Skocz do zawartości

Dziwny problem z gms dda 435 dsp


albert1995
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie, gms co jakiś czas wyłącza się, raz często raz rzadziej. Wszystko zaczęło się jak przeniosłem go ze schowka pasażera do wnęki Koła w bagażniku gdzie znajdują się wzmaki i cała instalka zasilająca z rozdzielaczami, w schowku był zasilany Ori wiązką czyli zasilanie z radia, w bagażniku też tak było jednak zamiast kostek polutowałem przewody. Obecnie zasilanie jest z małej kostki i to też nie pomogło, dodam że remote in nie jest podłączone, gms sam się wzbudza przez hi Input, dodam że problem nasila się w czasie jazdy, na postoju mniej,

Gms wykorzystuje tylko jako proc nie korzystam że wzmacniacza, samochód to e60 z ibs, który w okleslonych warunkach zmniejsza napięcie aku do 12v.

Jakieś sugestie?

Gainy ustawione miernikiem.

Pod gms podłączony jest SS rub 404

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś panel do subwoofera domowy. Co też włączał się po określonym V. Jak w tv mało mówili, lub było za cicho to sub się wyłączał. Zaraz jak tylko coś głośniej to ożywał.

Remote uważam, za bezpieczniejsze połączanie choć stawiam na wspomniany problem kablowy.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś panel do subwoofera domowy. Co też włączał się po określonym V. Jak w tv mało mówili, lub było za cicho to sub się wyłączał. Zaraz jak tylko coś głośniej to ożywał.

Remote uważam, za bezpieczniejsze połączanie choć stawiam na wspomniany problem kablowy.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Ja mam tak z głośnikami creative'a trust coś tam, kupione z 5-7lat temu w euro AGD, jak jest cicho to po chwili głośniki się wyłączają, jak pogłośnisz, albo coś ryknie to odżywają. Najlepsze że podłączałem u dwóch kumpli, ustawiliśmy cicho cichutko i grało, u jednego dwa filmy u drugiego ponad dwie godziny. U mnie dalej ten sam problem, ale zauważyłem ostatnio że cały przedłużacz z którego działa komp, monitor, głośniki jest bez uziemienia, może to jest rozwiązanie.

 

Koniec ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za zainteresowanie

Pytanie od ilu V się wzbudza...

 

Tu jest chyba trop, zasilam go z małej kostki, remote out uruchamia wzmacniacze, a rem in dałem na krótko do + i się nie wyłączył, puki co, mam dwie piosenki gdzie najczęściej się wyłączał i pierwszy raz przesłuchałem je całe.

Gainy ustawione miernikiem, więc nie na mowy o przesterze, zanim zrobiłem to remote, to nawet bas z 0 dawałem 10 kresek poniżej i to samo. Najdziwniejsze jest to że dwa lata było podłączone Ori wiązka zasilanie przez hi Input, jak i wzbudzanie i ani razu nie zdechł. Gdy się wyłączał na chwilę to nie zawsze gasła dioda na nim i na wzmaku.

Mam nadzieję że jest po problemie i pozostało mi tylko szukanie remote w e60 po włożeniu pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz. Zapomniałem całkiem bo x lat minęło. Mam procek h800 który ma rem in i rem out. Był moment że procek podpięty pod rem in w radiu startował, później wzbudzał 3 piece przez rem out w sobie ale któregoś pięknego dnia zaszalał i przestał budzić resztę mimo że napięcie wypluwał. Od tamtej pory wszystko wstaje od rem out z radia i nic się nie dzieje. Wszystko gra jak trzeba

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za zainteresowanie

Tu jest chyba trop, zasilam go z małej kostki, remote out uruchamia wzmacniacze, a rem in dałem na krótko do + i się nie wyłączył, puki co, mam dwie piosenki gdzie najczęściej się wyłączał i pierwszy raz przesłuchałem je całe.

Gainy ustawione miernikiem, więc nie na mowy o przesterze, zanim zrobiłem to remote, to nawet bas z 0 dawałem 10 kresek poniżej i to samo. Najdziwniejsze jest to że dwa lata było podłączone Ori wiązka zasilanie przez hi Input, jak i wzbudzanie i ani razu nie zdechł. Gdy się wyłączał na chwilę to nie zawsze gasła dioda na nim i na wzmaku.

Mam nadzieję że jest po problemie i pozostało mi tylko szukanie remote w e60 po włożeniu pilota

Powinno być dobrze. Miałem tak w Scenicu że Mosconi 6to8 działał ok gdy silnik był odpalony a gdy zgaszony to proc się włączał i wyłączał. Jeśli masz lusterko wewnętrzne przyciemniane to może tam będziesz miał plus po zapłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak był w schowku to miał krótkie przewody HiLevel, możliwe, że te które dałeś do "przeniesienia" sygnału na tył bardzo go tłumią.

 

mam nadzieję że tu jest problem

Powinno być dobrze. Miałem tak w Scenicu że Mosconi 6to8 działał ok gdy silnik był odpalony a gdy zgaszony to proc się włączał i wyłączał.

 

występowało to na zgaszonym i odpalonym

Remote do kostki może być też po zapłonie, zapalniczka jest po zapłonie ale w bagażniku akurat niema, aku jest w bagażniku a nad nim większa część bezpieczników i tam poszukam. Po włożeniu pilota będzie remote z hi Input, a po odpaleniu będzie drugie na kostkę i będzie można słuchać muzyki normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...