Skocz do zawartości

Glośne wooferki z dobra jakoscia jakie?


zdeba277
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czym je zasilasz?

 PHD 2200 

A bas i jakieś szczątkowe ilości jakości?

Właśnie bass jest tez dla mnie istotny, nie chce sluchac z tylu tylko bassu od skrzyni ale z glosnikow tez by sie go jakaś czesc zdała:)  ze tak ujme cos posrodku jesli chodzi o glosnosc i jakość by zachwoana była rownowaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi słuchałem fajnie grające Focale z niskiej serii (nie pamiętam jakiej) dobrze zrobione furtki około 80w rms i na prawdę grało to z niezłym kickiem a zarazem jak dla mnie jakość była wystarczająca a samochód to e46 w sedanie. Mogę popytać jeśli jesteś zainteresowany ale względem AS serii sq co też miałem okazje słuchać to była totalna przepaść na korzyść focali przede wszystkim basu a w obu przypadkach drzwi były dobrze zrobione choć różne furki :) To jakaś seria focali co chodzą kpl w używce w sieci w graniach 300-400zł z tego co się orientuję. 

 

 

Edit:// Już jestem zorientowany to Focal 165 A1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi słuchałem fajnie grające Focale z niskiej serii (nie pamiętam jakiej) dobrze zrobione furtki około 80w rms i na prawdę grało to z niezłym kickiem a zarazem jak dla mnie jakość była wystarczająca a samochód to e46 w sedanie. Mogę popytać jeśli jesteś zainteresowany ale względem AS serii sq co też miałem okazje słuchać to była totalna przepaść na korzyść focali przede wszystkim basu a w obu przypadkach drzwi były dobrze zrobione choć różne furki :) To jakaś seria focali co chodzą kpl w używce w sieci w graniach 300-400zł z tego co się orientuję. 

 

 

Edit:// Już jestem zorientowany to Focal 165 A1

Za niewiele więcej można wyrwać Focale K2 KRX2 ładnie kopią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...