Skocz do zawartości

Subwoofer poszukuje porady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam skrzynkę alpine sbg-1244bp + Phoenix Gold Z300.1 na radyjku SONY CDX-GT35U w swoim bmw e36. Kiedyś udalo mi się w lombardzie wyrwać za śmieszne pieniądze, ale do sedna mianowicie nie ma wielkiego Wow niby w aucie jest mocny Bass ale poza autem słabo tylko słychać jak ciśnienie uszczelkami wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy żeby cala okolica słyszała, ale lubie jeździć z znajomymi na działkę gdzie nie ma prądu i puścić coś z auta. Ale poza autem to już nie brzmi za fajnie. I nie wiem czy ta skrzyni tak ma że w aucie jest taki strasznie dudniacy Bass,który mnie też zaczyna irytować dlatego napisałem tu by zaczerpnąć ciut wiedzy bo nie znam się na tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i Ja tą skrzynkę chwilkę, stwierdzam że jak na typ "BP". Nawet schodzi, ale kilka watt potrzebuje a głośna nie jest.. Tylko pytanie jaki prąd, jak zawsze..;) Wzmacniacz też lekko inny u Mnie był na odsłuchu..;)

 

Osobiście we "wcześniejszym stadium, car audio" oddał bym wiele by tylko dla mnie grało u mnie w bolidzie.. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i Ja tą skrzynkę chwilkę, stwierdzam że jak na typ "BP". Nawet schodzi, ale kilka watt potrzebuje a głośna nie jest.. Tylko pytanie jaki prąd, jak zawsze..;) Wzmacniacz też lekko inny u Mnie był na odsłuchu..;)

 

Osobiście we "wcześniejszym stadium, car audio" oddał bym wiele by tylko dla mnie grało u mnie w bolidzie.. :D

Ja go tylko słyszałem parę rwzy, i to jest straszne buczydło... I z tym nic nie zrobi raczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po kilku dniach zabawy z ta tuba że

Po 1 bagażnik w bmw e36 jest za szczelny i jest bass tłumiony mega, więc wpadłem na pomysł będę przerabiać ścianę grodziowa od bagażnika Bo ja mam bez miejsca na narty

Po 2 wzmaczniacz Phoenix gold co mam jest za słaby na ten głośnik Bo na samym ustawieniu potencjometru gain jest mega cichy i muszę wspomagać Bass boost ale to wpływa na to że skrzynia zaczyna buczec nawet przy minimalnym podkręceniu.

 

Planuje kupić Crunch GPX600.2 ma ponoć 300w po mostku czy ktoś kiedyś przerabiał ta firmę i może powiedzieć coś o tym wzmaczniaczu czy wart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...