Skocz do zawartości

Głośniki w tylną półkę zestaw odseparowany czy dwudrożny


Spiderjo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Samochód bmw e39, standardowe 6 głośników, przód wymieniłem na zestaw odseparowany Excursion SX-6C z adaptacja wooferów 16cm. Gra to już bardzo dobrze, jednak chciałbym aby dźwięk był jednolity z przodu i z tyłu (ten sam producent). Z tyłu głośniki są tylko w tylnej półce (jednodrożne) w drzwiach nie ma głośników. Mam kilka opcji do wyboru

1. Wymiana na jedno drożne Excursion SX-5M (tylna półka)

2. Montaż odseparowanego Excursion SX-5M z tweeterami i męczyć się z wstawieniem ich w tylne puste kratki w drzwiach (tylna pólka-woofery, tylne drzwi-tweetery)

3. Dwu drożny Excursion SX-522 (tylna półka)

 

Chyba najlepszy efekt da zestaw odseparowany, jednak nie ukrywam, że nie chcę zbytnio się bawić w dokładanie tweeterów do tylnych drzwi dlatego bardziej brałbym pod uwagę albo wymiana obecnych jednodrożnych Nokii na jednodrożne Excursion SX-5M lub na dwudrożny Excursion SX-522. 

Pamiętajmy, że są one w tylnej półce czyli za głową pasażerów i chciałbym poznać opinie ekspertów czy taki dwudrożny za głową to nie przesada. Co wybrać w takim wypadku ?

Z góry dzięki za pomoc  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porad na temat głośników w polke lub drzwi tylne musisz szukać na grupie FB. Tutaj raczej nikt się na tym nie zna.

[emoji2935]

I tyle go widzieli[emoji1787]na FB dowie się wszystkiego, poklepią po ramieniu, wcisną szrota że taki oh ah i "będzie Pan zadowolony".

 

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Toobom

... aż mnie zabolało... cholera!

Dopadła mnie nieznajomość języka polskiego, jego niuansów i.t.d.

 

 


no przeca pisołech

Daruj, grzecznie proszę :wink:


 

 


Gra to już bardzo dobrze

Pod samym radiem?

O wzmacniaczu nie myślałeś?

Przybyło by dynamiki i na tylnej kanapie nikt by nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...