Jump to content

latitude

Użytkownik
 • Posts

  328
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. latitude

  Sub

  Masz na myśli PW10?
 2. latitude

  Sub

  Potrzebuję do kolejnego auta suba, a najchętniej 2szt. - 10" (25cm) - tylko rockford, serie z przed P/T - stan co najmniej bdb - 300W+ RMS
 3. Kupię subika 10/12" (25/30cm) rockford, raczej wyższe starsze serie
 4. Ten serwis to dno i metr mułu, ich serwis polega na zwaleniu na winę użytkownika i sprzedaniu kolejnego złomu. Miałem nieprzyjemność mieć do czynienia z nimi, w moim radiu przestała grać lewa strona, radio było kupione u znajomego w sklepie więc znajomy sam go nie sprawdzał i od razu wysłał na serwis, wiadomość z serwisu że spalone coś tam i jeszcze coś do wymiany, coś ponad 500zł chcieli za naprawę, w między czasie dostałem od znajomego radio na podmiankę, okazało się że też nie gra lewa strona... Miałem problem z instalacji a oni wciskali kit że radio jest uszkodzone, ba, nawet go nie rozebrali bo po odesłaniu plomba naklejona przez znajomego była cała...
 5. Udało się ten pilot ożenić z tym konwerterem? Mam deko starszy pilot z renault 7pin(wtyk na 8pin) (ma 2 przyciski więcej niż w/w) i chce go połączyć ze radiem które ma sterowanie 3 pin (key a, b, gnd).
 6. Tak, pisz na PW co tam masz
 7. Nie wiem jak dzisiejsze chinole >1-1,5k ale jakieś 4-5 lat temu sam byłem przed podobnym wyborem, przerzuciłem chyba 5-6 modeli i wszystkie oddałem, skończyłem na tv. Nawet największy i najtańszy tv dawał znacząco lepszą jakość obrazu. Technologia poszła do przodu, ale nie wiem czy aż na tyle w tych tanich modelach projektorów.
 8. Też chyba na nią trafiłem, ew. może za dużo wymagam od tego materiału. Czyli poza basserem nic ciekawego nie ma? Nie koniecznie czarny, ciemno szary też może być.
 9. Kupie j.w Swans F10S/F12S
 10. Gdzie zaopatrujecie się w takie towary? Interesuje mnie czarny, najlepiej w miarę jednolity i taki który nie przetrze się po 2 wyciągnięciach suba... Kiedyś brałem w casto/leroy ale obecnie nic ciekawego tam nie znalazłem, albo cienkie prawie przeźroczyste albo gruba wykładzina.
 11. j.w Kupię głośnik, najchętniej 2szt. - 10/12" (25/30cm) - rockford Oferty na PW.
 12. Czysta ekonomia, po co 2 firmy mają produkować różne głośniki jak mogą wspólnie zaprojektować 1 i sprzedać z 2 różnymi logo? Podobnie jest z samochodami.
×
×
 • Create New...