Skocz do zawartości

Nagłośnienie grand Espace IV 2006


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam w Espace radio cabasse auditorium. Czy będzie to dobre źródło jeśli dam wzmacniacze hi input ? Bo chciałbym wszystko zostawić w oryginale.

Nie chcę wymieniać radia i stracić wyświetlacz. Zastanawiałem się jeszcze nad dsp.

 

Głośniki przód 16stki, tw w desce będzie i może subwoofer.

 

Granie czyste i przyjemne (tidal po AUX/bt)

 

Może inne propozycje.

 

4a4444a78459c0ed0d3ffd93435df6f8.jpg

 

Wysłane z mojego CPH2127 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie z kierownicy to nie problem. Do mastera 3 moduł z kostką iso kosztował mnie około 150zł? Skoro to renault to pewnie też ma ten pilot przy kierownicy, więc nie będzie problemu. Ja bym zainwestował w nowego Kenia albo Alpine z prockiem, zawsze daje to sporo większe możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A co tu jest do obrony ?

Tylko zapytałem, bo @lewockir napisał

 

 


Nie chcę wymieniać radia i stracić wyświetlacz.

 

@lewockir - obok tej jednostki, po prawej stronie, jest wolna kieszeń 1DIN, czy coś tam innego siedzi?

Bo jak jest wolne miejsce, to można wrzucić wspomnianą Alpine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C5 długo walczyłem żeby zaadaptować fabryczne radio z navi do CA (łącznie z wyciągnięciem sygnału sprzed końcówki mocy) i po kilku miesiącach już wiem że to niema sensu. To nie jest sprzęt stworzony do jakościowego grania. Poza tym stawia ograniczenia co do źródła, bo pozostaje tylko płyta (bt nie zapewni jakości). Jeżeli masz miejsce i Alpine to proponuję wrzucić to radio i podłączyć do niego kablem srajfona z zainstalowanym Tidalem Hi-Fi (bo chyba obsługuje i-Pody). Przetestowałem to rozwiązanie na ute-92bt i byłem naprawdę zaskoczony. Brzmienie pobiło wszystkie flac których wcześniej używałem. Jeżeli nie masz iPhone (ja nie miałem) to inwestycja rzędu 300zł w 6/6s, bo wcześniejsze wersje nie obsługują Tidala. Jeżeli nie to, to raczej pozostaje Ci proc + jakiś odtwarzacz. W obu przypadkach wyświetlacz pozostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Swoim byłym espasie postawiłem drugie radio i do niego podpiąłem całe audio. Na starym została nawigacja i tył. Idealne rozwiązanie. Ja coś - podaj maila - mogę przesłać Ci zdjęcia.

 

najwiekszym problemem jest wygłuszenie drzwi - ja robiłem z żywicy - zrobiłem formę z tej wkładki z drzwi imzalaem ja żywica z włóknem - z 6 warstw z tego co pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Swoim byłym espasie postawiłem drugie radio i do niego podpiąłem całe audio. Na starym została nawigacja i tył. Idealne rozwiązanie. Ja coś - podaj maila - mogę przesłać Ci zdjęcia.

 

najwiekszym problemem jest wygłuszenie drzwi - ja robiłem z żywicy - zrobiłem formę z tej wkładki z drzwi imzalaem ja żywica z włóknem - z 6 warstw z tego co pamietam.

Poszło pw

 

Wysłane z mojego CPH2127 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...