Skocz do zawartości

Piknik StrefyCarAudio 22-23.08.2009


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm tak sobie myślę, żeby nie zabrać do odsłuchu jakiegoś sprzętu z Axela. Co Wy na to?

Zakładam, że to pytanie retoryczne, przecież odpowiedź jest oczywista :)

 

Ja na pewno wezmę ze sobą CV Stroker 15D, niektórzy przekonają się co znaczy szybka 15" :)

 

Postaram się też zabrać(to już zależy od mastah22) Vegę124 w closed, starego EQ(poprzednik balls'a) w br i jednego ciekawego noname'a(10" z 2,5" i magnesem 19cm średnicy).

 

Wezmę ze sobą też jakieś tweetery(VDO, MDS MT9, Helix H1), więc będzie można podłączyć je u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gilotyn@, dopisuj sie!

 

 

1. Kamil + Iwona

2. karolo986

3. Zola + pewnie jakaś koleżanka albo i 2 XD

4. FUBU (moze kogos zaciagne? :) )

5. Domulkaa

6. Praetorian (tak jak FUBU)

7. Owca126

8. ruby1986 na 99%, wolne se w robocie muszę załatwić :) ( może kogoś przyciągne :) )

9. Asik+Kamila

10. greg-si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kamil + Iwona

2. karolo986

3. Zola + pewnie jakaś koleżanka albo i 2 XD

4. FUBU (moze kogos zaciagne? :) )

5. Domulkaa

6. Praetorian (tak jak FUBU)

7. Owca126

8. ruby1986 na 99%, wolne se w robocie muszę załatwić :) ( może kogoś przyciągne :) )

9. Asik+Kamila

10. greg-si

11. Gilotyn@+Monika (80%) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor jak dostanie z 2kW to pewnie się nie obrazi :). Jak będziemy na pikniku to nagram parę fajnych kawałków Prodigy i coś rockowego, bo chce zobaczyć jak się Stroker zachowa na, np. Iron Maiden czy coś bardziej nowoczesnego jak System Of A Down :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kamil + Iwona

2. karolo986

3. Zola + pewnie jakaś koleżanka albo i 2 XD

4. FUBU (moze kogos zaciagne? :zdegustowany: )

5. Domulkaa

6. Praetorian (tak jak FUBU)

7. Owca126

8. ruby1986 na 99%, wolne se w robocie muszę załatwić :hyhy: ( może kogoś przyciągne :) )

9. Asik+Kamila

10. greg-si

11. Gilotyn@+Monika (80%) :)

12. Sebring (tez na 80pro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kamil + Iwona

2. karolo986

3. Zola + pewnie jakaś koleżanka albo i 2 XD

4. FUBU (moze kogos zaciagne? )

5. Domulkaa

6. Praetorian (tak jak FUBU)

7. Owca126

8. ruby1986 na 99%, wolne se w robocie muszę załatwić ( może kogoś przyciągne )

9. Asik+Kamila

10. greg-si

11. Gilotyn@+Monika (80%)

12. Sebring (tez na 80pro)

13. Balcer (szukam dojazdu z Krakowa lub okolic, jest ktoś chętny?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13. Balcer (szukam dojazdu z Krakowa lub okolic, jest ktoś chętny?)

Jakbyś się dostał z Krakowa do Katowic, to pewnie Ruby mógłby cię zabrać

 

Nie ma problemu balcer, jak dojedziesz do Katowic to Cię mogę skądś odebrać i pojedziemy razem :rotfl:

 

[ Dodano: 2009-08-08, 22:30 ]

A może ma ktoś miernik dB :) Jak tak to niech weźmie, pomiary się zrobi na Strokerze od cursora i Helonie mastah22'a jak przyjadą :). No chyba, że Simon użyczy mi swojego Termlaba to go przywiozę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% ja i zola będziemy już tam w Wilczynie od piątku tak około 19-20 :/

 

Więc nie ma problemu kto chce może już w piątek zawitać

 

Ooo to ja bym sie prawdopodobnie pisal http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Bo negocjuje zabranie kolezanki ze soba :) to bysmy w piatek rano zajechali do wrocka pozwiedzac a potem bym sie z wami jakos ustawil i byscie mnie poprowadzili, co ty na to K@mil? :) Jeszcze z nia dokoncze negocjacje i robie wplate http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

[ Dodano: 2009-08-10, 18:41 ]

Dobra dokonalem wplaty wlasnie :) Teraz tylko musze sie z Toba zgadac K@mil jak z tym piatkowym wieczorem ale to juz pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil,no ja na 100% będę w piątek tam bo trzeba "aklimatyzacje" przeprowadzić i sobie jakiś weekend wolnego zrobić bo padam na pysk.A co do reszty ludzi którzy mieli być to tak już jest.Nie zawsze pasuje termin,nie zawsze jest kasa a przeważnie chęci brakuje :) Bo jak są chęci to wszystko się da zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Nikt mnie Tu nie zna bo z tego co pamiętam tylko raz napisałem w sprawi Extrem Car Audio z Wrocka . Mieszkam dokładnie 10km ..od Wilczyna....Uraz Jeśli będzie opcja aby wejść w dniu imprezy to bardzo chętnie podjadę Oczywiście nie zostanę na noc bo mieszkam zbyt blisko żeby się tak bawić , a do tego mam 10 miesięczną córeczkę wiec ciężki temat do zgryzienia ....... Jak coś to się Zapowiadam -choćby usłyszeć jakieś super brzmienie .... Pozdrawiam wszystkich .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...