Skocz do zawartości

Pytanie o remote in out


dawidd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie sterowanie wzmacniaczami i procesorem. W aucie mam 2 wzmacniacze audison - jeden napędza przód w bi-ampingu, a drugi suba + procesor helixa. We wzmacniaczach i procesorze jest wejście i wyjście sterujące remote. Czy ma znaczenie jak będzie to podpięte tj czy np procesor podpiąć pod "in"  a z "out" pociągnąć do wzmacniaczy czy wszystkie "in" w 3 urządzeniach spiąć razem?. Sprawdzałem te wyjście/wejścia i nie są one połączone na "sztywno" ze sobą wiec wnioskuje ze po uruchomieniu urządzenia i ustabilizowaniu się remote out "odpala" chwile później

Procesor to helix c-dsp, front audison lr605, sub audison jakiś stary nie pamiętam modelu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy faktycznie ?

Pomijasz narzucone zwłoki czasowe wraz z tego konsekwencjami .

Widocznie nie miał takiego problemu jeszcze jak strzelanie w głośnikach jak ma to np. miejsce w procesorze Phoenix Gold.

Pan Józef ma rację. Jest kilka opcji w dsp do sterowania remote między innymi opóźnienie załączania wzmacnianiaczy.

To dsp powinno załączyć wzmacniacze.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takową opcje posiada to tak.

Mój Mosconi 6to8 posiada dwie opcje, remote in lub remote out na tym samym zacisku w zależności czy sygnał nisko czy wysoko napięciowy. Nic nie strzela:)

Nie mówię, że ma strzelać. Ale jak strzela to na problem taki delay pomóc może.

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...