Skocz do zawartości

Bluetooth z aptx, wyjściem na Jack i 12v


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak jak w temacie poszukuje sprawdzonego i polecanego modułu Bt obsługującego aptx HD, z wyjściem na Jack żeby podłączyć do wzmaka z opcją zasilenia do podłączenia na stałe bez konieczności podłączania zadilania z USB poprzez np. gniazdo do zapalniczki. Jedyny markowy moduł jaki znalazłem to JL AUDIO Odbiornik Bluetooth MBT-RX ale tam niestety jest wyjście na rca. Z góry bardzo wszystkim dziękuję za szybkie i konkretne odpowiedzi i przepraszam za ewentualnie źle sformułowane pytania, które postaram się na bieżąco korygować. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moduł nie obsługuje aptX HD. Sprawdź czy Twoje urządzenie odtwarzające jest kompatybilne z LDAC. Jak na jedno urządzenie masz dosyć wysokie wymagania które da się obejść w odpowiedni sposób by spełnić Twoje założenia, kwestia chęci i odpowiedniego montażu. Jest taki moduł Rockforda ale też bez HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tak jak w temacie poszukuje sprawdzonego i polecanego modułu Bt obsługującego aptx HD, z wyjściem na Jack żeby podłączyć do wzmaka z opcją zasilenia do podłączenia na stałe bez konieczności podłączania zadilania z USB poprzez np. gniazdo do zapalniczki.

 


ale tam niestety jest wyjście na rca

 

Co jest dla Ciebie problemem , niekompatybilność złącz sygnałowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku JL audio problem dla Mnie tkwi w tym że Muszę używać przejściówki i Chciałem się dowiedzieć czy istnieją jakieś urządzenia które Mają wyjście odrazu na Jacka. I nie chciałem zakładać dodatkowego gniazda tylko odrazu podłączyć na stałe.

No to możesz użyć kabla RCA / Jack spokojnie. Co do zasilania możesz założyć gniazdo USB przy okazji montażu wzmacniacza i podłączyć każdy konwerter BT z zasilaniem USB na stałe.

Co jest dla Ciebie problemem , niekompatybilność złącz sygnałowych ?

Jeśli chodzi o Moduł RF to czy oten wam chodziło? Rockford RF-BTRCA

Jeśli tak to będę Musiał dłużej posiedzieć bo niestety nie Mogę znaleźć informacji odnośnie tego jakie spełnia standardy odtwarzania czy posiada np. Aptx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma spełniać Twoje warunki podłączenia modułu to RF-BTRCA je spełnia. Zwyczajowo jeśli producent nie chwali się obecnością standardu aptX HD to tam go nie ma, raczej nie ma się czego wstydzić by o takim fakcie informować tłustym drukiem zamieszczając logo kodeka jako reklamę produktu. Stawiam że jest tam zwykłe SBC czyli coś co nie będzie brzmiało dobrze natomiast do tej klasy wzmacniacza jaki zakładasz może być w zupełności wystarczające.

 

Nie rozumiem tylko czemu bronisz się przed użyciem innego połączenia niż Jack mini i zrobienia dedykowanego portu zasilania dla porządnego odbiornika BT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wzmacniaczu Mam do wykorzystania tylko Jacka a port zasilania to najmniejszy kłopot. Jeśli Miałbym wybór i mógł podłączyć bez pośrednio kable to wolę takie rozwiązanie jeśli sprzęty które polecacie będzie konieczność zasilenia poprzez gniazdo USB to nie widzę kłopotu żeby je zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wzmacniaczu Mam do wykorzystania tylko Jacka a port zasilania to najmniejszy kłopot. Jeśli Miałbym wybór i mógł podłączyć bez pośrednio kable to wolę takie rozwiązanie jeśli sprzęty które polecacie będzie konieczność zasilenia poprzez gniazdo USB to nie widzę kłopotu żeby je zrobić.

A czym problem nabyć kabelek RCA/mini jack , tego nie trzeba projektować w NASA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest problem tylko z reguły najlepiej nie używać żadnych przejściówek.

Nie wiem o czym piszesz , kabel z rożnymi złączami na swoich końcach , bez żadnych dodatkowych przejściówek.

Ludzie ogarnijcie się , bo trzeba tęgiej głowy , aby przy kodowaniu i transmisji BT  szukać problemu w przejściówkach sygnałowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...