Skocz do zawartości

Zmniejszenie komory drzwi, pianka kauczukowa


Szczupaczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest z nich bas który ci pasuje i jak masz zamiar montować mida z procka to po kiego szukać średnicy z drzwi której tak nie będzie bo wf bedzie grał do ilu? 320hz??

Faktycznie jak kondrax radzi, lektura,lektura a potem rzeźba.

Zrób test.

Podepnij tw, midy poluz obok slupka, owiń ręcznikiem od tyłu żeby odgrodzić strony membrany i wf normalnie z drzwi, potnij jak w 3 wayu i sluchaj.

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze uruchom to. Dwa wrzuciłeś te foty drzwi? Trzy kupujesz, kombinujesz a póki co to gdzies tam sobie leży.

No dobra koledzy :)

Ja w temacie zapytałem o zmniejszenie komory drzwi za pomocą tej pianki :) skoro to zły pomysł to wystarczy mi Wasze zdanie w tym temacie :) Nie oczekiwałem nic więcej, co chciałem to się dowiedziałem.

Zdjęcia wykonania wygłuszenia i montażu głośników podeślę :) aktualnie : raz że nie mam czasu, dwa - czekam na paczkę z kablami, rozdzielaczami itd.

Kilka dni temu odebrałem głośniki po gruntownym remoncie, jeszcze do auta nie zajrzałem :)

 

Dodałem już kilka tematów na forum, w każdym z nich, dzięki Waszym odpowiedzią, dowiedziałem się bardzo ważnych rzeczy :)

 

Teraz składając wszystkie klocki do kupy, wiem już bardzo dużo. Jakbym pytał o wszystko ( w trakcie ponownego montażu) co mnie zastanawiało, w momencie instalacji klocków, to trwało by ty to bardzo długo. Bo odpowiedzi od Was nie są ,,NA JUŻ” :)

Tak więc każdemu bezinteresownie pomagającemu Ludkowi z tego forum... Serdeczne dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...