Skocz do zawartości

CarAudio w 307


marcin_plock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

C.D.

 

[ Dodano: 2009-09-16, 21:17 ]

marcin_plock, może opisz coś więcej :)

 

3-way??

 

 

Jak robiłeś pierścienie pod tweeter???

Zapowiada się ciekawie...

 

Ok, trochę opisu

 

Komponenty takie jak w moim opisie, system jest aktywny, na pxa-h100, dodatkowo woofer i mid jest jeszcze podzielony na RM V41.

 

Pierścienie pod tweeter i midrange made by maxtz tak samo jak okienko w zabudowie bagażnika pod pleksi :)

Flokowania też nie robiłem sam.

 

Poza tym wszystko inne jest tylko i wyłącznie spod mojej ręki.

post-1-1253128394.jpg

post-1-1253128395.jpg

post-1-1253128396.jpg

post-1-1253128397.jpg

post-1-1253128398.jpg

post-1-1253128399.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin na reszcie pochwaliłeś się swoim dziełem :)

Dziś tak na szybko słuchałem furki i powiem że gra całkiem przyjemnie dla ucha :)

Marcin trzeba jeszcze na spokojnie po ostatecznych naszych strojeniach po przesiadać się z płytkami od Ciebie do mnie :hyhy: i porównać co lepiej gra 2-way czy 3-way :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin trzeba jeszcze na spokojnie po ostatecznych naszych strojeniach po przesiadać się z płytkami od Ciebie do mnie :) i porównać co lepiej gra 2-way czy 3-way :hyhy:
Wtrace swoje 2 zdania. Słuchałem w Niedziele systemu który masz w aucie maxtz, pod A5'tką i powiem szczerze ze osobiscie tweeter brzmi bardzo ostro a dół powiedzmy znosnie jak za ta kase... Gralo to pod 9812 ale nie mozliwe aby sama jednostka tak "zniesmaczyła" tweeter...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastah22, tak jak pisane było nie raz o gustach się nie dyskutuje a po drugie doskonale wiesz że wszystko zależy od aplikacji sprzętu i ja bym raczej za winę tych ostrych tweeterów obarczał w tym przypadku:

Gralo to pod 9812

ale wiadomo że trzeba by to było porównać osobiście bo może mi by pasowało :)

No ale nie róbmy śmietnika Marcinowi w temacie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe otwory technologiczne w drzwiach żywicowałeś ? czy odrazu na to mata?

 

Ogólnie mi się bardzo podoba, schludnie i praktycznie zabudowane :)

 

Nie żywicowałem otworów w drzwiach, od razu dałem matę. Nie miałęm większych problemów żeby je pozamykać. Bardziej martwią mnie grające czasem boczki, muszę jeszcze nad tym popracować - jakiś bitoplast itp mam nadzieję że zda egzamin. Mam też jakąś tam wizję żeby w ogóle woofery wyciągnąć przed boczek... ale to może na długie zimowe wieczory sobie zostawię.... Tak jak nową skrzynkę z basikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile kosztują takie pierścionki na tweetery?

 

Żeby stać się posiadaczem takich pierścionków trzeba mieć znajomego tokarza :) także można powiedzieć ze są one bezcenne

 

ta fakt

 

gratulacje z zabudowy, pięknie wyszło, mam tylko jedno ale co do bagaja - różne kolory zabudowy, tj. sub, zabudowa, oryginalna tapicera boczków bagażnika ... ale jak piszesz między wersami, myślę, że to się ujednolici http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

jeszcze raz gratki za nakład pracy. BRAWO http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesują takie gadżety to proszę pisać na priv,oczywiście muszę wiedzieć wszelkie dane głośnika średnicę montażową , średnicę zewnętrzną jest jeszcze kwestia anodowania lub nie.Oczywiście anodowanie podnosi koszty....wszelkie pierścienie są wykonane ze stali nierdzewnej lub z aluminium zależy jak kto woli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafix1 fakt trochę teraz kolorowo w bagażniku , ale na zimę planuję zająć się skrzynką. Chcę zrobić nową, taką żeby suba (też nowego :) ) wepchnąć pomiędzy nadkole a oparcie fotela. Wtedy obiję go takim samym materiałem jak podłoga, już będzie lepiej wyglądało. Pozostanie wtedy jeszcze kwestia boczków i samego oparcia.... do zimy jeszcze daleko

 

K@mil Tak , to flok, taka przyjemność jedyne 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin_plock, tak myślałem, spokojnie dla mnie nie musi być wszystko jednolite, u mnie sie staram aby zabudowa z subem była w jednym kolorze (czarny melanż) a reszta bagaja w oryginale, ale trudno dobrać identyczny materiał do koloru bagaja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś gdzieś w salonie/ w warsztacie na odłączenie radia od kompa?

 

hmm ?? a po co ??

fabryczne radio, bo domyślam się że o takie Ci chodzi.... odpinasz wtyczki, wyciągasz z dziury i po kłopocie.

Nie byłem w żadnym salonie ani warsztacie na odłączanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie było nitowane, boczki były tylko zapięte na dwa klipsy do podłogi. Trzeba też porozkręcać plastiki w bagażniku po bokach, odkręcić mocowanie pasów tylnych(te do podłogi) i zdjąć listwy plastikowe między oparciem tylnych siedzeń a drzwiami.

Masz wtedy dostęp do boczka, nie trzeba nic wiercić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...