Skocz do zawartości

CarAudio w 307


marcin_plock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fakt góra poprawiła się znacznie. Tweetery już nie dominują ostrym brzmieniem, jak to było pod RM. Teraz grają dynamicznie i ciepło.

 

Daj fotkę jak teraz kabelki wyglądają

NIE :]:zdrowko:

 

Jest tylko jeden problem natury technicznej, przez to że mam teraz taki bałagan w bagazniku, przez to że kable leżą bez ładu i składu, w tweeterach słychać alternator Muszę coś pomyśleć o przebudowie podłogi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Jest tylko jeden problem natury technicznej, przez to że mam teraz taki bałagan w bagazniku, przez to że kable leżą bez ładu i składu, w tweeterach słychać alternator Muszę coś pomyśleć o przebudowie podłogi :zdrowko:

hm, ja miałem też bałagan w kablach w bagaju, ale jednak alternatora w gwizdkach nie słyszałem...miejmy nadzieję, że porządek pomoże :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewny że to już docelowy sprzęt

 

Jeżeli chodzi o bagażnik to tak, dlatego konieczna przebudowa. Jeżeli chodzi o najbliższe modyfikacje to konieczne będzie ułożenie nowych kabli do głośników, bo jak się okazało są za krótkie :hyhy:

Przy okazji może zmienię też zasilający bo te 20mm2 co teraz mam jakieś takie cienkie się zrobiło :rotfl:

Co do zakłóceń to na 99% jestem pewien że to przez bałagan, przez to że RCA leżą za blisko zasilających. Wcześniej jak był porządek, to tak nie było.

 

Także jak to zwykle bywa, cały czas jest coś do zrobienia :)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edit

 

 

Mała modyfikacja , szybka wrzutka i w słupkach zamiast PHD siedzą sobie Macrom EXT.T28

Teraz to dopiero jest miodzio :rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin tak jak pisałem Ci na PW wandal z Ciebie i tyle http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif:hyhy:http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif:D

maxtz, jutro się u Ciebie melduje to coś może dotniemy, jakieś pierścienie.

 

wysuwasz glosnik przed tapicerke czy co konstruujesz? :D

 

FUBU, taki mam plan, a żeby to zrobić, potrzeba małej rekonstrukcji tapicerki drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie jak już wczoraj rozmawialiśmy - bardzo dobre posunięcie :] Dzięki panelom wooferki z pewnością zagrają ciekawiej http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

Wybrałeś już kabelki ?? http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby coś zrobić najpierw trzeba coś popsuć. W 307 inaczej się nie da, tylko subtelnie można

 

ale to chyba domena francuzów :]

 

fajnie, że w końcu się za to zabrałeś (bo przecież w Łodzi o tym rozmawialiśmy)

 

troszkę żmudnej roboty przed Tobą, ale uwierz, że WARTO!!! Duszenie głośników pod tapicerką bardzo dużo im zabiera... wiem z autopsji, jak teraz wożę na wierzchu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś już kabelki ??

 

Tak, z macroma.

 

troszkę żmudnej roboty przed Tobą, ale uwierz, że WARTO!!! Duszenie głośników pod tapicerką bardzo dużo im zabiera... wiem z autopsji, jak teraz wożę na wierzchu!

 

Już teraz, jak dostały trochę światła, grają całkiem inaczej. Mam jakąś wizję budowy paneli , zobaczymy co z tego wyjdzie mam nadzieję, że się uda :]

Przy okazji będzie lekka kosmetyka wygłuszenia drzwi i plastikowych tapicerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek860824, maxtz, wszystkie kable głośnikowe idą niestety do wymiany, powód prosty, sa za krótkie i kończą mi się w połowie bagażka, albo zaraz za siedzeniami.

Kiedyś inaczej miałem wszystko zbudowane dlatego wystarczyło.

 

Pierścienie poklejone. Chyba pobiję rekord świata na największe dystanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...