Skocz do zawartości

Piknik StrefyCarAudio 22-23.08.2009


Rekomendowane odpowiedzi

Czy trzeba wcześniej zaklepać miejsce(jeśli tak to do kiedy) czy można wjechać w dzień imprezy?

 

Najlepiej wpisać się na listę wcześniej, zrobić przelew (20 zł osoba). I tyle :)

 

Co do osób które chcą wejść w dniu imprezy na godzinę, dwie.. Bo może być problem, żeby Was tam wpuścili.

Po prostu mamy tam wynajęta miejscówe i wszyscy co się zapiszą po wpłaceniu pieniędzy będą mieli specjalny numerek, dzięki któremu ochrona czy jakiś tam ich człowiek pozwoli im wjechać...

 

Ciężko mi teraz jakoś to kalkulować, że Ci co na godzinę to mają zapłacić np 5 zł czy coś... Po prostu, żeby wejść trzeba wcześniej wpisać się na listę, zrobić przelew (20zł/osoba). I mogą już tam być prawdopodobnie od piątku wieczorem (jeszcze tego dokładnie nie ustaliłem) do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

K@milo, ja kasę wpłacę Ci w przyszłym tydniu najpóźniej, póki co czekam aż "koleżanka" się zdecyduję na wyjazd

Także albo zawitam z nią lub sam, nie licząc oczywiście balcer'a, którego zabieram ze sobą z Kato, bo biedak nie ma jak do Wrocka dojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z A4 to najlepiej jedziesz cały czas na Poznań, później będzie odbicie na Oborniki Śląskie.

 

W tej chwili najwygodniej zjechać z autostrady i kierować się obwodnicą śródmiejską na most milenijny. Zjeżdżasz z mostu milenijnego w lewo, cały czas prosto i na światłach na pierwszym duuużym skrzyżowaniu w lewo i na następnym dużym skrzyżowaniu znowu w lewo i wbijasz się na wspomnianą Obornicką. Tam jedziecie cały czas prosto na OBORNIKI ŚLĄSKIE. Dojeżdżacie do wiochy o nazwie Golędzinów i w tej wiosce będzie po prawej stronie ciut schowany skręt i tabliczka WILCZYN LEŚNY. Ale da się to wypatrzeć bez problemu. Tam już nie możecie nie trafić, bo jedziecie cały czas prosto aż dojedziecie do lasku w którym to jest impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z A4 to najlepiej jedziesz cały czas na Poznań, później będzie odbicie na Oborniki Śląskie.

 

W tej chwili najwygodniej zjechać z autostrady i kierować się obwodnicą śródmiejską na most milenijny. Zjeżdżasz z mostu milenijnego w lewo, cały czas prosto i na światłach na pierwszym duuużym skrzyżowaniu w lewo i na następnym dużym skrzyżowaniu znowu w lewo i wbijasz się na wspomnianą Obornicką. Tam jedziecie cały czas prosto na OBORNIKI ŚLĄSKIE. Dojeżdżacie do wiochy o nazwie Golędzinów i w tej wiosce będzie po prawej stronie ciut schowany skręt i tabliczka WILCZYN LEŚNY. Ale da się to wypatrzeć bez problemu. Tam już nie możecie nie trafić, bo jedziecie cały czas prosto aż dojedziecie do lasku w którym to jest impreza.

 

Ok, ok, już zdążyłem się zapytać rodowitego Wrocławiaka o drogę, czyt. mojego ojca

Zostałem uświadomiony już jak dojechać na ul. Obornicką

Mam się kierować w stronę CH Trzy Korony, a potem cisnąć wg Waszych wskazówek i teraz to ja se tam trafię, chyba :super:

Jak nie to do K@mil'a będę wydzwaniać, że się we Wrocku straciłem i żeby podjechał ludzi ratować :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch Trzy Korony? Takie cuś nie istnieje. Jest Centrum Handlowe KORONA. Hiperdupermarket Real tam jest. Słuchajcie jak ktoś chce, to ja go zgarne gdzieś we Wrocku, bo sam będę jechał. Możemy zajechać w pare aut. Ja tam czesto gesto jestem na rybach, także mozecie mi zaufac

 

Aha. Jak ktos łowi, to bierzcie wędki. Rano na kacu idziemy połowić karpia i amura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch Trzy Korony? Takie cuś nie istnieje. Jest Centrum Handlowe KORONA. Hiperdupermarket Real tam jest. Słuchajcie jak ktoś chce, to ja go zgarne gdzieś we Wrocku, bo sam będę jechał. Możemy zajechać w pare aut. Ja tam czesto gesto jestem na rybach, także mozecie mi zaufac

 

Aha. Jak ktos łowi, to bierzcie wędki. Rano na kacu idziemy połowić karpia i amura

 

Trzy Korony, Korona, zwał jak zwał :]

W każdym bądź razie wiadomo o co common :cwaniak:

Wiesz co mam taką propozycję, żebyś tam po Nas przyjechał pod tego Reala i wtedy większą ekipą pojedziemy nad jeziorko.

Jak coś to poślę Ci PW z moim numer kom. i będziemy się zdzwaniać co, jak, gdzie i kiedy, żebyśmy się wszyscy nie pogubili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kamil + Iwona

2. karolo986

3. Zola + pewnie jakaś koleżanka albo i 2 XD

4. FUBU (moze kogos zaciagne? )

5. Domulkaa

6. Praetorian (tak jak FUBU)

7. Owca126

8. ruby1986 na 99%, wolne se w robocie muszę załatwić ( może kogoś przyciągne )

9. Asik+Kamila

10. greg-si

11. Gilotyn@+Monika (80%)

12. Sebring (tez na 80pro)

13. Balcer (szukam dojazdu z Krakowa lub okolic, jest ktoś chętny?)

14. pimp_zabrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kamil + Iwona

2. karolo986

3. Zola + pewnie jakaś koleżanka albo i 2 XD

4. FUBU (moze kogos zaciagne? )

5. Domulkaa

6. Praetorian (tak jak FUBU)

7. Owca126

8. ruby1986 na 99%, wolne se w robocie muszę załatwić ( może kogoś przyciągne )

9. Asik+Kamila

10. greg-si

11. Gilotyn@+Monika (80%)

12. Sebring (tez na 80pro)

13. Balcer (szukam dojazdu z Krakowa lub okolic, jest ktoś chętny?)

14. pimp_zabrze

15. leju_thc (jak dobrze pojdzie to jeszcze 2kumpli )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kamil + Iwona

2. karolo986

3. Zola + pewnie jakaś koleżanka albo i 2 XD

4. FUBU (moze kogos zaciagne? )

5. Domulkaa

6. Praetorian (tak jak FUBU)

7. Owca126

8. ruby1986 na 99%, wolne se w robocie muszę załatwić ( może kogoś przyciągne )

9. Asik+Kamila

10. greg-si

11. Gilotyn@+Monika (80%)

12. Sebring (tez na 80pro)

13. Balcer (szukam dojazdu z Krakowa lub okolic, jest ktoś chętny?)

14. pimp_zabrze

15. leju_thc (jak dobrze pojdzie to jeszcze 2kumpli :] )

16. Shadow25 + Młoda ( w piątek będę raczej sam :padam: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...