiek na razie brak funduszy :P Trzeba się jeszcze pobawić z obecnymi klockami i wycisnąć z całości co się da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wszystko pieknie ladnie fajnie a ja mam jeszcze takie pytanko :rotfl: bo nie rzucilo mi sie to w oczy wiec jesli bylo juz to przepraszam :szok: Ale gdzie masz tweetery zamocowane? :P

 

Faktycznie nie widać na fotkach :P Tweetery są zamocowane na słupkach (Macrom w zestawie oferuje kilka fajnych mocowań - wykorzystane zostało te z możliwością ukierunkowania tweetera) :P

 

Zastanawiam się nad przerobieniem słupków - ale to może na wiosnę, bliżej lata (może 3-way zawita bo średniak już w drodze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm czyli na chwile obecna sa po prostu przykrecone na pale bez zadnego finezyjnego wykonczenia? http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif No tak tez mozna :rotfl: Od razu polecialy w slupki czy wariant z fabrycznymi slotami na tweeter tez sprawdzales? :szok: Bo u mnie chyba poczatkowo poleca wlasnie w oryginalne miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u mnie chyba początkowo poleca właśnie w oryginalne miejsca.

FUBU, nie polecam tego rozwiązania ponieważ miejsce na tweeter, które wymyśliła fabryka jest tragiczne :rotfl:

maniek860824, miał w tych miejscach na początku twetery z zestawu Comp 6 i efekt był straszny :P naprawdę lepiej na początek przykręcić je na słupki :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, na serii mi umiejscowienie tweetera nie przeszkdza a pozatym ja nie bede mial bi ampu. 2 razy przez kostke nie chce sie przebijac z przewodem od tweetera raczej :rotfl: chyba ze zwrotki przy wzmakach bede mial ale to wtedy sie wiaze z dodatkowym kosztem przewodu glosnikowego... trzeba to przemyslec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na serii mi umiejscowienie tweetera nie przeszkdza a pozatym ja nie bede mial bi ampu. 2 razy przez kostke nie chce sie przebijac z przewodem od tweetera

FUBU, a co ma jedno z drugim wspólnego :P

Przez kostkę idzie tylko jeden przewód przecież nikt nie mówi że jedyne słuszne miejsce na zwrotki to wyłącznie drzwi i bagażnik :zdziwko:

Po za tym seryjne miejsca na tweetery są bardzo nisko oraz blisko kierowcy i nie pozwalają na żadne manewry z ukierunkowaniem ich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze sie tak zapytam jeszcze Ciebie przy okazji.. bedziesz mankowi robic slupki?

Musisz się zapytać Mariusza :P

 

Jeśli przód będzie na tyle ogarnięty (klocki będą tak dobrane że będzie mnie to satysfakcjonowało) to zapewne słupki będą robione :zdziwko: Na tą chwilę nie ma to sensu bo zapewne będą zmiany w przednim zestawie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...