Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Wszystkim obecnym za spota ;).... fajnie, że w tak licznym gronie... mam jednak nadzieje, że frekwencja wzrośnie po Nowym Roku :) ... Łukasz i Marek widać, że sporo pracy włożone w autko :] zapewne dostroicie co trzeba i będzie zacnie ;)... Tomek (czaszunia) - to co Ci mowilem (oczywiście to tylko moje zdanie).. za dużo suba... góra wydaje mi się troszkę straciła "życia" na poczet "piasku" tak moge to określić;)....Sebek - co bede pisał po prostu podoba mi się ten profil grania :] także duży plusik jak zawsze ;)... davidoff - tak jak u mnie trzeba powalczyc z "górą" ;)...ale wszystko powolutku i najważniejsze aby do zamierzonego celu ;)...Arek - góra gra bardzo "widowiskowo" co za tym idzie fajnie dla ucha :) nie atakuje od zaplecza subem jak mialo to miejsce wczesniej i ta poprawa na duzy plus do pełni szcześcia brakuje tylko i wyłącznie wooferków, które dopełnią granie ale to już sobie zapewne na spokojnie ogarniesz  :)...Łukasz (woolly) - autko osłuchane i cale zestawienie gratów robi świetna robote...kopliwy dół + bardzo wyraźna góra zlewa się w całość pokazując, że tak powiem pazurki ;) bardzo dobre granie :]... Marek - mam nadzieje, że na nastepnym spocie pojawisz sie swoim autkiem ...chetnie poslucham ;)...Horu - góra się poprawiła już nie jest tak natarczywa jak była wcześniej, zrobiło się delikatniej i milej dla ucha ...czekam na nowego suba ;) bo z tego co mówiłeś ma się pojawić na pokładzie ;)...na koniec pozwoliłem sobie zostawić kolegę z Krakowa...góra bardzo przyjemna dla ucha...nawet przy głośniejszym słuchaniu nie "kłuje" ... wooferki z tego co dojrzałem to helixy...dają sporo średnicy co powoduje miły efekt w połączeniu z tweeterkami od morela...subik uzupełnia całość jednak przy mojej nutce troszke było go za mało ;) ogólnie duży plus za fajną bliskość sceny dla słuchacza :)...

 

...także Panowie wszystkiego co najlepsze dla Was i Waszych bliskich na te Święta i Nowy Rok :)... dzięki jeszcze raz i do zobaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Was było maniaki caraudio znowu zobaczyć. Z racji ze rzadko wchodzę na forum nie wiedziałem o spocie,  przypadkiem dowiedziałem się

od Tomka :) Ale fajnie było posłuchać waszych rurek, gdzie ciągle zmiany i zmiany, ale tak to jest z ta pasja. Tak wiec dzięki i do zobaczenia,

Wesołych i Spokojnych Świąt oraz mrucznego suba w te święta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...