Skocz do zawartości

Piknik StrefyCarAudio 22-23.08.2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś zostawił czarny worek z ciuchami chyba :] nie wiem co tak jest bo nie zaglądałem.Jakby ktoś go chciał to dawać PW z adresem to odeśle go.

Nie będziemy bawić się w wysyłki, będziesz jechać na jakiś spot na śląsk, to go weź ze sobą.

 

A w środku jest śpiwór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co zdawać relacji, tam trzeba było być, żeby to poczuć.

 

 

Każdy kto chciał posłuchał sobie sprzętu u osób, które były, miałem parę klocków, które na niektórych zrobiły wrażenie(szczególnie ADS PS5 :] ), jedynie Balcer mimo, że chciał posłuchać, to za bardzo nie mógł :)

 

 

Dziękuje za bardzo miłe spotkanie, szczególnie cieszę się, że są jeszcze ludzie na tym forum, które mimo sporego dystansu(ok. 400km w jedną stronę jak w przypadku Gilotyny) są w stanie przyjechać na takiego spontan spota, bo inaczej to go się nazwać nie da.

Kolejne osoby przekonały się, że lepiej wydać 100zł na paliwo, niż polegać na opiniach z forum, chociażby w przypadku strokera myślę, że warto było przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem :P:zdziwko:

Zapomniałem osobiście podziękować za udostępnienie paru ciekawych klocków do odsłuchu w moim systemie

cursor, :zdziwko: dałeś do, myślenia denonem, strokerem i ads :]

 

Kilka tych kilometrów co zrobiłem to jest nic w porównaniu co miałem okazję posłuchać i zobaczyć co brakuje moje systemowi i co dać, żeby było lepiej:d :P no i poznać ludzi, z którymi codziennie piszę się na forum :zdziwko:

 

Piknik był świetny :P

 

pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja atmosfera była fpyte.

Dziekuje organizatorom za sprawna i pierwszorzedna organizacje a kobietom za sprzatanie tego chlewu po nas, jestescie niezastapione.

 

Kto nie był niech załuje i ma pretensje tylko i wyłącznie do siebie, Ci którzy sie zdecydowali przyjechac napewno nie załuja... TYLE...

 

Kolejne osoby przekonały się, że lepiej wydać 100zł na paliwo, niż polegać na opiniach z forum, chociażby w przypadku strokera myślę, że warto było przyjechać.
i napewno nie tylko z powodu strokera :zdziwko:

 

Fotki juz niebawem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja atmosfera była fpyte.

Dziekuje organizatorom za sprawna i pierwszorzedna organizacje a kobietom za sprzatanie tego chlewu po nas, jestescie niezastapione.

 

Kto nie był niech załuje i ma pretensje tylko i wyłącznie do siebie, Ci którzy sie zdecydowali przyjechac napewno nie załuja... TYLE...

 

Kolejne osoby przekonały się, że lepiej wydać 100zł na paliwo, niż polegać na opiniach z forum, chociażby w przypadku strokera myślę, że warto było przyjechać.
i napewno nie tylko z powodu strokera :)

 

A więc właśnie, święte słowa :(

Ale Stroker :zdziwko: po prostu nie mam pytań - nie uwierzysz, jak nie usłyszysz :P

Vega ( u mnie na testach :P ) - jednym słowem: szybki skurw..... :P

cursor, :zdziwko:

Denon, Clarek, AS 8" - jestem w wielkim szoku, rewelka :(

A co do samego zlotu, szybka, sprawna organizacja ( K@mil :zdziwko: ), ludzie naturalnie bardzo fajni, zajebiści i w ogóle, kto nie był, niech żałuję.

Mastah22, fakt kobiety - niezastąpione :P, wiadomo szacunek dla pań: Iwona, Domulkaa, Monika - :]

 

Powtórka za rok - mile widziana, naturalnie :P

A wcześniej, Śląsk i Opolskie widzi się pod M1 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dołączę swoje 3 grosze....

 

Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy przybyli!

 

Gilotyn@, Tobie szczególnie kawał drogi jechałeś!

 

mastah22 i cursor za odsłuchy! Chyba większość czasu siedzieliśmy w Twoim samochodzie :zdziwko:

 

Naprawdę było fajnie... Śmiechu dużo... I było co odsłuchac... Zamiast siedzieć przed kompem i czytac opinie lepiej wsiąść i posłuchać...

 

 

Dziękuję jeszcze raz za przybycie :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje za zorganizowanie imprezki

ja oczywiście miałem parę spraw na głowie i byłem bez szans, wesele kolegi,rekord Polski dB itd

nawet do rzeszowa nie mogłem pojechac

ale za rok jak da radę to z miernikiem podjadę

pozdrowienia dla wszystkich uczestników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony duze slowa uznania dla Kamila za zorganizowanie calej impry :] SZACUN :zdziwko:

Co do zlotu to podlacze sie do słów

Kto nie był niech załuje i ma pretensje tylko i wyłącznie do siebie, Ci którzy sie zdecydowali przyjechac napewno nie załuja... TYLE...
Po prostu atmosfery jaka tam panowala nie da sie opisac slowami. Ludzie z klasa spotkali sie aby wymienic sie pogladami na temat ich hobby i o to wlasnie w tym chodzilo :zdziwko:

Oby wiecej bylo takich spotkan!!

Pozdro dla calej ekipy SCA :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil jak zwykle miszcz na zdjęciach :zdziwko::zdziwko::zdziwko:

 

Ja niestety z powodu "małych" problemów rodzinnych się nie mogłem zjawić. Szkoda gadać.

 

Następnym razem trzeba się postarać o ciutkę wcześniejszą informacje o imprezie i w ogóle to poorganizować konkretnie na więcej osób i z jajcem.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor, aj tam wymyślasz, co miałem odsłuchać to odsłuchałem, prawdę mówiąc chyba wszystkiego poza ADS'em. Łoj panowie, wreszcie jestem wyspany, 10h snu mnie podniosło na duchu :zdziwko:

 

zola, nastepnym razem lokujesz się gdzieś dalej mnie, bo dostaniesz bana na forum :zdziwko:

 

Co do atmosfery było bardziej niż fajnie, organizatorsko tak jak ma być, mi się bardzo podobało, chociaż mojej głowie chyba już nie tak bardzo :]

 

Trzymka i do następnego takiego :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, to był spot CA, więc możnaby coś o odsłuchać skrobnąć :P Jak dla mnie Stroker miszcz, tyle, że ta buda, następnym razem możesz Patryk załatwić 12" do odsłuchu, bo kurde 15" do HB nie upcham w tym BR :P Co do radyjek, jeszcze bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że deck Clariona to jest właśnie to czego potrzebuje :) Swoją drogą, wielki szacun dla Patryka za Denona, słychać jednak, że to klasa wyższa. Równie fajny co Clark wydał mi się zestaw Phase na którego mam jeszcze większą chrapkę :( Zestaw mastaha zrobił na mnie bardzo fajne wrażenie, szczególnie "niedokończony" przód :P Zola też super sprzęcik, szczególnie przód, bo tył to jak dla mnie trochę za bardzo, hmmm... "uwypuklony" :P Generalnie wszystkie wózki sobą coś reprezentowały, niektóre więcej, inne mniej i tu się przydawały nasze wspólne sugestie odnośnie regulacji systemu :(

 

Mam nadzieję, że teraz, mieszkając troszkę bliżej będę miał okazję na częstsze spotkania i większą ilość odsłuchów :P

 

Pozdr.

 

[ Dodano: 2009-08-24, 09:37 ]

K@mil, oj tam, atmosfera była niewspólmiernie lepsza od przedstawianych zdjęć. Ale fakt moja mina w odpowiedni sposób odzwierciedla stan upojenia alkoholowego coponiektórych forumowiczów, hiehie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS

A mogło być tak już w tamtym roku w Urszulewie...

 

 

Ale to też było tak na chop siup załatwiane...

 

Dlatego już w styczniu lutym przyszłego roku administarcja strefy będzie organizowała zapisy i miejsce.

 

Żeby każdy mógł sobie z pół roku wcześniej urlop załatwić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mojej skromnej opinii było super.

 

atmosfera pierwszorzędna, ludzie kapitalni, auta rewelacyjne :hyhy:

 

do następnego spotkania ;-)

 

 

mastah22, ruby1986 - dzięki za uznanie naszych starań w kwestii porządkowania^^ hehe choć nie ma za co ;-),

 

 

pozdrawiam Domi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chociażby Gilotynę i balcera zainteresuje ten kawałek:

Możdżer - Smells like teen spirit

http://fretka83.wrzuta.pl...ike_teen_spirit

:hyhy:

Gilotyn@ był w szoku jak zachował się stroker przy tym kawałku :)

oj tak szczęki szukałem 20 minut :( serio trzeba tego posłuchać, tylko to jest wiarygodne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...