Skocz do zawartości

CarAudio w 307


marcin_plock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i jak to sobie tam gra? mam na mysli woofery. kopią?

 

Generalnie zestawy PHD nie są przeznaczone do robienia łomotu. Z resztą nie słucham nawet takiej muzyki, gdzie potrzebny jest mega wykop. Jednak gdy potrzeba, to i w mojej aplikacji jest kopniak. Jakoś nie przeszkadza wooferom, że zamontowane są na takich dystansach. Wręcz przeciwnie, grają bardzo przyjemnie dla ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem Marcinie pod wrażeniem... bardzo fajnie to wygląda i znów się nie mogę doczekać kiedy będę miał okazje posłuchać tego nowego ustawienia...

 

 

a przyznam, że tak mi wjechałeś na ambicje że sam nareszcie wysłałem moje boczki do obicia :)

 

po raz kolejny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja po dzisiejszym dniu byłem w szoku maksymalnym, jaki utwór nie wrzuciłem (rock, elektronika) audio odtworzyło to prze kozacko. Chciałem pod nieobecność właściciela wyrywać wszystko z auta i do swojego wrzucać :(

 

Marcinie będziemy musieli poważnie porozmawiać ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Marcinie, fajnie gra Ci autko, w koncu moglem chwilke posłuchać juz na sam koniec i jest nieźle. Siedząc u Ciebie ma sie wrazenie że sie siedzi w jakimś zajebiście wielkim aucie, przestrzen w dzwięku jest przeokrutna (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) u Ciebie w samochodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest lepiej niż dobrze ale tez sądzę że coś z tego jeszcze wyciśniesz.

 

Właśnie dziś po pracy wcisnąłem w skrzynkę pewną Vegę :rotfl: powiem szczerze, że robi niezłe zamieszanie jak na 8" :hyhy: i co ważne całkiem przyjemnie zgrywa się z moim przodem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest lepiej niż dobrze ale tez sądzę że coś z tego jeszcze wyciśniesz.

 

Właśnie dziś po pracy wcisnąłem w skrzynkę pewną Vegę :rotfl: powiem szczerze, że robi niezłe zamieszanie jak na 8" :hyhy: i co ważne całkiem przyjemnie zgrywa się z moim przodem :(

 

Potwierdzam - miałem przyjemność dziś posłuchać tego maleństwa (krótko co prawda ale jednak) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem u maxtz i chwilę posłuchaliśmy tej czerwonej Vegi :(

 

Jak na szybką wrzutkę do skrzynki, która była akurat pod ręką to gra nawet przyjemnie.

 

Chociaż jak dla maxtz trochę za mało zejścia, porównując do innych głośników grających w kolozecie. W tygodniu pokombinujemy z większą skrzynką i porównamy jak zmienia się brzmienie tego przetwornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jak dla maxtz trochę za mało zejścia, porównując do innych głośników grających w kolozecie. W tygodniu pokombinujemy z większą skrzynką i porównamy jak zmienia się brzmienie tego przetwornika.

Dokładnie porównując np do RE-8 w tej samej skrzynce to zejścia mu trochę brakuje.

jeśli chodzi o vege84 to ten głośnik najlepiej gra w BR

Też mi się wydaje że w BR powinien się lepiej odnaleźć :P a skoro dostaliśmy go z Marcinem na testy to postaramy się go przetestować na wszystkie możliwe sposoby :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a skoro dostaliśmy go z Marcinem na testy to postaramy się go przetestować na wszystkie możliwe sposoby :hyhy:

 

Raadek nie wiem czy wypożyczenie to była z Twojej strony dobra decyzja :( Tomek słynie z kastracji wszelkich przetworników jakie Mu w ręce wpadną :P Wystarczy poczytać Jego temat :(

 

Sorki Marcin za OT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...